Ticiana Ticiana komentáře u knih

Krátké životy Krátké životy Neil Gaiman

Za mne asi nejlepší dil zatim. Delirium úplně šílené, ale moc jsem se bavila. A Sen? Zda se mi vic a vic takový… jiný. Lepsi. Jsem zvedava na změnu, která ma přijít, ale líbit se mi to asi nebude. Další dil na mne čeká.

15.10.2022 5 z 5

Moje tlustá opilá svatba Moje tlustá opilá svatba Robert Bryndza

A jsou zpátky. ;-) kniha mne bavila. V určitých momentech mne Adam tak stval, ze bych ho profackovala a ja bych to nedala. No a ta pravnicka, to byl konec, ta mi vubec nesedla. Konec knihy byl hodně akční. Příjemná oddychovka.

04.10.2022 4 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Kniha je bohuzel spis popis toho, co se s "kusama" deje, jak system funguje. Cekala jsem mnohem vic, obalka se mi hodne libi. Konec se mi vubec nezamlouval, vlastne nevim, cela kniha jakoby trochu postradala smysl a rikala jsem si, jestli to ma byt jenom o tech opisech anebo i o necem hlubsim. No nic... nevadi.

15.09.2022 3 z 5

Povídky, které pomáhají Povídky, které pomáhají Michal Viewegh

Skvely pocin, vetsina povidek se mi libila hodne. Uzasny projekt.

14.09.2022 5 z 5

Rituály vody Rituály vody Eva García Sáenz de Urturi

Libi se mi namety romanu. Stare ritualy a promyslene do detailu. Ayala je na mne trochu naivka, to se ukazalo prave v tomhle pokracovani. A Alba mi trosku leze na nervy, ale s tim se nic moc delat neda. Tady jsem se uz nezasekla nastesti, dokonce mne to i hodne bavilo. Tesim se na zaverecny dil.

08.09.2022 4 z 5

Ticho ve sněžném městě Ticho ve sněžném městě Eva García Sáenz de Urturi

Po pravde po prvni tretine knihy mne chytla cteci krize. Ani nevim proc, ale pak jsem se po tydnu do knihy znovu pustila a precetla ji hodne rychle. Namet byl vic nez zajimavy a taky jeho zpracovani bylo skvele. Vsechny detaily se propojili a davalo to smysl. Jen mne mrzi, ze zas jednou se resi koho je dite a tak podobne. No uvidime, co ze serie jeste vyklube.

06.09.2022 4 z 5

Nikdynoc Nikdynoc Jay Kristoff

Úžasné počteníčko. Svět, který autor vymyslel je bozi. Do detailu vymyšlený. Mia mi byla sympatická uz od začátku. Její cesta byla dlouhá ale myslim, ze toho ma před sebou jeste hodně. Kniha byla ctiva, rychle ubehla. A ted jupi na další dil.

08.08.2022 5 z 5

Sněhurka jablka nebaští Sněhurka jablka nebaští Petra Stehlíková

Tohle bylo tak ulitly a skvely. Moc jsem se pobavila. Za mne by klidne mohla byt kniha i delsi. :)

01.08.2022 5 z 5

Dvojník Dvojník Brian Freeman

Knihy tohoto autora mam nesmirne rada a vzdy se tesim na novou. U tyhle jsem ale mela chut hlavniho hrdinu prefackovat. Kniha je velmi ctiva, a i vysvetleni mi vlasne prislo docela logicky. Celkove za mne slabsi nez ostatni knihy.

21.07.2022 4 z 5

Ultima Ultima L.S. Hilton

Nebýt toho konce, dala bych jeste hvězdičku navíc, protoze mne to vážně bavilo. Prislo mi, ze autorka úplně nevěděla, jak sérii ukončit, skoda. Hlavní hrdinku jsem si docela oblíbila, i kdyz to byla naprostá psychoptka a kniha je hodně nereálná. Ale skvělá oddychovka.

28.06.2022 3 z 5

Koruna stínů Koruna stínů Joe Hill (p)

Tak jo, zacina se to vyostrovat a to se mi libi. Tenhle dil byl temnejsi, hodne akcni. Jsem zvedava, jak to bude pokracovat dal. Ilustrace skvele a pribeh taky.

