hanap hanap komentáře u knih

Pobřežní cesta Pobřežní cesta Raynor Winn

Kniha mě upoutala zajímavou obálkou a recenzí na fb. Pobřežní cesta určitě stojí za přečtení a také zamyšlení se, máte vše domov, děti, muže a vedete normální spokojený život a najednou nemáte vůbec nic. Přemýšlela jsem jak bych to řešila já, co bych si počala, nevim.
V knize sledujeme z počátku zoufalou myšlenku vydat se na dlouhou cestu po Pobřežní cestě, všechny útrapy a i krásné okamžiky putování naši dvojice. Je to nesmírně laskavé a krásné čtení. Je to kniha, která se čtenáři uloží do srdce a myslím, že si ji budu dlouho pamatovat.

31.01.2021 4 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Asi jsem nebyla připravená na tak drsné čtení a nevím jestli se pustím do dalších dílů.
Inspektorka Katie mě taky štvala přišlo mě, že řeší mnoho věcí nejednou a všude je pozdě. Čekala jsem, že tu poslední dívku najdou včas a misto toho umírá jeden člověk za druhým, zkrátka moc mrtvých.

13.07.2020 4 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Hodně drsná krimi.

18.04.2020 4 z 5

Rudý Zeman Rudý Zeman Jaroslav Kmenta

Pro mě nejlepší kniha roku. Pohled do politického zákulisí, názorně ukazuje kdo je kdo, s kým se kamarádi a komu to vyneslo politický, ale i materiální vliv a to vše v hlani roli Miloš Zeman, toho času prezident. Mám v audio. Knihu doporučuji všem, příznivcům i odpůrcům.

09.12.2019 5 z 5

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Neuměla jsem si představit, že se dá napsat tak poutavý příběh o jednom domě a pokoji v něm, dá. Mám krásný zážitek z přečtení této knihy.

10.02.2019 4 z 5

Dešťová hůl Dešťová hůl Jiří Hájíček

Za mě jedna z nejlepších knih, které jsem letos přečetla. Líbí se mě styl jakým p. Hájíček píše. Děkuji

31.12.2016 4 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Pěkný příběh, líbí se mě styl jakým je kniha napsaná, doporučuji .

24.10.2016 4 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Nejlepší kniha (mého) léta 2016. Carla Morcka z Oddělení Q a jeho pomocníky jsem si zamilovala.

02.09.2016 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

To nelepší co jsem za poslední dobu přečetla jsou právě Žitkovské bohyně , určitě si knihu zakoupím a budu se k ní vracet . Vřele doporučuji .

09.01.2016 5 z 5

Zátiší Zátiší Louise Penny

Louise Penny umístila příběh do malebné vesnice a laskavým jazykem líčí obyvatele této vsi a vraždu jedné z nich.Trochu si to odporuje , ale z každé stránky jsem cítila idylku toho místa , zamilovala si obyvatele vísky Three Pines .

05.07.2014 5 z 5

Skála Skála Peter May

Skála - román ,který jsem četla s velkou chutí ,výborně se prolíná minulost s přítomností a otvírá se životní příběh policejního detektiva Fina Macleoda .Určitě se k této knize po čase ještě vrátím.Doporučuji .

14.05.2013 5 z 5

Vražedná naděje Vražedná naděje Wendy Dranfield

Celá série si udržuje vysokou úroveň, ani ve čtvrtém díle nechybí napětí. Baví mě jak se vyvíjí příběhy hlavních postav a obyvatel městečka. Vždy autorka trochu poodhrne nějaké tajemství a je se na co těšit v dalším pokračování.

11.05.2024 5 z 5

Příchuť zla Příchuť zla Wendy Dranfield

Třetí díl je stejně napínavý jako předchozí, moc jsem si užila to napětí a překvapivé obraty v dějí.

11.05.2024 5 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

I v tomto díle se na komisařku navalilo moc těžké práce. Tři děti, které stále ještě potřebuji matku. V práci složité vyšetřování několika vražd, které ji stojí spoustu času. Zároveň její práce ohrožuje I její rodinu.

29.04.2024 4 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Velmi povedené, při čteni jsem se dobře bavila.

19.01.2024 5 z 5

Dallas 63 Dallas 63 Stephen King

Dallas 63, to se hodně povedlo, moc pěkné čtení.

18.04.2023 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Zajímavá, napínavá, brutální, 272 stran nervů a naděje. Dobrý.

02.04.2023 3 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Pavouk, dlouhé, hodně překomplikované, přesto dramatické, až moc mrtvých, přesto vás to nutí číst dál. Myslím že, jejich předchozí knihy se mně líbily víc.

04.03.2023 4 z 5

Anděl v podsvětí Anděl v podsvětí Juraj Červenák

Poslouchám jako audio četbu, moc pěkné. Vyhledám si předchozí díly, těším se na kapitána Steina.

26.02.2023 4 z 5

Dětem Dětem Josef Lada

Tuto knihu jsem jako malá čtenářka dostala k vánocům a nyní ji čtu vnoučkovi. Jak ten čas letí a knížka nás stále baví.

07.11.2022 5 z 5