Grace&Jaxon Grace&Jaxon komentáře u knih

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Fakt ne, není to dobrý, kolik takových sérií o čarodejnických školách existuje? Hodně a rozhodně jsou lepší než tohle; v celku je to docela chaos, který se mi prostě nelíbí. Ostatní díly fajn

12.03.2024

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

skvělé zakončení tuto sérii by si měl přečíst každý. Některé dily byly slabší ale tohle je zase na úrovni.
takže 9 knize 8.5 sérii

30.07.2024 4 z 5

Návod na vraždu pro hodné holky Návod na vraždu pro hodné holky Holly Jackson

10000/10

11.07.2024 5 z 5

První První Kiera Cass

(SPOILER) Klidně mi zlom srdce. Zlom mi ho třeba tisíckrát. K tomu, abys mi ho zlomila, jsem ti ho dal už dávno.
Maxon

Citát z knihy, který mluví o všem

17.05.2024 5 z 5

Vášeň Vášeň Tracy Wolff

úžasné pokračování skvělých 2 dílů!!

20.09.2024 5 z 5

Touha Touha Tracy Wolff

Nejlepší YA fantasy série s upíry čarodějnicemi, vlkodlaky a draky!!!!!!!!
Bezdebat je to nejlépe napsaná kniha na světě. Moc se mi líbily názvy kapitol: "Nikdy nepadejte s někým kdo umí létat" : tenhle je můj nejoblíbenější.

24.02.2024 5 z 5

Poslední školní večeře Poslední školní večeře Robin Stevens

(SPOILER) Bylo to fantastické jako obvykle, jediné co můžu vytknout je to že použili stejný druh jedu; arsenic.

05.07.2024 5 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Stephenie Meyer

Tohle bylo opravdu zbytečné, žádný takový přídavek není nutný. Edward je tak nudný člověk respektive upír že všechny jeho myšlenky jsou jen "ach já jsem takový chudáček že mě Carlisle nenechal umřít já nechci žít věčně " bylo to o ničem, Bellin pohled byl rozhodně mnohem lepší než tohle.

29.03.2024 odpad!

Černočerné srdce Černočerné srdce Robert Galbraith (p)

Rozhodně nejlepší díl, hezky to plynulo.

10.03.2024 5 z 5

Kouzelné přání Kouzelné přání Chris Colfer

(SPOILER) Líbí se mi nápad, je to dobře zpracované ale měli to ukončit tímto dílem.
Děj se dal naprosto bez problému odhadnout a taky se mi nelíbilo že cesta pro kouzlo splněných přání měla být nebezpečná, ale dětičkám doslova padalo do cesty všechno co potřebovaly

07.03.2024 4 z 5

Psí život Psí život Peter Mayle

Fantastický popis toho, jak psi vidí náš svět!!

05.03.2024 5 z 5

Zaslíbená Země Nezemě 1 Zaslíbená Země Nezemě 1 Kaiu Širai

Je to úžasná série plná napětí. Postavy jsou hodné a člověku je jich líto protože to co se jim stane je opravdu smutné.

03.03.2024 5 z 5

Vztek Vztek Tracy Wolff

(SPOILER) TOHLE JE PROSTĚ NEJLEPŠÍ SÉRIE EVER!!!
-Sympatičtí hlavní hrdinové
-Zábavné zápletky
-Hudson
-Nadpřirozené bytosti
-Prostředí

Prostě všechno je geniální, Hudsonovy hlášky. Hádky Jaxona a Hudsona, Hry, romantika, zábavná sestřenice Macy, akce, přátelství....

Autorka píše opravdu hezky, líbí se mi myšlení Grace jakožto chrličky a Jaxonovi holky s nemrtým bratrem Hudsonem v hlavě. V knize se neobjevují překlepy což je také dobře, protože nemusím luštit co měla věta znamenat.
Také jsou geniální názvy kapitol, a další

Řekla bych že kniha je prostě sama o sobě úžasná a těším se na další díly!!

03.03.2024 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

nejhorší díl celé překomplikované a zbytečně roztahané série.

30.07.2024 3 z 5

Smrt na palubě Smrt na palubě Robin Stevens

(SPOILER) Je to fantastické jako všechny předchozí knihy. Co mi přijde divné je to že v češtině je přeložených 9 z 9 knih, v originále je jich minimálně 12, nechápu co překladateli bráni v překladu dalších dílů, ale co se dá dělat

Spoiler: Daisy spadla do vody Chefsíbah se jí snažila utopit, tím pádem předpokládám že omdlela, takže je velmi nepravděpodobné že by se vynořila. A co je nejdivnější, že když se jí snažili vylovit nešlo to.

05.07.2024 5 z 5

Zločin slečnám nesluší Zločin slečnám nesluší Robin Stevens

+ kniha má hezkou obálku
+ napínavý a nepředvídatelný děj
+ sympatické hlavní hrdinky

- žádné minus není

Kniha se dobře četla, nebyly v ní dlouhé a roztahané části. Odehrává se v dívčí internátní škole v 20 století před 2. světovou válkou , takže i prostředí je naprosto dokonale vystižené.

Doporučuji, a doporučuji ostatní díly!!!!

16.05.2024 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

(SPOILER) 1. díl byl moc hezký a tento také. Zábavný a napínavý děj s milými postavami. Nelíbilo se mi jak se America furt nemůže rozhodnout jestli chce Aspena nebo Maxona( fandim Maxonovi)

11.05.2024 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

(SPOILER) Hlavní hrdinka má příjemnou povahu takže se nedá říct že by kazila knihu. Nápad je moc hezký: reality show o tom jak si princ vybírá princezny. Přijde mi že v knize jsou vymyšlená jména ale to nevadí.
Já osobně nenávidím Aspena a nevím co na něm America vidí, jednou chce něco o 15 stran později na to zase změní názor. Musím říct že Maxon je mi o hodně sympatičtější protože jak sám řekl že se chová jako pravý džentlmen. Má smysl pro humor a myslím že by si s Americou rozuměli.

30.04.2024 5 z 5

Záhada zamčeného kupé Záhada zamčeného kupé Robin Stevens

Jako tohle byl fakt jeden z nejlepších dílů. Děj byl napínavý, zábavný a dobře se kniha četla 10/10

29.03.2024

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Zajímavé, potom se to trochu táhlo ale další díly byly zbytečné. Tohle bylo romantické tak akorát ale potom se to nedalo vystát....

03.03.2024 3 z 5