Gracinka Gracinka komentáře u knih

Chci tvůj život Chci tvůj život Amber Garza

Od knížky jsem čekala víc. Starší Kelly mi byla už od začátku nesympatická. Je nevyrovnaná, vlezlá, odmítá přijmout pomoc. 2. Část knížky už byla lepší. Děj začal mít konečně spád. Konec knížky mě taky neoslovil.

20.10.2022 2 z 5

Poslední let Poslední let Julie Clark

Knížka mě bavila od začátku do konce. Evy dějová linka bla dost zajímavá. A co se týče Claire, líbilo se mi, že pomoc přišla od úplně nečekané osoby.

11.10.2022 4 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Tohle byla taková nuda. Dvakrát jsem knihu malém odložila nedočtenou.Nedělo se téměř nic, příběhu chyběl dej, pořádná zápletka i vyvrcholení. Návraty do minulosti byly skutečně zdlouhavé a otravné.
Sabine i Thom byli sympatičtí, ale ostatní postavy mi akorát lezly na nervy.

20.09.2022 1 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Tenhle díl s Joonou mě vůbec nebavil. Začátek byl slibný, ale pak to šlo dost z kopce. Přes 100 stran o hypnotickém sezení bylo v knížce úplně zbytečně. A Erik mi byl díky své závislosti vyloženě protivný.

11.09.2022 1 z 5

Bez smilování Bez smilování Joanna Schaffhausen

Tento díl mě bavil víc než předchozí,ale vadilo mi, že se měla kniha týkat vyšetřování znásilnění a většinu děje se řeší požár. Přemýšlím, zda číst další díl, ale sem zvědavá, jestli už se dá Ellery konečně dohromady s Reedem.

20.08.2022 4 z 5

Za pět let Za pět let Rebecca Serle

Čekala jsem úplně něco jiného. Příběh byl neuspořádaný, jako by ho psalo dítě na základce. Moc se mi líbil vztah Dannie a Belly.

28.05.2022 3 z 5

Rande s knihomolkou Rande s knihomolkou Emma Hart

(SPOILER) Hlavní hrdinové mě moc bavili, ale zklamalo mě, že se dali dohromady v podstatě hned a půlku knížky řešili, kdy a jak to říct bráchovi.
A co mi teda neskutečně vadilo, tak to, že Kins hází knížkami. Opravdový milovník knížek si knížek váží a ne že s nimi mlátí lidí.

18.03.2022 3 z 5

Dokonalí sousedé Dokonalí sousedé Rachel Sargeant

První část byla naprosto příšerná. Byla to nuda, ani jedna z postav mi nebyla sympatická. Později se děj trošku rozjel, ale celkově mě kniha nenadchla. Vraha jsem odhalila už ve druhé části.

11.10.2021 2 z 5

Hádej kdo Hádej kdo Chris McGeorge

Vraha jsem tušila už od počátku. Příběh se četl pěkně, první polovina byla dost napínavá. Pak byly nudné části - zpět do minulosti a konec jsem celkem předpokládala.

10.06.2021 4 z 5

Nejjasnější soumrak Nejjasnější soumrak Aly Martinez

Příjemné čtení. I když konec jsem čekala.

03.06.2021 4 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Knížka se mi líbila, ale asi nebude patřit mezi ty, ke kterým se vracím. Hvězdičku odebírám za to, že tvůůjce řetězu jsem odhalila kousek za půlkou.

21.05.2021 4 z 5

Chladná jako led Chladná jako led Teresa Driscoll

Když jsem si v knihovně dělala rezervaci na knížku, byla hodně vychvalovaná. Strašně jsem se těšila a jsem spíš zklamaná. Moc se mi nelíbil styl psaní. Bylo to místy dost zmatené. Po dočtení příběhu jsem zklamaná.

02.05.2021 2 z 5

Ztracené dcery Ztracené dcery Joy Ellis

Bylo tam na mě trošku moc postav, ale zápletka se mi líbila. I ten šťastný konec.

30.04.2021 4 z 5

Dovolená očima delegátky Dovolená očima delegátky Jitka Herzánová

Takové neurazí nenadchne. První dvě kapitoly mi přišly úplně zbytečné, tři dny s klienty už byly lepší. To, že jsou lidi kolikrát bezohlední tupci, to mě nepřekvapilo. Paní delegátka je dobrá, že to všechno ustála a vyřešila s grácií.

29.03.2021 3 z 5

Cesta domů Cesta domů Sebastian Fitzek

Bylo to napínavé, až do konce jsem netušila, kde je pravda.
Akorát mi moc nevyhovoval styl psaní autora. Některé části mi přišly tak zmatené, že jsem je musela číst 2x.

24.01.2021 4 z 5

Ani slovo Ani slovo Patricia Gibney

Bylo to zbytečně zamotané. Vyšetřovatelé se stále motali na mrtvém bodě. A z ničeho nic se všechno vyřešilo.
A opět byl v ohrožení někdo z rodiny Lottie. To nemá autorka větší fantazii? Vždyť už je to trapné.

23.06.2024 3 z 5

Instinkt Instinkt Tess Gerritsen

Tak vlezlou sousedku jako byla Angela, bych rozhodně nechtěla. Ostatní postavy byly fajn, i když mi přišly popsané málo do hloubky.
Trošku mě mrzelo, že je to zase kniha ze série 'každý v ulici něco skrývá', ale jinak to bylo dobré. Vraha se mi odhalit nepodařilo.

21.06.2024 4 z 5

Spřízněni krví Spřízněni krví Felix Francis

Zatím nejlepší kniha od Felixe. V knížce bylo tolik napětí, že se nedala odložit. Něco mě stále nutilo číst dál.

20.06.2024 5 z 5

Jiskření Jiskření Penelope Douglas

Poměrně dlouho jsem se nemohla začíst. Fallon mi byla poměrně protivná. Vůbec se tam všichni většinou akorát hádali. Poslední třetina příběhu byla pěkná. Podstatně vylepšila jeho začátek.

16.06.2024 3 z 5

Krize Krize Felix Francis

Takhle knížka se mi velmi líbila.

30.05.2024 5 z 5