Šepot z lesa přehled

Šepot z lesa
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/542858/bmid_sepot-z-lesa.jpg 4 1084 1084

Před dvaceti lety v hlubokých lesích Orlických hor beze stopy zmizel jeho nejlepší kamarád. Teď se investigativní novinář Petr vrací do rodné vesnice, aby se vyrovnal s rozvodem a dal dohromady dům, který zdědil po matce. Z hlubin minulosti se vynořují nejen staří známí, ale i děsivé vzpomínky. Navíc zjistí, že kamarád nebyl ani zdaleka jediným, kdo se v okolí ztratil. Začne na vlastní pěst pátrat po tom, kdo - nebo co - za zmizeními stojí. A stopy, jež nachází, ho pomalu vedou do míst, jaká si nedokázal představit ani v nejhorších nočních můrách...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Šepot z lesa. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (329)

Čmeláček
včera 4 z 5

Mám rád horory, mám rád thrillery, tak jsem si říkal, že tohle bude něco pro mě. A jako jo, nebylo to špatné :). Akorát mi tak trochu vadilo mystično, no ale na druhou stranu musím ocenit české prostředí. Ale něco málo mi v knize nesedlo a konec jsem taky asi úplně nepobral. No nic, čtyři stars musí stačit a časem se uvidí, jestli si přečtu ještě něco dalšího od této paní spisovatelky :).

Martina1805
03.10.2024 5 z 5

Dlouho se mi nestalo abych se nemohla odtrhnout od čtení . Tahle knížka měla spád byla napínavá a i poučná. Hrozně zajímavě postavený děj s mystickou, hororovou a detektivní zápletkou. Super a doporučuji

Danago
29.09.2024 4 z 5

Jako audiokniha se to poslouchalo velmi dobře, a líbilo se mi jak načtení tak zvukové kulisy.
I když já takové knihy nevyhledávám, musela jsem se to snažit nějak pochopit. Zda se námět zakládá na slovanské mytologii , nedokážu zodpovědně říct.
Pro mě kniha určitou logiku měla, líbily se mi i vztahy , které Petr navázal , to že mu někdo i trochu nebo i více pomáhal a věřil.
Jen si nejsem úplně jistá jestli jsem konec pochopila správně.

Nevidíte je, ale oni vidí vás...

07.06.2024

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

Nový mysteriózní thriller od autorky bestselleru Šepot z lesa

09.09.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Šepot z lesa v seznamech

v Právě čtených37x
v Přečtených1 342x