astroweb astroweb komentáře u knih

Hlas Hlas Arnaldur Indriðason

Druhá kniha přečtená od autora, jiná, než první, ale stejně dobrá, hodně dobrá!

12.02.2015 5 z 5

Dech smrti Dech smrti Arnaldur Indriðason

Velice příjemné překvapení v podobě super příběhu a super čtení. Moc líbilo, jsem zvědavý a doufám, že i další tituly islandského autora budou také tak zajímavé.

09.02.2015 5 z 5

Pán ohně Pán ohně Peter May

Skvělé, opravdová literatura, čínské reálie velmi zajímavé. Konec trošičku fantastický, ale celkově dost hodně líbilo, těším se na další díly z této série.

06.02.2015 5 z 5

Orel na lovu Orel na lovu Simon Scarrow

Napínavé, a nejen to, příjemná historická odpočinková četba.

03.02.2015 4 z 5

Pán ohně Pán ohně Peter May

Začal jsem číst první 30 %, které jsem si předzaplatil a mohu říct, že to bude určitě opět skvělé čtení.

01.02.2015 5 z 5

Poslední na řadě Poslední na řadě Tess Gerritsen

Slušný standardní průměr. Líbilo.

28.01.2015 4 z 5

Spis Odessa Spis Odessa Frederick Forsyth

Skvělé, vynikající. Dřív jsem od autora přečetl Čtvrtý protokol a byl jsem poněkud zklamaný, ale tohle je super!

25.01.2015 5 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Velmi zajímavé, spíš než detektivka, jako u předchozích autorových děl, kriminální román.

23.01.2015 4 z 5

Otčina Otčina Robert Harris

Zajímavé, ale nikoli velmi překvapující. Mně osobně se více líbil na toto téma román Sansomův Nadvláda.

17.01.2015 4 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Monumentální, hluboké, nevšední, zajímavé. Všechny hvězdičky.

11.01.2015 5 z 5

Ostrovy přízraků Ostrovy přízraků Colin Falconer (p)

Další ze čtivých Falconerů, ovšem chvílemi jsem měl problémy dočíst, protože jsem říkal, proč čtu právě tento příběh, ale to byl můj problém,nikoli autorův.

02.01.2015 4 z 5

Lehce nabyl, lehce pozbyl / Láska může být osudná / Kdo se směje naposled Lehce nabyl, lehce pozbyl / Láska může být osudná / Kdo se směje naposled James Hadley Chase (p)

I když napínavé, přece jen bych řekl, že slabší.

26.12.2014 3 z 5

Rošády Rošády Donald E. Westlake

Asi jsem to viděl zfilmované, dost možná, že i kdysi četl. Ještě, že to nebylo dlouhé.

15.12.2014 3 z 5

Kapsa plná žita Kapsa plná žita Agatha Christie

Už jsem to jednou četl, naštěstí si moc nepamatoval, ale tentokrát mi Agatha nějak nesedla.

11.12.2014 3 z 5

Katedrála moře Katedrála moře Ildefonso Falcones

Velmi čtivý a zajímavý historický román. Jsem rád, že jsem ho četl, ale nevím, jestli si od autora ještě něco nezačnu číst.

04.12.2014 4 z 5

Léčba šokem / S ženami je vždycky kříž Léčba šokem / S ženami je vždycky kříž James Hadley Chase (p)

Léčba šokem - velmi čtivé, napínavé, i když poněkud předvídatelný závěr, ale nešť, skvělá oddychová četba.

25.11.2014 5 z 5

Manhattan je můj život / Smrt pornohvězdy Manhattan je můj život / Smrt pornohvězdy Jeffery Deaver

Zpočátku to vypadalo na téměř klasickou detektivku, pak se ale rozjel skutečný Deaver, včetně překvapivého konce. Hezké.

22.11.2014 4 z 5

Rebel Rebel Bernard Cornwell

Všechny hvězdičky, líbilo se mi od samého začátku až konce.

15.11.2014 5 z 5

1356 1356 Bernard Cornwell

Pravý Cornwell, i když z počátku jsem se nemohl začít, v okamžiku, kdy jsem knihu chtěl odložit na později jsem se začetl a pak až do konce jsem si vychutnal autorův bezvadný styl.

09.11.2014 4 z 5

Zítra bude po všem Zítra bude po všem Lee Child

Jeden z nejlepších děl Childa, tentokrát je opravdu " o něčem. "

03.11.2014 5 z 5