30.05.2022 5 z 5

Výkupné pro krále Výkupné pro krále Graham Masterton

Tenhle dil mi prisel takovej zdlouhavej, chvili mi trvalo se knihou prolouskat. Katin nadrizeny mi teda pil krev vic a vic, jsem zvedava, jestli to bude mit dohru. A taky jsem zvedava jak autor bude resit osobni zivot Katie, myslim ze v dalsim dile se mame fakt na co tesit. Ted si dam chvilku pauzu, abych se zase navnadila.

31.03.2022 4 z 5

Červená lucerna Červená lucerna Graham Masterton

Knihy tohoto autora se ctou sami. Tenhle dil mi neprisel az tak nechutny jako prvni dva, ale zato hodne promysleny. Az do konce nevite, jak to presne dopadne, i kdyz vite motiv a vraha. Presto chcete znat, jak pribeh skonci. A hlavne, ja chci vedet, jak to bude dal, co se tyce postav.

25.03.2022 5 z 5

Ostrovy Atlantiku Ostrovy Atlantiku Petr Jan Juračka

Skvela kniha, hodne jsem se nasmala a ty fotografie jsou proste bozi. Clovek si rika, ze by taky mel hned nekam vyrazit :) Ja jen doufam, ze Petr vyda dalsi tyhle skvele knihy. Je to jako dobijeni baterek.

15.03.2022 5 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Za mne trosku slabší, až moc cest nevedlo nikam a docela jsem se v tom ztrácela. Oddělení Q mam rada, ale taky by to chtělo uz se dozvědět vic o Asadovi a taky o Amageru. Snad další dil :-)

22.02.2022 4 z 5

Otisk Otisk Alexandra Oliva

Kniha mi prisla hodně matoucí. Ze začátku jsem vubec noc nechapala, dokonce ani nevěděla v jakem světě se to vlastně odehrává. První tretina knihy pro mne fakt zvláštní, než jsem trochu začala chápat souvislosti. Za mne první dílo autorky mnohem lepsi.

29.01.2022 3 z 5

Ukradená známka Ukradená známka Bram Klein

Kniha je hodne zajimava. Pribeh jedny maly znamky, a jednoho stoleti. Pribeh je napsany ctive, ani nevite jak, a uz jste na konci. Chtela bych vedet, jak je to dal, protoze na internetu se moc nedozvime, pan Pytlicek zemrel, otazka je, jestli se to vubec dal resi a taky, jestli znamka byla prodana pres Burdu, jelikoz jednu polozku jsem nasla, ale nevim, jestli je to tahle znamka. V kazdem pripade, docela chytlave cteni.

18.01.2022 4 z 5

Dítě, které v noci našlo slunce Dítě, které v noci našlo slunce Luca Di Fulvio

Knihy tohoto autora mam moc rada. Tahle ale byla protkana takovým násilím, ze toho na mne někdy bylo až moc. Ale verim, ze v ty době tomu tak i mohlo byt. Kniha je ctiva, na mne byla trochu dlouhá. Konec byl fenomenální. Přesto považuji za nejlepší autorovu knihu Chlapec, který rozdával sny.

09.01.2022 4 z 5

Výměna Výměna Beth O’Leary

Skvela oddychovka. Kniha je nenarocna, lehce se cte. Parkrat jsem se i zasmala a ukapla i nejaka slzicka. Urcite si prectu i dalsi knihu tehle spisovatelky, taky Spolubydlici byla jeste mozna o kousicek lepsi.

04.01.2022 4 z 5

Mlha z moře Mlha z moře Viveca Sten

Druhy dil byl trosku pomalejsi a min hororovy. I kdyz vsudepritomna mlha byla fakt neco. Pribeh me upoutal a jsem zvedava na posledni dil. Trosku mne Tuva stvala, co se tyce Rasmuse, ale tady je znat, ze je to kniha pro mladez, protoze takove chovani se nekdy deje. A ted rychle na posledni dil.

20.09.2021 5 z 5