ještěrka38 ještěrka38 komentáře u knih

Motýlek motýl Motýlek motýl Petr Horáček

Pěkná kniha pro nejmenší.

19.03.2024 4 z 5

Jak pohlídat dědečka Jak pohlídat dědečka Jean Reagan

Milá kniha, vtipná a kdo nepochopil, je to o tom, jak děda přijede na návštěvu hlídat vnuka a vnuk si hraje na to, že hlídá dědečka vlastně on... :-)

14.03.2024 5 z 5

Buřtík a Špejlička: Cesta do Žatce Buřtík a Špejlička: Cesta do Žatce Zdeněk Svěrák

Tak tohle je zklamání.

14.03.2024

Ostře sledované vlaky Ostře sledované vlaky Bohumil Hrabal

Přečteno jen díky výzvě. Tohle není můj šálek kávy.

12.03.2024 3 z 5

Nikdo není sám Nikdo není sám Petra Soukupová

Nemastné, neslané. Takové motaní se v kruhu. A vlastně konec pro mě neuzavřený..

08.03.2024 3 z 5

Tajemství osudu Tajemství osudu Miriam Thun-Hohenstein

Zajímavé čtení hlavně proto, že pocházím z Ostravy a spoustu míst znám. Nejvíc mě bavila asi 3.část.

01.03.2024 4 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Do poloviny knihy hrozná nuda. Říkala jsem si, kde je nějaká mrtvola. Ale pak to nabralo trošku obrátky, takže nakonec se to dalo. Ale kdo je zvyklý na zahraniční detektivky, tak toto je velmi slabé.

01.03.2024 3 z 5

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

Za mě trošku slabší než předešlé knihy. Takové utahané mi to přišlo.

23.02.2024 4 z 5

Ale co kdyby Ale co kdyby Ester Fischerová

Tak toto je za poslední dobu fakt pro mě odpad.. Knihu jsem si vybrala jen proto, že se mi hodila do výzvy. Tohle nemá s poezií nic společného. Věty, které ani nedávají smysl, myšlenky, které může napsat každý a toto se považuje za poezii?? Hrozné!!!

18.02.2024 odpad!

Lék na smutek Lék na smutek Táňa Keleová-Vasilková

První část knihy neskutečně smutná až depresivní. Nakonec se vše obrátilo a i když to někdy v životě vypadá, že už nikdy nebude dobře, nakonec se vždy najde cesta, jak se zase smát.

15.02.2024 4 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Nějak jsem se nemohla začíst. Za mě určitě je lepší film. Přišlo mi to takové nemastné, neslané. Takové nepropracované. Sparks má určitě lepší knihy.

13.02.2024 2 z 5

Kyselé třešně Kyselé třešně Lenka Chalupová

První stránky knihy mě úplně nenadchly, ale nakonec jsem se začetla na konci jen byla v šoku. Vůbec jsem neznala tuto historickou tragédii. Paní spisovatelka je prostě skvělá a doporučuji přečíst i další pokračování.

09.02.2024 5 z 5

Korálky z klokočí Korálky z klokočí Naďa Horáková

Tak za mě tedy velké zklamání. Taková slátanina všeho. Historie, detektivka, červená knihovna...Nevím, mě se kniha tedy nelíbila.

05.02.2024 2 z 5

Co neodvál ani čas Co neodvál ani čas Hana Marie Körnerová (p)

Byla jsem překvapená, že tato kniha je vlastně vydaná jako soubor dvou knih, které vyšly samostatně. Naštěstí jsem ani jednu nečetla. Obě části se čtou moc dobře, takové oddychové čtení. I když druhá část je dost depresivní. Ale přiznám se, že jsem čekala něco jiného.

29.01.2024 4 z 5

Co dělají pocity? Co dělají pocity? Tina Oziewicz

Moc hezky zpracovaná kniha o pocitech doplněna jednoduchými obrázky.

26.01.2024 4 z 5

Naprosto skvěle napsáno. Hrozná doba, komunisti fakt prasata a to ještě ubližuju těm prasatům.. Někteří horší než nacisti. Přesto doporučuji.

17.01.2024 5 z 5

Vězni pohledů Vězni pohledů Mons Kallentoft

Malin mám ráda, ale ty její opilecké askapády už mi lezou na nervy. A přišlo mi jako by se série tak nějak možná uzavřela.

11.01.2024 4 z 5

Kreslené pohádky Kreslené pohádky Hans Christian Andersen

Pěkně zpracováno. Pohádky Hanse Christiana Andersena miluju.

08.01.2024 4 z 5

H. CH. Andersen junior a bratři Grimmové H. CH. Andersen junior a bratři Grimmové Thierry Capezzone

Nenadchlo mě to.

08.01.2024 1 z 5

Kamarád pro medvěda Kamarád pro medvěda Petr Horáček

Pěkný příběh o hledání kamaráda.

08.01.2024 4 z 5