Turante Turante komentáře u knih

Magie na vzestupu Magie na vzestupu Ilona Andrews

Co dodat, je to čím dál lepší ;-)

15.02.2018 5 z 5

Magie zabíjí Magie zabíjí Ilona Andrews

Prostě Kate miluju a tuhle sérii obzvlášť :-D

15.02.2018 5 z 5

Magie krve Magie krve Ilona Andrews

Opět super příběh, nemohla jsem se odtrhnout. Prostě Kate a Currana miluju

12.02.2018 5 z 5

Magie spaluje Magie spaluje Ilona Andrews

Kniha se mi moc líbila, jsem fanynka těchto knih, kdy je hlavní hrdinka samostatná, ale zároveň občas potřebuje trošku pomoci ;-) A miluju kožoměnce, upíry a jiné nadpřirozené bytosti. Mám tak další oblíbenou sérii, kterou si musím koupit do své knihovničky. :-)

04.01.2018 4 z 5

Mlhy Ölandu Mlhy Ölandu Johan Theorin

Měla jsem trochu problém se do knihy začíst, úplně mi nesedl styl vyprávění. Ale konec byl docela zajímavý, i když mi bylo Julie docela líto, vypadalo to, že už bude relativně šťastná a nakonec docela zklamání. Každopádně znám lepší severské detektivky.

09.08.2017 3 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Hm, kniha vypadala dle anotace zajímavě, ale trochu mě tedy zklamala. Na můj vkus to nemělo moc šťávu, jen takové suché popisování myšlenek dvou manželů a vyšetřujícího detektiva. Oddechovka na léto, ale bestseler bych tomu neříkala, znám lepší.

04.08.2017 3 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Opět velice pěkné letní a oddechové čtení. Bylo zajímavé sledovat, jak je hypnotizérka fascinována stalkerkou. :-)

24.07.2017 3 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Opravdu úžasná kniha! Četla se sama, příběh je skvělý a miluji humor hlavní postavy :-D

26.05.2016 5 z 5

Říše snů Říše snů Kerby Rosanes

Opět úžasné omalovánky, nemůžu se od nich odtrhnout! Nádherné obrázky, ve kterých najdete skvělé detaily ;-) Mohu jen doporučit!

05.05.2016 5 z 5

Holky někdy koušou Holky někdy koušou Chloe Neill

Kniha je naprosto skvělá, alespoň pro mě, jako milovnici upírů ;-) Skvělý příběh, držel mě celou dobu, že jsem si rovnou koupila oba první díly. Merit miluji, je opravdu skvělá ;-)

18.03.2016 5 z 5

VAMPS: Čerstvá krev VAMPS: Čerstvá krev Nicole Arend

Příběh opravdu není úplně originální a je spíše pro mladší čtenáře, ale já se bavila a určitě si přečtu pokračování. Hlavní hrdina je roztomilý a doufám, že si vybere správnou upírku.

02.12.2023 4 z 5

Válka dvou královen Válka dvou královen Jennifer L. Armentrout

Opět díl plný akce a zvratů, zejména konec byl hodně infarktový. Doufám, že pokračování bude brzy!

17.08.2023 5 z 5

Zrádci krve Zrádci krve Lynette Noni

Krásný závěr celé série. Určitě stojí za to, si ji přečíst.

08.08.2023 4 z 5

Vášeň Vášeň Geneva Lee

Zajímavý erotický příběh, kde je hlavním hrdinou princ mající temnou povahu. Děj se četl moc dobře, postavy jsou sympatické, ale příliš mi neseděl překlad sexuálních scén. Ale určitě si přečtu i pokračování.

10.07.2023 3 z 5

Vábení draka Vábení draka Anna Lowe

Moc pěkný romantický příběh ze světa měňavců. Postavy jsou sympatické hned od začátku a děj pěkně plyne, možná až moc rychle. Přečteno během jednoho odpoledne a vrhám se na pokračování. Bonusem jsou bonusové kapitoly na stránkách vydavatele :-)

10.07.2023 3 z 5

Touha Touha Tracy Wolff

Úžasný příběh ze světa, kde žijí nejen upíři a vlkodlaci. Krasná romantická linka, vtipné a konec je tak otevřený! Chci další díl a to hned!

01.06.2023 5 z 5

Pekelný pastýř Pekelný pastýř Oskar Fuchs (p)

Už od začátku mě kniha moc bavila a často jsem se přistihla, že se chechtám. Ano, hlavní hrdina není úplně vykreslen, je v podstatě nepřemožitelný hned od začátku, má příliš mnoho štěstí a pomocníků, ale kniha je plná akce, super hlášek a Nemo je miláček.
Takže za mě opět povedená kniha od Fuchse ;)

10.01.2023 4 z 5

Železná vdova Železná vdova Xiran Jay Zhao

Ano, ano, ano, tahle kniha za to opravdu stojí! Skvělý děj, skvělé prostředí, svět i hrdinové. A konec je opravdu WTF! Kdy že bude další díl?!

29.12.2022 5 z 5

Království prokletých Království prokletých Kerri Maniscalco

Opět úžasné pokračování série, které nezklamalo. Dostáváme se do Pekla a tenhle svět stojí za to. Líbí se mi rozvíjející se vztah obou hrdinů a konec je opět šokující. Už jen vydržet do dalšího dílu.

15.12.2022 5 z 5

Uchvatitel duší Uchvatitel duší Patricia Briggs

Zase úžasný příběh ze světa Mercy, byl trochu rozvláčný, zamotaný a dost odkazoval ba minulý díl (který už si moc nepamatuju). Ale Mercy je pro mě prostě top! Teď by to pro změnu chtělo další díl ze série Alfa a Omega prosím!

25.11.2022 5 z 5