Hella Hella komentáře u knih

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Líbilo. Sice hodně postav a ze začátku trochu zmatek, kam koho zařadit, ale bylo to čtivé a postavy fantasticky vykreslené.

07.08.2013 3 z 5

Této tiché noci Této tiché noci Mari Jungstedt

Pěkné. Opravdu pěkné.

05.08.2013 4 z 5

Kamenný déšť Kamenný déšť Thomas Enger

Po "zmasírování" obřímí bilboardy v metru jsem se na knihu dost těšila, ale musím říci, že zdaleka nesplnila moje očekávání a že velikášský titulek o senzační severské krimi přímo na knize značně přehání.

05.08.2013 3 z 5

Mrazivé ticho Mrazivé ticho Wulf Dorn

Příběh mě nikterak nenadchl, zkrátka taková průměrná četba.

05.08.2013 2 z 5

Šmírák Šmírák Charlotte Link

Charlotte Link nikdy nezklame a tato kniha to opět potvrzuje.

Krvavá lázeň Krvavá lázeň Stuart MacBride

Překvapivě a nevěrohodně trochu moc mrtvol z řad policejního sboru, ale jinak jako obvykle - napínavé, čtivé a poutavé.

Americký špion Americký špion Olen Steinhauer

Marná sláva - v ději jsem se těžce a často ztrácela, pochopit ho kompletně by chtělo zřejmě pár vysokých špionských škol.... a domnívám se, že kvality předchozích dvou autorových knížek tato nedostihuje ani náhodou.

28.07.2013 2 z 5

Nechtění Nechtění Kristina Ohlsson

Když pominu to, že jsem zhruba ve třetině knížky uhodla motiv, k němuž se detektivové zdaleka ještě ani nepřiblížili, tak pak se mi kniha líbila moc.

Rváč Rváč Niall Leonard

Pěkný. Má to hlavu a patu; vtip, nadsázku, překvapení a odsejpá to. Skoro se nechce věřit, že autor je manželem autorky 50 odstínů... (bahna) :-)

04.07.2013 4 z 5

Náhradnice Náhradnice Tania Carver

Móóóc pěkná detektivka, čte se naprosto jedním dechem.

27.06.2013 5 z 5

Muž na odstřel Muž na odstřel Lee Child

Mám moc ráda první knihy ze série o Jacku Reacherovi, ale přiznám se, že v některých posledních příbězích jsem se docela ztrácela. Kupř. v Muži na odstřel jsem namouduši musela číst některé pasáže víckrát, abych pochopila, co že to chtěl básník říci... Světové strany, vektory, různé směry úniku pachatelů... zkrátka bylo toho trochu moc a občas jsem prostě odstavec či dokonce stranu raději přeskočila...

27.06.2013 3 z 5

Kriminálník Kriminálník Karin Slaughter

Ač obvykle přečtu každou Slaughterovku jedním dechem a jsem z ní paf, tentokrát se nadšení nekonalo a až se to stydím říct - knihu jsem dokonce v půlce odložila, jak mě nebavila.

27.06.2013 2 z 5

Beze stopy Beze stopy Jane Casey

Perfektní příběh, napínavé, věrohodné, dechberoucí a poutavé. Velmi nedočkavě budu čekat na další překládané tituly autorky.

03.06.2013 5 z 5

Dvojí Dexter Dvojí Dexter Jeff Lindsay (p)

Opravdu jsem se dobře pobavila... koneckonců jako u každého Dextera. I když tenhle byl snad ještě vtipnější, odlehčenější, ironičtější a zábavnější než díly předešlé.

16.05.2013 5 z 5

Partitura smrti Partitura smrti Jan Seghers

Výborné, čtivé a ještě o fous lepší než Spis Rosenhertzová.

29.04.2013 5 z 5

Ztracený přístav Ztracený přístav Tana French

Absolutně dokonalý příběh. Páchala jsem na sobě násilí :-) , když jsem se nedobrovolně po půlnoci od knihy odtrhávala.

29.04.2013 4 z 5

Oční kontakt Oční kontakt Cammie McGovern

Mně se tahle kniha moc líbila! Nabízí silný příběh vyprávěný poutavou formou a musí se u ní i přemýšlet. Takže za mě jednoznačně ano!

20.04.2013 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Absolutně dokonalá věc!!!!! Silný příběh, napětí, vtip a nadsázka. Rozhodně doporučuji!!!

18.04.2013 5 z 5

Tvůj stín Tvůj stín Jeffery Deaver

Víceméně se opakuje to, co mi celkem vadilo na Hodináři - jistá překombinovanost příběhu a totožnosti pachatele/ů (i když tedy ve srovnání s Hodinářem je to tu vééélmi slabý odvar) a to, že právě díky tomu je konec snadno předvídatelný.

03.04.2013 3 z 5

Slepá bohyně Slepá bohyně Anne Holt

Na knihu jsem se neskutečně těšila, ale v podstatě pro mě byla ... řekněmě... mírným zklamáním. Pořád jsem čekala, že se děj rozjede dynamičtěji a ono - klídek... :-) Další autorčiny tituly si ale nejspíš stejně přečtu.

28.03.2013 3 z 5