jana4920 jana4920 komentáře u knih

Pečeme s Kafkou Pečeme s Kafkou Tom Gauld

některé stipy jsou fakt povedené, že jsem se válela smíchy, ale jinak takový průměr

04.06.2019 4 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

i když jsem čekala že se většina děje bude odehrávat na moři a věnovat se plavbě, tak příběh dokáže každého krásně vtáhnout

28.02.2019 5 z 5

Opuštěná společnost Opuštěná společnost Erik Tabery

tato kniha opravdu stojí za přečtení, ale hlavně vede k zamyšlení

19.11.2018 5 z 5

Plíseň Plíseň Siri Pettersen

Přiblížení světa lidí už nebylo tak záživné jako první díl. Rime už mě začal celkem dost štvát a zmizelo dost postav z prvního dílu. Počtení dobré, ale jednu hvězdičku musím ubrat.

30.10.2018 4 z 5

Jako cool v plotě Jako cool v plotě Karel Plíhal

super relax :-) něco už je trošku trapné, ale jinde jsem se válela smíchy. Jako oddych od každodeního stresu perfektní.

17.10.2018 5 z 5

Útok na pekárnu Útok na pekárnu Haruki Murakami

člověk se zasmál, zamyslel, ale nic extra

03.09.2018 3 z 5

Teď mlč Teď mlč Emily Elgar

Tohle se trochu nepovedlo. Kniha dost nuda od poloviny doufáte, že se konečně něco začne dít, ale ono moc nezačne. Takže za mě dost zklamání.

07.08.2018 3 z 5

Ubulená hromádka štěstí Ubulená hromádka štěstí Sarah Andersen

dokonalé, víc se k této knize říct nedá :-)

19.06.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Knika opravdu čtivá, děj ubíhal krásně, zápletka taky solidní ALE ten konec velké zklamání chyběla tomu nějaká lepší atmosféra, jako by autor ve chvíli, kdy má přijít největší drama začal usínat

29.05.2018 4 z 5

Hořící stromy Hořící stromy Kristina Ohlsson

Skvělá zápletka, příběh dobře zpracovaný, jen ten konec byl hrozný :D už si ani nepamatuju, kdy naposledy jsem byla po dočtení knihy tak rozhozená

21.05.2018 4 z 5

Stín větru Stín větru Carlos Ruiz Zafón

Naprosto dokonalé a milé čtení pro všechny, kteří mají rádi knihy a příběhy kolem nich :-) občas se děj trochu moc táhl, ale ve výsledku mi to vůbec nevadilo, je to moje první kniha od autora a myslím, že sáhnu po další :-)

21.05.2018 5 z 5

Knihovna v noci Knihovna v noci Alberto Manguel

kniha pro všechny milovníky knih :-)

08.04.2018 4 z 5

Dospelosť je mýtus Dospelosť je mýtus Sarah Andersen

Jedním slovem.......PERFEKTNÍ

26.03.2018 5 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Skvělá kniha, když vydrží asi 120 stran, které se táhnout opravdu pomalu, tak potom má kniha opravdu skvělý spád a čte se sama. Napínavá až do konce.

23.03.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Po velké reklamě jsem byla na knihu opravdu zvědavá, ale žádný zázrak se nekonal. Chyběl tomu větší spád, trochu akčnost. Od poloviny se dalo tušit, kdo za vším stojí....

23.03.2018 3 z 5

Nekonečný příběh Nekonečný příběh Michael Ende

kniha mého dětství, díky příběhům jako je tento se děti do čtení zamilují

23.03.2018 5 z 5

Deset dětí paní Ming Deset dětí paní Ming Éric-Emmanuel Schmitt

většinou nemám ráda povídky, ale tato knížka mě opravdu zaujala

03.10.2017 4 z 5

Stručná historie mého života Stručná historie mého života Stephen William Hawking

Mimo fakt, že autora musíte obdivovat za jeho přístup k životu, tak se kniha opravdu dobře čte, je napsaná jednoduše a čtivě, takže i laik pochopí co jsou černé díry, co je to singularita atd.

Do vody Do vody Paula Hawkins

Po Dívce ve vlaku jsem byla opravdu zvědavá, zda se kniha opět povede. Bohužel obrovské zklamání, a přiznám se, že dočtení odkládám na jindy

03.10.2017 2 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

dobře napsané, možná jsem po obrovské reklamě čekala trochu víc, ale pokud od knihy nečekáte naprostou senzaci bude se Vám číst dobře