Pár od susedov

Pár od susedov
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314391/bmid_par-od-susedov-Wdh-314391.jpg 4 5040 5040

Zdá sa, že Anne a Marco Contiovci majú všetko – navonok harmonický vzťah, pekný dom a úžasnú dcérku Coru. Jednej noci, keď sú na večierku u susedov, však Cora záhadne zmizne. Podozrenie okamžite padne na rodičov. Detektív Rasbach vie, že vystresovaní manželia niečo skrývajú. A nielen oni. Každý v ich okolí má svoje tajomstvá a pátranie je tak čoraz zložitejšie. Za zastretými oknami sa postupne vyplavuje jedno desivé tajomstvo za druhým... Strhujúca dráma, plná neočakávaných zvratov, nezadržateľne speje k šokujúcemu odhaleniu.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

The Couple Next Door , 2016

Nigiri
20.06.2017

Vzhelem k tomu, že mi předem nikdo nestihl zkazit knihu očekáváním, jsem si ji užila. Příběh je velmí čtivý. Já sama jako \"nezkušený čtenář\" dá-li se to tak nazvat, jsem knihu měla přečtenou za dva dny, ani ne. Je to napínavé, plné zvratů. Donutilo mě to přemýšlet nad věcmi, nad kterými by mě asi jinak nenapadlo přemýšlet. Doporučuji přečíst a udělat si na knihu vlastní názor, za mě super :)

evca7271
20.06.2017 5 z 5

Velice ctiva kniha a ted chapu proc je takovy ohlas.Me se moc libila.Doporucuji

konicekbily
20.06.2017 3 z 5

Pokud přijmu axiomy: - každý něco skrývá, nikdo nechce nic nahlásit policii, nikdo není dokonalý - potom se dílo dá číst jako lepší oddechové čtení a dokonce mne přinutilo k několikerému zamyšlení, například: zda lidstvo spěje k černé sobecké budoucnosti? Anebo ne?

1v8na
20.06.2017 3 z 5

Možné SPOILERY!! Příběh byl strhující, ale až od poloviny knihy kdy mi už začal připadat zajímavý a bavil mě. Člověka velmi překvapí, čeho jsou hlavní hrdinové schopni!!
Na jednu stranu byl příběh překvapující, ale i zarážející. Anne nejen, že měla svůj určitý problém, ale byla i velmi naivní - aspoň mi to v určitých chvílích tak přišlo.
Marco mi přišel celkem sympatický, i když nerozhodný a chvílemi srab.
V porovnání s knihou Pusinka byl tento příběh uvěřitelnější.

Andy6
19.06.2017 3 z 5

Reklama a očekávaní bylo větší než zážitek z ní. Není špatná, trochu mi vadilo vyprávění jako by v třetí osobě. Ale pak to nějak přešlo. Nebylo to špatný, dalo se.

irskádívka
19.06.2017 2 z 5

Kniha Manželé od vedle se čte snadno, je napsaná jednoduše, pochopitelně. Příběh je zajímavý, třebaže je stavěný na anti-hrdinech, jako čtenář jsem k postavám necítila příliš sympatií ani pochopení.
Knihu hodnotím jako dobrou, ale ne výbornou. Dá se říct, že marketing knihy je exceletní, kniha sama spíš průměrná. Těží ze současného nadšení pro detektivky a kriminální pátrání.

miss_nothing
18.06.2017 3 z 5

První polovina sice nabádala k pokračování ve čtení, ale teprve ve druhé se každou stranou hromadily jednotlivé nečekanosti dávající až mrazivý smysl, které začaly nutit k okamžitému dočtení celého příběhu.

JezinkaJ
18.06.2017 4 z 5

Bavilo mě to. Dobrá oddychovka pro jednu letní neděli. Pozoruhodné bylo, jak se Marcovi vše stále zamotávalo.
Nejspíš časem na tuhle knihu zapomenu, ale četla se lehce a nenudila.
Věčně číst srdcervoucí romány nemůžu. To bych byla zoufalá z tíhy světa.

katchenka
18.06.2017 2 z 5

Knihu bych postavila na hranici průměru, a to jsem hodná. Hlavní postavy mne nijak neoslovily, místy možná i "rozčilovaly". Děj byl předvídatelný.

