Abikk Abikk komentáře u knih

Obeť bez tváre Obeť bez tváre Stefan Ahnhem

Super severská krimi. Do odhalení vraha jsem vůbec nevěděla, kdo za vraždami stojí.

17.07.2019 5 z 5

Lež Lež C. L. Taylor

Tak skvělý začátek a pak takový konec? Trochu mě to zklamalo, čekala jsem nějaké WOW, protože až ke konci to bylo fakt super.

10.07.2019 4 z 5

Promlčení Promlčení Jiří Březina

Výborná detektivka. Určitě doporučiji. Zajímavě zpracované.

03.07.2019 5 z 5

Radostné bezdomovectví krlíčka a jeho přátel Radostné bezdomovectví krlíčka a jeho přátel Martin Kepka

Vtipné, skvělé, ale bohužel krátké :o)

Kavárnička v Kábulu Kavárnička v Kábulu Deborah Rodriguez

Výborné. Miluju příběhy z míst, kam se nejspíš nikdy nepodívám a seznamuju se s místní kulturou alespoň takto ... Doporučuji. Za mne zasloužených 5*

21.06.2019 5 z 5

Mlhy Ölandu Mlhy Ölandu Johan Theorin

Z této knížky jsem nadšená. Supr prostředí a skvěle napsaný příběh.

Brennerová Brennerová Wolf Haas

Výborná detektivka.

Děti nikoho Děti nikoho Hana Hindráková

Knihy od Hanky jsou velmi čtivé a vždy je zhltnu během jednoho dvou dnů. Moc mě baví seznámení se s Afrikou. Vždy si říkam, že jsem ráda tam kde jsem.

21.06.2019 3 z 5

Šifra podle kabaly Šifra podle kabaly Dorit Silberman

Trochu nuda. Četla jsem ji snad půl roku a mezi tím přečetla spoustu jiných knih.

21.06.2019 2 z 5

Bílý tygr Bílý tygr Aravind Adiga

Díky výzvě jsem si tuto knihu vybrala a jsem za to ráda. Moc mě bavila :o)

21.06.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Po Haně jsem se do knihy pustila s velkým očekáváním. Z počátku se mi to táhlo jak týden před výplatou a ke konci, když jsem se konečně začetla, byl konec. Já bych ale byla vlastně ráda za další aspoň dvě stránky navíc. Tento příběh by si zasloužil rozuzlení. Takže jsem vlastně zklamaná ...

20.06.2019 3 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Za mne slabé, nedokázala jsem se pořádně začíst.

18.06.2019 2 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Opět těch 616 stran knihy uteklo rychle. Na první díl to sice nemá, ale thriller výborný. Mám ráda styl psaní Miniera, že skoro až do konce mě nechává v nevědomosti.

17.05.2019 4 z 5

Mrtví promlouvají Mrtví promlouvají Linda Castillo

Nějak omylem jsem sáhla (místo po druhé v sérii) po poslední. Nebylo to úplně WOW jako první díl, ale líbí se mi to amiššké prostředí. Tentokrát jsem trochu tápala, kdo by mohl být vrahem a odhalení bylo překvapením. Určitě si přečtu všechny díly a snad už popořadě :o)

10.05.2019 4 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Výborná kniha. Napínavé a drsné. Až si říkám jak se to může vůbec zrodit v hlavě spisovatele :o) Bohužel jsem ale nečetla první díl s Jurkem. Takže rozhodně doporučuji před Lazarem přečíst Písečného muže.

02.05.2019 5 z 5

Naturalista Naturalista Andrew Mayne

Tak Šelma pro mne byla překvapením. Na začátku jsem to chtěla vzdát, protože mě celkem nudily ty odborný názvy. Pak to ale začalo mít nářez. I když děj byl trochu přetažený za vlasy, nakonec musím uznat, že je to hodně povedený thriller. Jsem ráda, že jsem vydržela až do konce :o)

24.04.2019 4 z 5

Ztracen v džungli Ztracen v džungli Yossi Ghinsberg

Miluji knihy podle skutečných událostí. Klobouk dolu za odhodlání přežít skoro nepřežitelné.

16.04.2019 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Moje třetí kniha od Bryndzy a vůbec z něj nejsem odvázaná jako spousta čtenářů. Příběh byl fajn, ale něco mi chybělo.

10.04.2019 3 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Klidně by mohla být kratší. Neříkám, že nebavila, ale první díl trilogie byl o dost lepší.

18.03.2019 3 z 5

Obětina Obětina Sharon J. Bolton

Trochu moc dlouhé, ze začátku mě moc bavila, ale v půlce už se děj začal táhnout. Nakonec jsem dočetla a jsem ráda. Líbí se mi příběhy zasazené do drsných Shetlandských končin, kam bych se i ráda někdy vydala :o)

06.03.2019 3 z 5