Pár od susedov

Pár od susedov
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314391/bmid_par-od-susedov-Wdh-314391.jpg 4 5040 5040

Zdá sa, že Anne a Marco Contiovci majú všetko – navonok harmonický vzťah, pekný dom a úžasnú dcérku Coru. Jednej noci, keď sú na večierku u susedov, však Cora záhadne zmizne. Podozrenie okamžite padne na rodičov. Detektív Rasbach vie, že vystresovaní manželia niečo skrývajú. A nielen oni. Každý v ich okolí má svoje tajomstvá a pátranie je tak čoraz zložitejšie. Za zastretými oknami sa postupne vyplavuje jedno desivé tajomstvo za druhým... Strhujúca dráma, plná neočakávaných zvratov, nezadržateľne speje k šokujúcemu odhaleniu.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

The Couple Next Door , 2016

Janinho
29.06.2017 3 z 5

Taková rychlá detektivka na pár hodin. Pár postav, autor se vůbec nezabýval postavou detektiva jako je to v jiných knihách. Zklamalo mě, že pachatel byl odkryt už v půlce knihy. Bavila mě, ale čekala jsem, že to bude větší pecka.

Izu
28.06.2017 3 z 5

1. Má to spád
2. Je to postavené na hlavu :-)
3. Nejsympatičtější postavou bylo mimčo.

michaela6503
27.06.2017 5 z 5

Kniha mě pohltila ihned do děje, neměla jsem zrovna čas na čtení něčeho delšího, a tak jsem si otevřela ve čtečce tuhle knížku a začetla se ihned od první stránky. Hodina mi utekla jako nic a já měla ze sebou 50 stránek knihy. Samozřejmě mi dala přesně takový ten pocit, který u knížek miluju - sakra, co bude dál, kam asi zrovna jede ... A to je přesně stav, kdy hltám knížku a pídím se za jejím koncem rychlostí světla a tudíž ve finále je z toho pár hodin čtení a konečná, kdy nastává ta horší část.. konečně znáte ten příběh celý, znáte i konec, ale sakra.. opustili jste ten svět v kterém jste posledních pár hodin byli a zjišťovali společně s detektivem, co za tím vším bylo a najednou těžká knižní kocovina... A přesně takové knížky jsou pro mě nejlepší ve všech ohledech. Sice jsem nedala plný počet, ale to protože některé části mě rozčilovali a taky ten konec mě naštval, protože jsem odkládala knížku se slovy - cože? do háje, cože?
Ale co mě bavilo nejvíc bylo, že knížka byla naprosto jednoduše psaná, prostě 270 stránek oddechové literatury se zajímavou a hlavně nečekanou zápletkou. Takže za mě určitě doporučuji! :)

HanaMalina
27.06.2017 3 z 5

Velmi jednoduchý styl psaní, pro nenáročné čtenáře. Kniha byla napínavá, ale místy jsem se malinko nudila . Podle hodnocení tady i na obalu knihy jsem čekala, že bude lepší. Stojí však za jedno přečtení :-) Předávám zase o dům dál :-)

Gianne95
26.06.2017 5 z 5

Kniha přečtená jedním dechem. Neustále jsem musela číst a těšila se na každou volnou chvíli, až se budu moc ke knize zase vrátit. V určité chvíli mi bylo jasné, kdo za vším stojí, ale ukázalo se, že je to všechno ještě trochu jinak, než jsem si myslela, i co se týče třeba motivu. Závěr mě tedy trochu mrzel, ale co...

Haen
26.06.2017 5 z 5

Dobře napsaný psychothriller, bavilo mě postupné odhalování souvislostí a lží. Vynikající a napínavé až do konce. Moc se mi to líbilo.

Leni.S89
25.06.2017 4 z 5

Oddechovka na jedno odpoledne. Jednoduchý styl psaní, krátké kapitoly, zajímavé rozuzlení. Líbilo! Stojí za přečtení.

LejcaS
23.06.2017 5 z 5

Byla jsem nadšená. Takhle nějak si představuji správný thriler. Žádné zdlouhavé, zbytečné pasáže, každý z hrdinů dostane prostor na stránkách k vyjádření svých myšlenkových pochodů i vysvětlení pohnutek svého jednání. Napínavé do poslední stránky.

rottovat
23.06.2017 3 z 5

Zcela zde nesdílím zdejší nadšení, neříkám, že kniha je špatná, to vůbec ne, čte se to rychle, chvílemi je tam i nějaké to napětí, ale nesedl mi úplně autorčin styl psaní. Něčím mi připomínal Dívku ve vlaku, která se mi nelíbila, Manželé odvedle jsou určitě lepší, ale celé mi to přišlo takové ploché, nijaké, místy až nudné. Ale poslední dvě strany stály za to a dojem z celé knihy krapet umocnily.