KaajaS
18.06.2017 4 z 5

nedá se odložit :-)

Luciáš55
18.06.2017 5 z 5

Tuto knihu bych přirovnala, ke knize od Joy Fieldnig Zmizení Samanthy Shipleyové. Vůbec nelituji, že jsem si jí koupila, je to skvělá kniha. Má sice svoje mínus a to, že je předvídatelná, od půlky knihy jsem věděla, kdo v tom má prsty. Ten konec mohl být jiný, ten jsem nečekala. Tuto knihu mohu doporučit.

monushka
17.06.2017 3 z 5

Dlouho jsem se rozmyslela, jestli tuto knihu vubec koupit, az jsem ji dostala od partnera k narozeninam. Precetla jsem ji za jeden den, cte se snadno. Co mi vsak vadilo - primitivni forma psani, strasne moc lzi, ktere vubec nepusobily uveritelne a zaver, ktery se dal predpokladat. Navic mi byli oba hlavni hrdinove, Anne a Marco strasne nesympaticti. Secteno a podtrzeno - dalsi z tech mnoha knih, kdy zapusobi reklama a nalepka "bestseller". Za me se jedna o prumernou knihu.

Lucibuska
17.06.2017 5 z 5

Knihu jsem přečetla za jeden večer. Zaujala mě téměř od začátku a opravdu jsem pořad vahala kdo, proč a jak. Všechno to rozuzlovani mě bavilo. I když jsem něco takového čekala, stejně jsem byla mile překvapena koncem. A úplně poslední kapitolu jsem teda nečekala ani náhodou. Rozhodne doporucuji přečíst. Po dlouhé době povedena kniha tohoto žánru.

Kekik
16.06.2017 5 z 5

DOPORUČUJI !!!
MRAZIVÉ, NAPÍNAVÉ, SMUTNÉ, POSLEDNÍ KAPITOLA ŠÍLENÁ-kéž by ani nebyla. Ovšem je pochopitelná. Víc nechci prozradit.
Rozhodně kniha stojí za přečtení.
Já ji zhltla prakticky na jeden zátah. Rušili mě jen hosté v práci. Tak si na to pivko chvilku počkali, nóóó. Já se totiž nemohla od čtění odtrhnout.

Petruse21
16.06.2017 4 z 5

Slušná jízda. Trošku mě ale vytáčela Anne s tím svým věčným "maminko, tatínku" a štvali mě oba - Marco i Anne - s tím věčným půjčováním si peněz (na rozjezd podnikání, na dům...)

SilvieSisinka
16.06.2017 4 z 5

Kniha se četla sama.Jsem ráda,že jsem si ji koupila a přečetla.Zápletka super...něco podobného jsem čekala.

Zabka27
15.06.2017 5 z 5

Naprosto parádní kniha. Úžasná zápletka a strhující linie příběhu. Doma mám 14ti měsíčního syna a při čtení mě několikrát doslova mrazilo a to nemluvím o tom, že jsem kolikrát nebyla schopná číst přes zaplavu slz.

KamaPika
15.06.2017 5 z 5

Za mě skvěle napsáno, četla jsem jedním dechem

Ditules
15.06.2017 3 z 5

Detektivky moc nečtu, ale tahle kniha se mi líbila. Mělo to rychlý spád a ten konec!

mira.l
15.06.2017 3 z 5

Za mě takový lepší průměr. Začátek mi připadal až moc strohý, skoro jak kdyby to bylo přeloženo přes nějaký překladač. Pak se to rozjelo docela slušným tempem, závěr byl řekněme trochu nečekaný, možná až překombinovaný, úplně knihu neodsuzuji, ale pochybuju, že se k ní někdy vrátím.