JaninaV. JaninaV. komentáře u knih

Hvězdy osudu Hvězdy osudu Nora Roberts

Na to, že magično a fantasy moc nemusím, tak tady mi to nějak nevadilo. Kniha se četla dobře a krásný obal knihy. Co mi vadilo bylo snad do 3/4 knihy vykání. Každopádně se těším na další díly.

02.02.2023 4 z 5

Všechny touhy vedou do Říma Všechny touhy vedou do Říma Luca Di Fulvio

Kniha se krásně čte, autor mi sedl, ale děj zbytečně zdlouhavý

20.12.2022 4 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Poutavá kniha a i příběh. Neměla jsem ponětí, že se toto v Americe dělo. Každopádně podle titulní strany a názvu knihy jsem si představovala úplně něco jiného. Ale nevadí, i tak hezké čtení, teda až na to, že mě drtily chyby, překlepy, občas věta nedávala smysl - jako by to po překladu nikdo nekorekturoval.

02.11.2022 5 z 5

Narodili se, aby přežili Narodili se, aby přežili Wendy Holden

Tak tohle bylo opravdu silné čtení. Pěkné zpracování knihy, dobře se četla, i když chvílemi jsem odkládala a vydýchvávala. Co všechno člověk vydrží v děsným podmínkách a ještě svádí boj o své nenarozené dítě, natož potom za jakých podmínek se narodí......

02.11.2022 5 z 5

Stále v tvém stínu Stále v tvém stínu Nora Roberts

Povedená kniha, krásné a napínavé čtení. Konec takový z rychlíku, dávám 4*

16.08.2022 4 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Knížka stojí za přečtení. Ze začátku jsem se nemohla zorientovat v postavách, ale to je možná můj problém. Každopádně kniha čtivá a vůbec sem nečekala vraha. Možná mi trošku vadilo, že tatérka až takhle může zasahovat do vyšetřování.

26.07.2022 4 z 5

Pár stránek navíc Pár stránek navíc Lin Rina

Naprosto souhlasím s komántářem od Síma97

13.04.2022 5 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Jednotlivé příběhy nejsou provázány a ani ukončeny.....takové odpočinkové čtení s vesnickým nářečím, které mě bavilo.....

01.04.2022 3 z 5

Dívky, které slyšely plakat moře Dívky, které slyšely plakat moře Elizabeth Blackwell

Krásný obal, dobře se čte, hezké recenze, bohužel mě kniha zklamala, čekala jsem něco víc... Dávám ***

16.03.2022 3 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

První kniha od této autorky....popravdě jsem čekala něco víc (asi mě uvedl v omyl text o knize a obálka knihy). Do dektektivky daleko, z temné minulosti nic moc. Jednoduše: NENADCHLO.

04.02.2022 2 z 5

Dášeňka čili Život štěněte Dášeňka čili Život štěněte Karel Čapek

krásné čtení

20.01.2022 5 z 5

Skříň plná Diora Skříň plná Diora Natasha Lester

Nemůžu jinak než souhlasit s komentáři čtenářek: niknikita a Martooni.

19.01.2022 4 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Příběh lehce předvídatelný na 500 stran, ale jako oddechovka super. Moc se mi líbí titulní stránka. Příběh zasazen do knihovny - super. Uvažuji o koupi druhého dílu.

25.10.2021 4 z 5

Osvětimská ukolébavka Osvětimská ukolébavka Mario Escobar

Dojmený příběh o mateřské lásce v Osvětimi. Kniha je čtivá, psaná bez krutostí. Po přečtení jsem toho měla stejně plnou hlavu, konec jsem četla v slzách.

30.08.2021 5 z 5

Černá a purpurová Černá a purpurová Wojciech Dutka

Na knihu jsem čekala docela dlouho, než na mě přišla řada. Po prvních stránkách jsem z knihy byla zklamaná - měla jsem problém se stylem psaní (ale to je asi můj problém). Po 1/4tině knihy se to otočilo. Nejen, že příběh nabral na síle, ale i styl psaní už mi nevadil - a četla jsem to jedním dechem.

13.08.2021 5 z 5

Deník Dory Grayové Deník Dory Grayové Naďa Reviláková

Hezký příběh, který je doplněn ilustracemi. Určitě doporučuji, aby si přečetli náctiletí, stejně jako Hannin kufřík. Obě knihy nenásilnou formou seznámí děti o holocaustu. Určitě dám přečíst svým dětem.

05.05.2021 5 z 5

Najdi Rebeccu Najdi Rebeccu Eoin Dempsey

Kniha se dobře četla dobře. Zajímavý příběh, i když jen těžko uvěřitelný (reálný). Chybí mi pasáž, jak se stal tak rychle příšlušníkem. Pasáž z tábora velmi smutná-slza ukápla. Konec knihy, zvláštně (rychle) ukončen a tak nějak nezajímavý, až nudný.

03.05.2021 3 z 5

Na špatném místě Na špatném místě Joy Fielding

Kniha mě vůbec neoslovila - nedočetla jsem ji.

28.04.2021 1 z 5

Dítě třetí říše Dítě třetí říše Mandy Robotham

Fiktivní, ale zajímavý příběh. Kniha se dobře četla.

13.04.2021 3 z 5

Stella Stella Takis Würger

Knihu jsem sice dočetla, ale nějak mi nesedlo zpracování knihy.

25.02.2021 2 z 5