Pár od susedov

Pár od susedov
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314391/bmid_par-od-susedov-Wdh-314391.jpg 4 5100 5100

Zdá sa, že Anne a Marco Contiovci majú všetko – navonok harmonický vzťah, pekný dom a úžasnú dcérku Coru. Jednej noci, keď sú na večierku u susedov, však Cora záhadne zmizne. Podozrenie okamžite padne na rodičov. Detektív Rasbach vie, že vystresovaní manželia niečo skrývajú. A nielen oni. Každý v ich okolí má svoje tajomstvá a pátranie je tak čoraz zložitejšie. Za zastretými oknami sa postupne vyplavuje jedno desivé tajomstvo za druhým... Strhujúca dráma, plná neočakávaných zvratov, nezadržateľne speje k šokujúcemu odhaleniu.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

The Couple Next Door, 2016

Jančislava
30.09.2017 3 z 5

Kniha celkem dobrá, ale spíše průměrná. Ráda jsem ji přečetla, ale znovu už asi nebude třeba. Dá se celkem brzo odhadnout jak to bude dál,ale kniha je napsaná příjemným stylem.

Mikkinnen
28.09.2017 3 z 5

Ano i ne. První kapitola jak Mexická telenovela. Následovalo několik slušných a napínavých kapitol. Druhou polovinu knihy bych zhodnotil jako ctrl-c, ctrl-v. A konec? Ten ponechám raději bez komentáře. Jen zmíním, že v ten moment jsem měl chuť dát tak 30%. Ale nakonec 50% za celkem napínavé a čtivé dva večery.

hnilda3
28.09.2017 4 z 5

Příběh byl zajímavý, propletený, ale konec mi přišel až moc..

hana2111
28.09.2017 3 z 5

Pro mě vyloženě odpočinková kniha. Konec je sice mírně překvapivý, ovšem spousta "zvratů" byla předvídatelná a konoec mi taky potvrdil to, co jsem si myslela už cca od poloviny knížky (žádné spoilery :) ). Docela dobře se příbeh četl z pohledu různých účastníků událostí, ale určitě vím, že se ke knize už nevrátím. Dočetla jsem jen proto, že nemám ráda rozečtené knihy. Každopádně označení "bestseller" si kniha dle mého názoru nezaslouží.
Žádná hluboká četba, nic, kvůli čemu bych večer nemohla usnout. Kniha je opravdu "zabíječ času", přelouskáte úplně v pohodě za dva dny.

arket
27.09.2017 3 z 5

Příběh má spád a dobře se čte.. To je asi tak všechno. Žádnou hloubku od toho nečekejte. Je to kniha, která čtenáři, kromě chvilkového napětí, nic moc nenabízí.

veromat
27.09.2017 5 z 5

Výborná knížka, velmi čtivá, nemohla jsem se odtrhnout, doporučuji

veronika4918
27.09.2017 1 z 5

Proč proč proč? Proš se bestsellery stávají knihy jako je Dívka ve vlaku a tohle? Dočetla jsem to jen proto, že nemám ráda rozečtené knihy.

Amatérský výplod, který nedoporučuji.

Pardon, lepší recenzi nevyplodím.

Devorah
27.09.2017 3 z 5

Na začátku mě knížka navnadila, vtáhla do děje, zkrátka jsem hltala stránku za stránkou. Zhruba od poloviny se ale tempo zpomalilo, žádné nové zvraty, jen neustálé omílání 100x omletého. A závěr? Přemýšlím, jaký vlastně byl....vzbudil mě obrovskou chuť prohodit knihu otevřeným okýnkem tramvaje. Suma sumárum: autorka naprosto nevyužila ten obrovský potenciál, který toto téma mělo. Na začátku se to celé tvářilo jako domácí šlehačka a ke konci se z toho stala pouze rozbředlá hmota.

Jessie26
27.09.2017 4 z 5

Přesně jak píše konicekbily, průměrná odpočinková četba.

konicekbily
26.09.2017 3 z 5

Příliš vyumělkovaná zápletka, nebyla moc uvěřitelná. Děj má rychlý spád - autorka se snaží, aby se stále něco "dělo". Průměrná odpočinková četba.

Nestorkea
26.09.2017 3 z 5

Kniha poměrně příjemně ubíhala, ale zdála se mi taková povrchní. Za týden už ale asi nebudu vědět, o čem byla. Rozhodně ale neurazí.

sarka45
24.09.2017 3 z 5

Začátek knihy svižný, pěkně se to četlo, žádné zdržování přílišnými popisy nebo snad filosofickými úvahami, které by patrně tomuto žánru neprospěly. Ale od půlky už mi přišlo, že se to docela vleče, docela jsem se těšila, až knihu dočtu. Viník od půlky knihy předvídatelný, závěr ovšem překvapivý. Kniha nenadchne, ale ani neurazí. Bestselerem bych to rozhodně nenazvala.

MimiNinaFuraha
24.09.2017 3 z 5

No... Já knihu přečetla, neměla jsem s ní více méně žádný problém. Ale že by mě nadchla, to taky ne. Dalo se to číst, ale řadím ji mezi knihy, které neurazí, ale ani nenadchnou :) Ale tak do pochmurného počasí to jde :)

Jittush
23.09.2017 1 z 5

Naprosté zklamání! S nálepkou Bestseller se tu opravdu plýtvalo. Příběh měl možná dobrou myšlenku, některé postavy mohly mít více prostoru, ale ve finále to celé působilo nepropracovaně. Postava Anny by zasloužila více propracování (vzhledem k finále knihy), trochu nahlédnout do takové mysli. Stačilo, už nikdy více a další knihu od autora si raději nepořídím

Knihontýnka
23.09.2017 3 z 5

Velmi čtivé, ale přeci jen tomu něco chybělo. Realističnost, propracovanost. Od světového bestselleru bych čekala víc.

moho
23.09.2017 4 z 5

Přečteno za den při chřipkovém lenošení, překvapivý konec. Není nejúžasnější, ale baví.

ddkk
23.09.2017 3 z 5

Nechala jsem se nalákat obri reklamou a jako vždy skutečnost byla dosti jiná.Zklamalo me zejména očekávatelné rozuzleni...nic moc...

Bruklinka
22.09.2017 2 z 5

Když s zvyknete na jednoduchý styl, je to i celkem čtivé. Ale tolik neuvěřitelných "zvratů", to je na mě moc. Ten konec byl jen poslední kapkou. Začínám mít problém s knihami, které mají mega reklamu. Většinou za mnoho nestojí.

Market = )
22.09.2017 3 z 5

Za mě neurazí, nenadchne. Přijde mi trošku nepoměr, že se strašně dlouho nic neděje (zároveň ale autorka ani nijak zvlášť nerozebírá charaktery) a pak se najednou stane věcí taková spousta, že jsou vlastně docela předvídatelné a najednou je konec. Na krimi a drama málo vyšetřování, na psycho a drama málo psycho :-D.

zazvorka
21.09.2017 3 z 5

Dalo se to číst, ale žádný zázrak. Zápletka docela zajímavá, možná se z ní dalo vytěžit více. Chvilkami mi to připadalo překombinované. Charaktery postav jsou dost nevykreslené - některým věcem se pak nedá uvěřit. A konce sám - to byl asi pokus udělat z toho vyšší umění, aby to nebylo tak šablonovité. Zbytečné - nezabralo to, nesedí to ke knize. Ráda se ke knihám vracím, k této ani náhodou.