Áňa 998 Áňa 998 komentáře u knih

Psí Vánoce Psí Vánoce W. Bruce Cameron

Upřímně, čekala jsem něco jiného. Hřejivý vánoční příběh, plný psího štěkotu. Dostala jsem ale knihu s rodinkou, kde má každý nějaký problém - hyperaktivitu, vážnou nemoc, depresi, šikanu, workoholismus - a jedno malé štěně je z toho vytahuje. Není to TO, co slibuje obálka... ale před Vánocemi by nám to mohlo připomenout, jak zpomalit a co je důležité... Jako dárek pod stromeček se to moc nehodí...

20.11.2022 3 z 5

Historky z Tinderu Historky z Tinderu Lucie Macháčková

Myslím si, že každý, kdo jednou zkusil seznamovací aplikace, tak se v knize najde. Autorka píše krásně čtivě, nedrží se zpátky, takže nastanou momenty, kdy se rozesmějete na celé kolo. Kniha je útlejší, to mě trochu mrzelo, takou srandu bych dokázala číst i na díly!

20.11.2022 5 z 5

Ateliér špičatých klobouků 1 Ateliér špičatých klobouků 1 Kamome Širahama

Tahle manga si přitáhla mojí pozornost obálkou a posléze anotací. Ilustrace v ní jsou tak roztomilé a příběh už je teď jasně promyšlený! Těším se na další díly!

23.12.2020 5 z 5

Den, kdy jsem zahlídla lásku Den, kdy jsem zahlídla lásku Josie Silver

Krásná, romantická knížka, která mě neuvěřitelně bavila. Velmi příjemné překvapení!

17.01.2020 5 z 5

Pád Gondolinu Pád Gondolinu J. R. R. Tolkien

Nádherná kniha, kterou ocení každý Tolkienův fanoušek :-)

15.01.2020 4 z 5

V temnu V temnu Lina Bengtsdotter

Druhý díl pro mě byl o něco lepší než ten první. Vrací se známé postavy, děj navazuje na předchozí knihu - Na okraji. Napínavá kniha až do poslední stránky.

03.01.2020 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Parádní kniha, přečteno za několik málo hodin! Čtivá, promyšlená a taky sympatická hlavní postava :-)

06.03.2019 5 z 5

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Poslední dobou se ke mně dostalo několik sbírek, a tahle patří rozhodně k těm nejlepším. Nemůžu se dočkat pokračování - Květy slunce, určitě to bude pecka, jako Mléko a med.

Divné hlášky z knihkupectví Divné hlášky z knihkupectví Jen Campbell

Příjemná jednohubka na dopoledne! Rozhodně jsem se zasmála a na druhý díl se těším :-)

Kočky útočí Kočky útočí Sarah Andersen

Předchozí dva díly byly parádní, takže trojka byla jistota. Opět skvělé vtipy a ilustrace u kterých jsem se nasmála.

V dobrém i zlém V dobrém i zlém Michelle Sacks

I přes zvláštní dialogy, naprosto bombová knížka. Běhal mi mráz po zádech, a konec mě naprosto dostal.

30.09.2018 5 z 5

Prevítem snadno a rychle Prevítem snadno a rychle Simon Brett

Skvělá odpočinková četba :)

09.09.2018 4 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Neskutečně čtivá kniha, která se bude zamlouvat nejednomu čtenáři. Přečteno jedním dechem :-)

03.08.2018 5 z 5

Jsi láska ví Jsi láska ví Sam Xabyssus (p)

Tvorbu autora tohohle malého zázraku sleduji již delší dobu... A já si prostě nemohla pomoci, musela jsem si knihu pořídit domů. Vyvolala v mém nitru neskutečnou řadu emocí, od smíchu jsem se dostala až k slzám. Nádhera, která nemá obdoby, si najde místo i ve vašem srdci.

03.08.2018 5 z 5

Papíroví duchové Papíroví duchové Julia Heaberlin

Skvělá kniha, nedávala jsem jí příliš velké šance, ale nakonec jsem byla příjemně překvapena!

06.05.2018 5 z 5

Napůl ztracený Napůl ztracený Sally Green

Skvělé zakončení celé série!

29.12.2017 5 z 5

Bon Jovi Bon Jovi Bryan Reesman

Nezbytnost pro každého správného fanouška :)

10.12.2017 5 z 5

Skvělá povinná četba :)

10.12.2017 5 z 5

Napůl zlý Napůl zlý Sally Green

Zajímavý nápad, ale vadily mi chyby v překladu, skoro na každé straně chyba...

17.07.2017 4 z 5

Medová smrt Medová smrt Hanni Münzer

Neskutečná kniha. Stačil jeden den volna a byla přečtená :)

24.04.2017 5 z 5