witko witko komentáře u knih

Havran Havran David Gemmell

Zatím nejlepší díl série.

23.04.2017 5 z 5

Ti, kteří utíkají pěšky Ti, kteří utíkají pěšky Milan Daněk

Pro mne prostě povinost. Kdo četl knihu od McDougalla, měl by sáhnout i po této.

17.04.2017 5 z 5

Půlnoční sokol Půlnoční sokol David Gemmell

Čtivější než první díl.

12.04.2017 4 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Nechtělo se mi věřit že je to až tak dobré čtivo. Musím ale říct že u knihy jsem se nenudil a že mne bavila a to moc.

14.03.2017 5 z 5

Na kopci Na kopci Jiří Březina

Kniha mne bavila. Na prvotinu bych to netipoval ani náhodou.

04.03.2017 4 z 5

Infico Infico Petr Heteša

Klasický Heteša. Baví mne jeho dialogy postav, akce i zajímavě vykreslená budoucnost.

01.03.2017 5 z 5

Ostrov doktora Moreaua Ostrov doktora Moreaua Herbert George Wells

K přečtení této knihy jsem se chystal velice dlouho. Díky letošní výzvě jsem ji konečně přečetl. Dal bych to jako povinou četbu všem fanatikům do genového inženýrství, žádný člověk nemůže stvořit lepší životní formu než sama příroda.

20.02.2017 4 z 5

Červenka nese smrt Červenka nese smrt Jo Nesbø

Příjemně mě to překvapilo. Dvě roviny vyprávění, vynikající rozuzlení.

10.01.2017 4 z 5

Armada Armada Ernest Cline

Pro mne čtivá kniha. Porovnávání s autorovou prvotinou nemá smysl, byť i hry zde hrají roli, jedná se přeci jen o jiný příběh a ten mě od začátku do konce bavil.

01.01.2017 5 z 5

Archa zrůd Archa zrůd Pavel Fritz

Poměrně čtivé povídky, u některých pointy tolik nepřekvapily, ale to nesnižuje pocit s knihy.

11.12.2016 4 z 5

Finální říše Finální říše Brandon Sanderson

Sanderson se čte opravdu dobře. Opět zajímavě zpracovaná magie. Kam na to ten člověk chodí? Co se týče příběhu, pro mne pomalý rozjezd, ale postupem času a děje jsem nemohl přestat číst.

29.10.2016 4 z 5

Muž proti muži Muž proti muži Louis L'Amour

Chytlo a nepustilo. Jako vždy. Tady se člověk nemůže spálit.

01.09.2016 5 z 5

Nová hlídka Nová hlídka Sergej Lukjaněnko

Jak na houpačce. Chvilkama jsem knihu hltal, chvilkama mne to tolik nebavilo. Ale ve výsledku lehce převažuje pozitivní pocit.

31.08.2016 4 z 5

Kladivo na démony Kladivo na démony Jiří Pavlovský

Pořád je to dobrý nářez, ale tahle kniha mne tolik nebrala, jako ty ostatní od Pavlovského.

29.04.2016 4 z 5

Stavy nestavy, bytosti nebytosti Stavy nestavy, bytosti nebytosti Petr Heteša

Heteša nezklame ani v povídkách.

21.04.2016 5 z 5

Fatal Virtual Fatal Virtual Petr Heteša

Dobře se to četlo. Prostě klasický Heteša. Akorát ke konci jsem chvilkama nevěděl, co se se mnou děje. Určitě nezklamal.

15.04.2016 4 z 5

15 minus 15 minus Tomáš Zářecký

Soutěž o balík peněz, již poněkolikáté, a stejně mne to neomrzí číst. Na prvotinu tohoto autora to nebylo špatné.

29.03.2016 4 z 5

Opravdu krásná kniha, která stojí za to, aby byla čtena.

20.02.2016 5 z 5

Poslední Laponec Poslední Laponec Olivier Truc

Od knihy jsem nic velkého nečekal, protože již několikrát jsem byl po velké reklamě na některé knihy zklamaný. Detektivka z nezvyklého prostředí se mi celkem líbila.

21.11.2015 4 z 5

Nezbytná smrt Lewise Wintera Nezbytná smrt Lewise Wintera Malcolm Mackay

Netradičně psaná krimi, určitě psaná zajímavě, ale mne to dělalo mírný problém. Což určitě není chyba autora.

24.10.2015 3 z 5