Gabi13 Gabi13 komentáře u knih

Tiché šlapací království Tiché šlapací království Zdeněk Svěrák

Krásně jsem si s dětmi početla. Zasmáli jsme se. Děkujeme za další krásnou věc od pana Svěráka.

17.04.2017 5 z 5

Sběratel dýmek Sběratel dýmek Katja Kettu

Skvělé vyjadřování a originální jazyk. Příjemné bylo že jednotlivé příběhy se i přes nový příběh prolínají.

16.04.2017 5 z 5

Narodili se, aby přežili Narodili se, aby přežili Wendy Holden

Neuvěřitelné a bohužel pravda. Velmi pěkně psána kniha plná osobních vzpomínek, poznámek a zážitků třech žen, které porodily v posledních dnech války v koncentračním táboře a měli to štěstí že přežili i se svými dětmi.
Velmi emoční kniha, která mi vháněla slzy do očí. Doporučovala bych jako povinnou četbu pro všechny.

07.04.2017 5 z 5

Darda Darda Irena Dousková

Milá knížka. Je mi příjemné setkávat se v knížce s lidmi, které skutečně můžeme potkat a můžou byt součástí našeho života. Prostě příběh jedné ženské. Nemusíte za tím hledat nic vyššího.

29.03.2017 5 z 5

Postel u okna Postel u okna M. Scott Peck

Moc mě detektivky nelákají, ale tady jsem udělala změnu. Prostředí knížky mě velmi zajímalo a rozklíčování jednotlivých postav mě v ději moc bavilo. Pěkně se to četlo.

19.02.2017 5 z 5

Dobrodružství pavouka Čendy Dobrodružství pavouka Čendy Pavel Čech

Všechny tři díly jsou moc pěkné

07.02.2017 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Neumím slovy vyjádřit jak moc se mi tato knížka dostala pod kůži. Jedním slovem - krásná. Moc hezky psané s takovou jednoduchostí, v které je právě ta krása. Krásný příběh a i přes to, že jsem děj znala, tak jsem si poplakala i se smála.
Děkuji za takové knihy a příběhy.

02.02.2017 5 z 5

Válka o zadnici Dona Emmanuela Válka o zadnici Dona Emmanuela Louis De Bernières

Na konec vlastně zajímavé čtení.
Velmi mi trvalo než jsem se přenesla přes úvod a pochopila kdo je kdo a kde se nachází děj.
Je zde ale pár velmi pěkných ponaučení, humoru a poznatků, takže jsem ráda, že se mi tato kniha dostala do rukou jako doporučená.

21.01.2017 3 z 5

Hravouka Hravouka Tereza Vostradovská

Krásná kniha pro děti a nejen pro ně. Je to knížka které si moc vážím, protože je velmi pěkně zpracovaná. Krásná grafika, materiál a hlavně obsah. Vzhledem k tomu, že se enviromentální výchovou zabývám i ve své práci je to opravdu přínosná knížka, která dětem, i předškolního věku perfektně přiblíží přírodu z úplně jiného pohledu. Pro malé objevitele, jak dělaná. DOPORUČUJI!

03.01.2017 5 z 5

Životy ve vypůjčeném čase Životy ve vypůjčeném čase Rudolf Roden

Moc krásně napsané. Vše perfektně a detailně popsano skutečnými hrdiny. Tato knížka pro mě je jedna z nejlepších o hrůzných událostech 2.světové války.
Doporučuji všem.

01.01.2017 5 z 5