Pár od susedov

Pár od susedov
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314391/bmid_par-od-susedov-Wdh-314391.jpg 4 5039 5039

Zdá sa, že Anne a Marco Contiovci majú všetko – navonok harmonický vzťah, pekný dom a úžasnú dcérku Coru. Jednej noci, keď sú na večierku u susedov, však Cora záhadne zmizne. Podozrenie okamžite padne na rodičov. Detektív Rasbach vie, že vystresovaní manželia niečo skrývajú. A nielen oni. Každý v ich okolí má svoje tajomstvá a pátranie je tak čoraz zložitejšie. Za zastretými oknami sa postupne vyplavuje jedno desivé tajomstvo za druhým... Strhujúca dráma, plná neočakávaných zvratov, nezadržateľne speje k šokujúcemu odhaleniu.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

The Couple Next Door , 2016

Zoy
15.06.2017 4 z 5

Kniha byla super, četla se velmi dobře a rychle. Ale ten konec, ten nikdo normální nevymyslí. Ještě že detektiv, nebyl milenec třeba Alice........

mirunda
15.06.2017 5 z 5

Nemůžu jinak, než dát plný počet hvězdiček. Kdyby byla možnost dát jich víc, tak to udělám. Dlouho jsem nečetla knížku, která by měla až takový spád, že jsem ji nedokázala odložit. S každou další a další stránkou jsem byla zamotanější a konečné odhalení bylo prostě bomba. A ten konec?! doporučuji přečíst ...

hanap
14.06.2017 3 z 5

Kniha zajimavá, napínavá, překvapující rozuzlení.

katerina5544
14.06.2017 odpad!

Slabota, slabota, slabota .... Možná o stupínek lepší než Dívka ve vlaku u které to byla ale taková nuda, že jsem přeskakovala strany a na závěr kroutila hlavou. Pointa v této knize opět stupidní, nezajímavá, polovinu knihy se řeší poporodní deprese. Navíc mi bylo už na začátku jasné odkud vítr vane. Tyhle knihy s nálepkou bestseller se musí brát s velkou rezervou, je to jen propagace.

kaja77
14.06.2017 3 z 5

no tak... nebyla to žádná kdovíjaká literatura :) to je asi jasné všem, když je to ten bestseller :) ale jako holčičí detektivka dobrý. čte se to samo, větičky jednoduché, prostě oddechovka jako vyšitá.

Punkies
14.06.2017 2 z 5

Další marketingový tah. Už se asi nenechám napálit štítkem bestseller, jako tomu bylo i u Dívky ve vlaku, nebo Dokonalého cizince.

Adriana.82
13.06.2017 3 z 5

čtivé,napínavé .... ale ten konec mě lidově řečeno nas**l :D

Gigy
12.06.2017 4 z 5

Kniha patří nesporně mezi ty lepší kousky, nicméně jsem se nemohla ubránit pocitu, že mi zápletka lehce připomíná Dívku ve vlaku. Na můj vkus přišlo poměrně brzy i rozuzlení, zhruba v polovině napětí trochu opadlo a děj se mírně vlekl, jazyk knihy byl spíše jednodušší, ale jinak doporučuji k přečtení, kniha je čtivá a celkem napínavá se zajímavým rozuzlením.

lupo
12.06.2017 4 z 5

Velmi čtivý děj, od začátku vás vtáhne a vy jen čtěte dál abyste se dozvěděli pravdu.. A ten konec hodně překvapivý.

Kalina
12.06.2017 5 z 5

Opravdu skvělá kniha. Děj má spád a ke konci příběhu možná tušíte, ale nevíte, tak musíte číst a číst .....

ivousekk

Za mě dobrý :)
Pro mne ne zcela tradiční zápletka, napínavý děj a docela překvapivé rozuzlení. Minimálně do poloviny knihy by mě nenapadlo, kdo za tím vlastně stojí.

Týnka094
12.06.2017 5 z 5

Velice zajimava knizka s neocekavanym koncem

Manyna
11.06.2017 2 z 5

Za mě to teda bylo slabý. Chybělo tam napětí, spád, překvapivý momenty, prakticky od půlky knihy tušíte, jak to celé bylo. Až příliš jednoduchý styl psaní mi vůbec nesedl, charaktery postav ploché. Nic moc.

MonikaHos
11.06.2017 5 z 5

Zabavila od první stránky. I pres ne příliš překvapivé rozuzlení jsem se bavila a knihu mohu jen doporučit. Nezklamala a mela podle mě vše, co má správný thriller mít.

ankaras
10.06.2017 4 z 5

Asi tak: "Hm, hm, dobrý, ale už by to mohlo skončit."

michalka S.
09.06.2017 5 z 5

Kniha se mi libila ikdyz se musim přiznat ze jsem to prvni jsem čekala to druhy ne a konec ? To fakt ne....☺

DoDidDone
08.06.2017 4 z 5

Překvapivé asi příliš ne a dech beroucí také ne. Kniha se hodí buď pro někoho, kdo teprve s tímto žánrem začíná nebo pro někoho, kdo by si rád početl něco jednoduchého a krátkého, protože u tohoto díla vlastně vůbec nemusíte přemýšlet, neboť vám vše pětkrát připomenou. Postavy vykreslené hezky, nemám, co bych tak dílu vytkl, možná jedině předvídatelnost. Konec je za mě skvělý a zajímavější, než celá kniha.

mišák1262
08.06.2017 4 z 5

dobře napsané. kniha se mi líbila od začátku napinavé trochu předvídatelné. ale sem nadšená až teda na ten konec ten se moc nepovedl čekala sem jiný konec.

Heyhey
08.06.2017 4 z 5

Jazykově mi to připomínalo scénář - krátké věty. Četlo se dobře.

Jamra
06.06.2017 4 z 5

Zajímavě zamotané a napínavé do posledních 3 stránek. Poslední dvě jsou možná až přehnané.