Evule * Evule * komentáře u knih

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Napínavé a čtivé, ale zařadit správně všechny možné podezřelé z minulých případů, mi dalo zabrat. Další díl si přečtu a doufám, že návrat do minula už se konat nebude a Kim se ve svém životě posune aspoň o kousek dál.

11.07.2021 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Skvělá záležitost, napínavé, čtivé. Od posledních stránek jsem se nemohla utrhnout. Moc se těším na další díl..

25.01.2021 5 z 5

Příchuť zla Příchuť zla Wendy Dranfield

Napínavé a čtivé, smutný příběh s překvapujícím obratem. Sérii opravdu doporučuji a těším se na další díl.

09.02.2024 5 z 5

Zpřetrhaná pouta Zpřetrhaná pouta Linda Castillo

Také tento díl se mi velmi líbil. Čtivé a napínavé, pořád jsem čekal co z toho bude a trochu se bála o ty děti. Sníh a mráz z té knihy i v tomto letním počasí úplně studil, příběh tentokrát možná pozvolnější ale za mě věrohodný.

15.09.2023 5 z 5

Zlý pes Zlý pes Alex Smith (p)

Čtivé, napínavé a místy až tak trochu neuvěřitelné, co vše se mezi lidmi může skrývat. Oceňuji i záchranu Colin, těším se na pokračování..

14.11.2022 5 z 5

V temnotě V temnotě Mike Omer

Napínavé a velmi čtivé. Vraha jsem neodhalila. Těším se na další díl.

22.08.2021 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Moc hezká kniha, krásně vylíčená příroda, ale i poučení ze vztahů k holce z bažiny. Byla jsem dojatá.. Knihu určitě doporučuji.

10.02.2021 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Dost dobrá kniha :) napínává do poslední stránky, i když už víš kdo to je... Těším se až vyjde další díl.

27.08.2018 5 z 5

Pohřbená tajemství Pohřbená tajemství Linda Castillo

Napínavé, čtivé a zamotané. Mám tuto sérii ráda a těším se na další díl.

19.10.2023 5 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Skvělá, čtivá, napínavá a neodložitelná kniha. Moc jsem si příběh s Josie a jejím týmem užila a už teď se těším, až vyjde další.

09.04.2023 5 z 5

Ani slovo Ani slovo Patricia Gibney

Wauu..měla jsem husí kůži a nakonec i slzela. Tak tohle byl mazec, s vrahem jsem byla vedle. Už teď se těším na další příběh s Lottie a jejím týmem. Tuto serii vřele doporučuju.

25.09.2022 5 z 5

Unesená Unesená T. R. Ragan (p)

Napínavé a velmi čtivé. Autorku přidám mezi oblíbené a moc se těším na další díl.

09.11.2021 5 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Napínavé a čtivé, závěr překvapující. Za mě lepší než první díl a proto se moc těším na třetí.

07.09.2021 5 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Čtivé a napínavé, posledních 100 stránek jsem tušila a Sayer napovídala :) Přesto se mi 1. a 2.díl líbily trochu víc, ale nic to nemění na tom, že po přečtení poslední věty se nemůžu dočkat dalšího dílu..

03.09.2021 5 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Skvělé, za mě velmi povedená série. Na konci příběhu jsem byla dojatá :) Už mám vypůjčený další díl a moc se těším.

16.04.2021 5 z 5

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

Čtivé a napínavé, na závěr možná trochu neuvěřitelné. Sekty nejsou mé oblíbené téma a já už se těším na další příběh z tohoto oddělení.

19.11.2023 4 z 5

Strmý pád Strmý pád Linda Castillo

Skvělé, čtivé, napínavé. Za mě rozhodně jeden z nejlepších dílů. Teď už na mě čeká jen jeden, snad vyjde brzy zase nový příběh. Sérii vřele doporučuji.

02.10.2023 5 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Čtivé a napínavé, možná trochu víc zamotané a komplikované než předchozí díly. A já se těším na další příběh s Josie a jejím týmem.

15.01.2023 4 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

Napínavé a čtivé, rozuzlení z části překvapivé. Sympatické, že je vyšetřovatel muž se třemi dcerami, na rozdíl od většiny mých oblíbených sérií s vyšetřovatelkami :) Těším se na další díl.

30.06.2022 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Skvělé, za mě opravdu velmi povedený druhý díl série. Čtivé, napínavé, překvapivé .. ke konci jsem začala tušit a bylo to tak. Hned sahám po třetí knize v pořadí a moc se na Sayer těším.

31.08.2021 5 z 5