Nunynka
23.06.2017 5 z 5

Knihu jsem koupila mému dědečkovi k narozeninám. Má je příští týden. Děti usnuli,tak jsem do ní nenápadně nakoukla a najednou jsem zjistila, že mám přečteno přes sto stránek. A tak jsem v noci začala číst a číst až jsem ji dočetla. V knize nebylo žádné hluché místo. Pořád se něco dělo a nedalo se od knížky odtrhnout. A právě ten konec byl nejlepší. Když už si myslím, že je vše vyřešeno a už se nemůže nic stát tak to přijde. Fakt bomba. Doporučuji!

Klarinecka
23.06.2017 odpad!

Hm, tolik povyku pro nic. Zklamalo me to vzhledem k velkolepym upoutavkam a reklamam. Nuda, nuda, nuda, predvidatelne zapletky.

petrarka72
23.06.2017 2 z 5

Olbřímí reklama - a obsahem i stylem zanedbatelná kniha. Průhledná zápletka, i na tento žánr jednoduché zvraty, nepřekvapivý závěr, to vše bez atmosféry -
jako by autorka ovládala techniku psaní, ale neměla dost fantazie a talentu... Hvězdu navíc dávám za popis Annina duševního rozkladu, tam jako by se tu a tam objevila jiskřička něčeho zajímavě autentického.

Irika
23.06.2017 5 z 5

Čtení na jeden den nebo dva večery, od kterého se neodpoutáte! I když pachatele jsem tušila brzy, stále se objevují nové zvraty, indicie a fakta, vše se jako puzzle spojuje do bizarního závěru a poslední scéna lehce zamrzí.
Nejlepší je, že sama mám čtyřměsíční mimino, takže jsem si knihu náležitě užívala a shodou náhod při scéně o kojení jsem zrovna kojila. Přesto se s hysterickými projevy hlavní hrdinky neztotožňuji a její chování mi místy přijde opravdu slaboduché.
Kniha mě nicméně nadchla, velmi těžko jsem ji v nutných chvílích odkládala a milovníkům napětí rozhodně doporučuji.

mirka71
22.06.2017 5 z 5

Zcela neznámá autorka, ale velmi mile překvapila. Příběh je čtivý, zajímavé téma, téměř po celou dobu jsem nevěděla, na čem jsem, a kdo je mi protivnější. Překvapivý konec knihy dobře komentovala moje kamarádka: tušíš, že to nemůže dopadnou dobře, ale když to skončí, stejně jsi naštvaná, protože to dopadlo jinak blbě, než čekáš. Kniha rozhodně stojí za přečtení.

anája
22.06.2017 5 z 5

Jedna z nejnapínavějších knih co jsem kdy četla,málokterá kniha mě zaujme tak že hltám každý řádek a musím číst do noci,super kniha.

AndyK
21.06.2017 4 z 5

Po dobu čtení jsem neustále váhala, jestli se mi knížka líbí nebo ne. Naštvání střídalo překvapení, nesympatie snahu porozumět postávám. A ten konec? Tak to musím ještě rozdýchat... Ale ve výsledku? Ano, knížka se mi líbila. Bylo to čtivé a i když jsem si říkala, jak je to celé předvídatelné a zápletka neoriginální, nakonec to celé bylo ještě trošku jinak...

Ráčkajda
21.06.2017 5 z 5

Tak já nevím, ale mě se to moc líbilo, chytlo mě to od začátku a nepustilo až do konce. Já jsem spokojená:-)

FillaSFC
21.06.2017 4 z 5

Mám rád knihy, které se víc než popisům prostředí věnují ději. To Manželé odvedle splňují, kniha má spád a i díky kratším kapitolám je velmi čtivá. Příběh je to zajímavý, propletený, nutí přemýšlet, podezírat, soucítit... Jen ten konec mi tam, jako většině hodnotících, příliš nezapadal.

michaela3483
20.06.2017 3 z 5

Na Manžele odvedle jsem se moc těšila. S chutí jsem se do ní dala, ale po přečtení jsem spíš zklamaná.
Příběh byl zajímavý, kniha byla čtivá, přestože se mi úplně nelíbil autorčin styl.
Ale ten konec... Ten to pro mě zabil.

Jitkarka
20.06.2017 5 z 5

Kniha mě hodně bavila, doporučuji..