Ivka14 Ivka14 komentáře u knih

Já a holka odvedle Já a holka odvedle Jared Reck

Kniha mě moc nezaujala, pro mě to bylo takové nijaké,podle komentářů jsem nečekala nějakou Wow knihu. Za mě průměr.

05.07.2020 3 z 5

Ochutnávačka Ochutnávačka V. S. Alexander

Mám ráda knihy s tématikou druhé světové války a tuhle knihu jsme si užila. Bylo to zajímavé a originální téma. Magdu jsem si hned oblíbila a poté mi ji bylo hrozně líto. Čtení jsem si užila od začátku do konce

19.06.2020 4 z 5

Bouře a vzdor Bouře a vzdor Leigh Bardugo

Další skvělý díl, ale ne tak dobrý jako první. Jsem zvědavá jak se příběh vyvine, začalo to být ke konci pěkně napínavé.

06.12.2019 4 z 5

Četlo se to mile,ale nebyl to můj šálek kávy

02.12.2019 3 z 5

Temné a osamělé prokletí Temné a osamělé prokletí Brigid Kemmerer

Skvělé. Ani mi to nepřišlo jak retelling. Krásný příběh Harper, která se ocitne v prokletém zámku a jako jediná může zlomit kletbu. Doufám, že bude pokračování, protože tohle bylo skvělé

15.11.2019 4 z 5

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Zezacatku mi to přišlo trochu jak Hvězdy nám nepřály, ale kniha byla velice milá a hned mě příběh pohltil. U knížky jsme se smála, ale i brečela. Jedná z nejhezčích knih co jsem kdy četla

28.09.2019 5 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Knihu jsem četla poprvé a odložila jsem ji a vůbec nevím proč. Autorka si s námi pěkně hrála v hádání kdo je princ a kdo zabiják a konec překvapivý. Těším se na další pokračování

26.09.2019 4 z 5

Jan Amos Komenský Jan Amos Komenský František Vyskočil

Pokud se chystáte dělat seminární práci nebo něco podobného o Janu Ámosi Komenském, je tohle správná kniha.

22.09.2019 4 z 5

Mechanická princezna Mechanická princezna Cassandra Clare (p)

I když jsem věděla jak to skončí, protože jsem cetla Nástroje smrti, konec mě dojal. Celkový epilog byl velice emotivní a dojemný a i mně pár slz ukáplo. Určitě si tuhle sérii přečtu někdy ještě jednou. Je to moje nejoblíbenější ještě se sérii nástrojů smrti.

14.09.2019 5 z 5

Návrat Kouzelnice Návrat Kouzelnice Chris Colfer

Poslední dobou jsme měla čtecí krizi, měla jsem problém se začíst do knihy. U téhle knihy jsme se nemohla odtrhnout. Děj skvělý. Zjišťujeme víc z historie princezen a určitě je tam roztomilé kouzlo mezi dvojčatami. Určitě doporučuji.

06.09.2019 4 z 5

Tokijský ghúl 1 Tokijský ghúl 1 Sui Išida (p)

Byla to moje první manga a už se těším na další. Upřímně jsem nečekala, že mě to tak chytne.

25.08.2019 4 z 5

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Cassandra je skvělá spisovatelka a určitě i tohle bude moje oblíbená série.Ze začátku jsem si myslela,že čtu znovu Nástoje smrti,protože mně Will připomínal Jace,ale poté jsem si ho oblíbila jako i zbylé postavy a doufám,že se tam bude Magnus objevovat častěji. Hlavně se mi líbilo,jak náznaky lásky jemně doplňovaly knihu a dělaly ji ještě kouzelnější,ale také to bylo napínavé a zajímavé a moc se těším na další pokračování.

02.06.2019 5 z 5

Tajemství Abigale Hall Tajemství Abigale Hall Lauren A. Forry

Ale jo mě to bavilo. Jenom konec byl takový divný a vůbec se mi to nelíbilo. Ale jinak se četla dobře a bylo to zajímavé.

11.05.2019 3 z 5

Dítě, které v noci našlo slunce Dítě, které v noci našlo slunce Luca Di Fulvio

Krásný román, který vás nenechá jen tak. Nejdřív jsem si říkala, že takovou bichli nepřečtu, ale opak je pravdou a poprvé jsme četla knihu v noci. Možná budou spoilery, ale moc mě nebavila ta část, jak byl Eloise a Marcuse. Ale jinak to bylo krásné a už na začátku jsem měla slzy v očích.

11.01.2019 4 z 5

Zlomení andělé Zlomení andělé Gemma Liviero

Krásná knizka u které jsem i pár slz uronila. Velice hezky propracovaný a určitě stojí za přečtení

26.11.2018 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Určitě je to kniha nad kterou se pozastavíte a řeknete si :Jak je možné,že už od 12 drogovala? Tahle kniha mě určitě zajímala,ale škoda,že jsem se úplně nedozvěděla,jestli se vyléčila úplně a co se stalo s Deflerem.

07.10.2018 4 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Tak to bylo zase něco. Hrozně mám ráda Jace, ale jako fakt moc. Pořád musím číst tuhle sérii, ale jelikož to mam z knihovny musím počkat do pondělí. Doporučuji

29.09.2018 5 z 5

Nedej se Nedej se Rainbow Rowell

Kniha mě skoro vůbec nechytla. Nebavilo mě téma kouzelníků. Hrozně moc mi to připomínalo Harryho Pottera. Bavilo me asi jen 109 posledních stran. Čekala jsme víc. S tématikou gay jsem četla Muffin&Čaj a byli to 100x lepší

13.09.2018 3 z 5

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Vadil mi ten pomalý rozjezd a občas i nepodstatné detaily například toho jak krájí rajčata. Jinak kniha napínavá a vůbec jsem netušila pachatele. Škoda je také to,že autorka nepopisovala děj z pohledu Chrise. Knihu doporučuji.

16.08.2018 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Na dovolenou je to oddechové čtení. Mě ta kniha velice a nebyla jenom o sexu,jak to na první pohled vypadá. Knihu doporučuji

07.08.2018 3 z 5