vladka16 vladka16 komentáře u knih

Máš proč věřit Máš proč věřit Jessica Inclán

Tento díl jsem slupla jako malinu. Pro mě by mohl být jako první, ale vůbec to nevadí , jak to je. Seznámila jsem se s dalšími postavami a líbilo se mi to moc. Tak hurá na další díl.

23.01.2021 5 z 5

Když uvěříš Když uvěříš Jessica Inclán

Od začátku jsem měla pocit-že déža ví- až asi v polovině mi došlo, že jsem to před lety četla. Místo zklamání, mi přišlo, že jsem se vrátila ke kamarádům i na podruhé se mi příběh líbil.

23.01.2021 5 z 5

Dívka a fénix Dívka a fénix Petra Stehlíková

Kratší, krásné, ale stále jsem čekala nějaký náznak propojení s dřívějšími příběhy.

Pohlcena plameny Pohlcena plameny Petra Stehlíková

První díl se mi moc líbil, hned jsem běžela najít druhý. Celou dobu jsem byla v napětí, přečetla jsem ji na jeden zátah, nešlo to jinak. A ten konec? Otevřený, ale snad malinký příslib, že ještě není konec příběhu. Moc bych se za to u p. spisovatelky přimlouvala. A postavám přála po těch všech strastech -naději, že bude líp. BÍLÝM I ČERNÝM.

Zrozena z popela Zrozena z popela Petra Stehlíková

Knížka se mi dostala do ruky v knihovně, více méně náhodně, ale chytlo mě to a už nepustilo. Moc pěkné.

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Tahle knížka je něco na rozloučenou a uklidnění po předešlém ději. Jako by si všichni vzali dovolenou. Je to krátké, ráda jsem se sešla se všemi postavami. Dala bych si říct, kdyby byly další díly i o jiných hlavních postavách. Tamlin,Lucien,Azriel,Cassian,Mor a další, určitě by si zasloužili své příběhy.Tak že kotlík už je prázdný, jdu si načít něco z jiného soudku.

12.01.2021 5 z 5

Dva meče Dva meče Karolina Limrová

Líbilo se mi to.

10.01.2021 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

U kouzelného kotlíčku, nadzvedla jsem pokličku. V tom to krásné kouzlo, z něho na mě sklouzlo. Kouzlilo se sáhodlouze o překvapení není nouze. Ti uvnitř krásně čarují, já přečíst doporučuji.

10.01.2021 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Myslela jsem si, že jsem si k postavám už vytvořila určitý vztah a názor na ně. No ale věci se dějí, je to paráda, moc jim všem fandím i když někomu víc, druhým míň zajímavě se to vyvíjí, líbí se mi pokračování.

06.01.2021 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Taková napínavější pohádka - no myslela jsem si to. Ale pak nastalo čtení do ranních hodin, přes den utíkání k četbě na úkor jiných věcí , úplně jsem se v příběhu ztratila. Tak že záchrana je další díl.

06.01.2021 5 z 5

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Nemá to chybu

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Už je to dlouho, co jsem ji četla, ale vím, že se mi moc líbila, hned od záčátku.

Cizí tvář v mém zrcadle Cizí tvář v mém zrcadle Ilona Borská

Knížku jsem četla již před hodně dlouhou dobou, ale stále si něco z děje pamatuji, protože se mi moc líbila.

Kedrigern a hlas pro Princeznu Kedrigern a hlas pro Princeznu John Morressy

Kedrigern mi přirostl k srdci, úsměvné, nenáročné, oddychové počteníčko. Četla jsem i další díly - líbilo se mi -moc.

Žila jsem již před staletími Žila jsem již před staletími Barbara Erskine

Paní spisovatelku mám moc ráda, četla jsem od ní více knih, ale tahle je moje nejoblíbenější.

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

První dva díly jsem četla a moc se mi to líbilo. Další jsem měla jako audioknihu, úplně mě to pohltilo. Úžasný přednes - čtení pana Stránského k tomu velice napomohlo.

08.12.2020 5 z 5

Do Poklidné modři Do Poklidné modři Veronica Rossi

Dnes hodnotím všechny tři díly najednou. Proto, že jsem je skoro zhltla. Líbilo se mi to moc ,škoda že už je konec. Paní spisovatelka by mohla napsat další knihy, pokud napsala , tak
u nás přeložit a vydat.

Cesta věčnou nocí Cesta věčnou nocí Veronica Rossi

Jo takhle to mám ráda, tak že další díl.

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

První díl jsem četla s tím, že se nechám překvapit. A vyšlo to, líbilo se mi to, tak jdu na druhý díl.

Meč krále Meč krále Ann Marston

Po několika kapitolách jsem zjistila, že už jsem knížku četla. Vůbec mi to nevadilo, měla jsem to jako příjemné , napjaté a oddychové čtení. Pustím se i do následujících dílů, ráda si to zopáknu.

08.11.2020 5 z 5