vladka16 vladka16 komentáře u knih

Písečná bouře Písečná bouře James Rollins (p)

Příběh jsem měla jako audio knihu, pro mě to nemá chybu, moc se mi to líbilo. Ráda si přečtu i další díly.

20.04.2021 5 z 5

Pekelná krev Pekelná krev James Rollins (p)

U této série se mi to stalo zas, dočetla jsem a musím si dát pauzu. To proto, že to byla taková jízda, že to musím nechat doznít a dozrát. Pár dní si to budu ještě užívat, na konec to všechno do sebe pěkně zapadlo, neuvědomuji si místo, které by mě nebavilo. Byl to pocit jako na tobogánu, řítíte se velkou rychlostí, doleva, pak vás to hodí doprava, nahoru dolu. Mezi tím je chvilka na nadechnutí. Už dlouho jsem nebyla tak napnutá, jako u téhle série, moc se mi to líbilo.

08.04.2021 5 z 5

Spálená mrazem Spálená mrazem Patricia Briggs

Pořád se mi to líbí, tak že další díl

11.03.2021 5 z 5

Říční znamení Říční znamení Patricia Briggs

Okomentovat můžu tím, že se mi to líbí. Zatím nemám pocit, že potřebuju změnu, což se mi někdy stává. Uvidím co dalšího se bude dít.

08.03.2021 5 z 5

Stříbrná relikvie Stříbrná relikvie Patricia Briggs

Málo kdy se mi stává, že série si tak dlouho udrží mou pozornost. Tady zatím trvá a moc se mi to líbí, tak že potřebuji další díl.

06.03.2021 5 z 5

Zkřížené hnáty Zkřížené hnáty Patricia Briggs

Tak - dočteno , stále trošku čekám, že mě to přestane bavit. Zatím dobrý. Tak že jdu na další díl.

04.03.2021 5 z 5

Železný polibek Železný polibek Patricia Briggs

Čekala jsem , že mě to pustí, ale nestalo se tak. Slupla jsem to jako malinu a já mám maliny ráda.

Krevní pouto Krevní pouto Patricia Briggs

Autorka má pěkně bujnou fantazii , tak, že jedem dál.

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Jsem překvapená, a to tak, že příjemně.

27.02.2021 5 z 5

Třetí kruh Třetí kruh Amanda Quick (p)

Prostě oddechovka s trochou napětí. Pro zimní večer akorát. Dám si pauzu a jdu hledat něco napínavějšího

12.02.2021 5 z 5

Až na popel Až na popel Amanda Quick (p)

Měla jsem strach , že po dvou dílech už budu přesycená. Někdy se mi to stává, ale tady je každý příběh o někom jiném, tak, že mi to zatím nevadí. Beru to jako příjemnou oddechovou četbu pro pošmourné dny a večery. Romantika a trochu napětí, líbí se mi to.

06.02.2021 5 z 5

Krevní msta Krevní msta Alyxandra Harvey

Rodinku jsem si oblíbila, škoda že nejsou přeložené další díly.

01.02.2021 5 z 5

Srdce v sázce Srdce v sázce Alyxandra Harvey

Zajímavé, nápadité ,čtivé. Je to oddechovka ,mě se líbila.

01.02.2021 5 z 5

Sanditon Sanditon Jane Austen

Knížky od Jane mám ráda, ale tady jsem se nedokázala úplně pohroužit do děje. Přesto jsem ráda že toto dílko je dobře dokončené. Knížka pro oddych.

27.01.2021 2 z 5

Krvavé evangelium Krvavé evangelium James Rollins (p)

Vlastně jsem to chtěla jen zkusit, ale četla jsem a četla, až na konec. Jako na tobogánu, nahoru, dolu, do leva, do prava a najednou jsem v cíli. Nutně potřebuju další díl.

27.01.2021 5 z 5

Máš proč věřit Máš proč věřit Jessica Inclán

Tento díl jsem slupla jako malinu. Pro mě by mohl být jako první, ale vůbec to nevadí , jak to je. Seznámila jsem se s dalšími postavami a líbilo se mi to moc. Tak hurá na další díl.

23.01.2021 5 z 5

Když uvěříš Když uvěříš Jessica Inclán

Od začátku jsem měla pocit-že déža ví- až asi v polovině mi došlo, že jsem to před lety četla. Místo zklamání, mi přišlo, že jsem se vrátila ke kamarádům i na podruhé se mi příběh líbil.

23.01.2021 5 z 5

Dívka a fénix Dívka a fénix Petra Stehlíková

Kratší, krásné, ale stále jsem čekala nějaký náznak propojení s dřívějšími příběhy.

Pohlcena plameny Pohlcena plameny Petra Stehlíková

První díl se mi moc líbil, hned jsem běžela najít druhý. Celou dobu jsem byla v napětí, přečetla jsem ji na jeden zátah, nešlo to jinak. A ten konec? Otevřený, ale snad malinký příslib, že ještě není konec příběhu. Moc bych se za to u p. spisovatelky přimlouvala. A postavám přála po těch všech strastech -naději, že bude líp. BÍLÝM I ČERNÝM.

Zrozena z popela Zrozena z popela Petra Stehlíková

Knížka se mi dostala do ruky v knihovně, více méně náhodně, ale chytlo mě to a už nepustilo. Moc pěkné.