JaninaV. JaninaV. komentáře u knih

Šikmý kostel 3 Šikmý kostel 3 Karin Lednická

Dočteno. Opět super kniha a co více k tomu psát, vše je popsáno níže. Jen špatně se mi orientovalo v osobách, ale super pomůcka na přední straně, kde je popis (strom). To je ale můj problém.

17.09.2024 5 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Konečně dočteno - uf. Ze začátku jsem se (stejně jako v prvním díle) ztrácela v postavách - to je ale můj problém. Každopádně jde o ještě zajímavější knihu se silným čtením z dob války, než byl první díl. Jsem zvědavá na pokračování a hlavně jak se budou osudy postav vykreslovat.

06.08.2024 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Skvělé počteníčko.....už se těším na druhý díl a což potom na ten třetí, který vyšel.

11.06.2024 5 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Na knihu jsem se těšila, konečně zase nějaká série přede mnou....ale jsem trošku zklamaná. Záplatka nic moc, mega krátké kapitoly (třeba jen jedna stránka) ... zajímavé. No každopádně uvidíme, jaké budou další díly a doufám se to pořádně rozjede.

06.05.2024 4 z 5

Rozpuštění Rozpuštění Sara Blædel

Jak zaznělo v komentářích: kniha se za začátku moc vleče. Hodně postav, ve kterých jsem se ztrácela a i díky tomu se vracela v knize zpět, abych se v nich vyznala. Vraha jsem nepoznala, až u konce, ale ten jeho motivtakový divný.....

12.04.2024 3 z 5

Poslední na řadě Poslední na řadě Helen Fields

Pokud jste přečetli celou sérii "Dokonalá" nečekejte stejný šálek kávy. Tato kniha na mě zapůsobila rozpačitě. Děj celkem ok, ale ten konec? Tohle jsem teda nečekala a celkový dojem ......divný. Celkově kniha působí jako by to psal někdo jiný a né Helen. Dávám jen 3 hvězdy.

25.03.2024 3 z 5

Jako stín Jako stín Helen Fields

Poté co jsem přečetla sérii "Dokolá" tak jsem se nemohla nějak dostat do čtení. Jako bylo to zajímavé, v půce jsem se trošku sekla, konec takový divný.....Vrah nesmrtelný......dávám 3 hvězdy.

05.03.2024 2 z 5

Dokonalá lítost Dokonalá lítost Helen Fields

Opět DOKONALÉ.......vždy mám problém se čtením, pokud se prolínají dvě roviny PŘED a PO, ale tady mi to vůbec nevadilo, ba naopak. A jak píší ostatní, též doufám, že toto není poslední díl série, protože co ten závěr.....???? To takhle přece nemůže skončit....Celá série mě moc bavila a jsem ráda, že jsem na ní náhodou narazila.

05.02.2024 5 z 5

Dítě na nástupišti Dítě na nástupišti Gill Thompson

Naprosto souhlasím s komentářem Alisa 1980 viz. níže: Čtivý příběh, líbily se mi pasáže opřené o skutečné události. Snad až příliš náhod.

17.01.2024 4 z 5

Děti Ireny Sendlerové Děti Ireny Sendlerové Irena Sendler

Kniha byla pro mě sice trošku náročné čtení, je to psané něco jako dokument. Každopádně velice zajímavé a jsem ráda, že jsem přečetla.

17.01.2024 4 z 5

Záhada rukopisu Záhada rukopisu Kirsty Manning

Tato kniha mě bavila více, než Ztracené klenoty. Oddechový román se odehrává ve dvou liniích - součastnost a minulost (válka) - ta mě teda bavila více. Vždy mám problém se čtením, pokud se prolíná více etap, ale tady mi to nevadilo. Kniha se krásně četla a byla to taková oddechovka do vlaku.

29.11.2023 5 z 5

Ztracené klenoty Ztracené klenoty Kirsty Manning

Zajímavý příběh, 3 linie....bohužel jsem se v nich ztrácela a v postavách též. Styl psaní autorky mě moc neoslovil. Mám půjčenou ještě jednu knihu od ní, tak uvidíme. Krásný obal knihy.....

10.11.2023 3 z 5

Dokonalá tma Dokonalá tma Helen Fields

Opět super díl ze série. Už se těším na ten poslední.....snad Luc a Ava... nebudu předcházet a jen se těšit. Už aby na mě v knihovně vyšla řada.

02.10.2023

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Opakovala bych se.......tato série je naprosto super, vřele doporučuji.

18.09.2023 5 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Kniha opět nezklamala - brutální a drsný děj. Konec divně otevřený, ale třeba bude pokračování v dalším dílu. Vřele doporučuji. Mám ráda série, kde se vyvýjejí i vztahy vyšetřovatelů......

07.08.2023 5 z 5

Dokonalá smrt Dokonalá smrt Helen Fields

Za mě zatím neslabší díl. Bylo méně násilí a brutality, kdo byl vrah se dalo uhodnout, ale proč vraždil...... takové divné. Ale jinak se to četlo fajn. Na dovolenou si beru další díl.

04.07.2023 4 z 5

Poslední knihkupectví Poslední knihkupectví Madeline Martin

Odpočinkové čteníčko, krásné se četlo.....

05.06.2023 4 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Po přečtení prvního dílu, jsem se velice těšila na druhý. Ale druhý díl je hodně drsný. Plně souhlasím s komentářem Květ. Ale neodradí mě to a těším se na další díl. A na to jak se bude vyvíjet vztah komisařů.

15.05.2023 4 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Knihy od této autorky neznám. Původně jsem si půjčila druhý díl, ten na mě teprve čeká a už se těším. Honem sem si půjčila první dil. Kniha se četla krásně, zajímavý děj (budu se o to víc bát k zubaři). Mam ráda pokud se děje prolínají i s hlavními postavami. Tahle série me bude bavit.

05.04.2023 5 z 5

Zapomenuté dítě Zapomenuté dítě Charlotte Link

Na knihu jsem dlouho čekala. Dle rezencí jsem se na ni těšila, ale pro mě veliké zklamání a dost jsem se s ní natrápila. Několikrát nastala chvíle, že jsem ji chtěla odložit a možná bych dobře udělala. Ztrácela jsem se v postavách, kniha mě neoslovila, do cca 200 stránky děj nezáživný a mdlý. Vrah mě sice překvapil, ale bylo to divné.

15.03.2023 1 z 5