josska josska komentáře u knih

Vnučka Vnučka Bernhard Schlink

Skvělé,silné čtení,zajímavý i smutný příběh,plný lži,bolesti,tajnosti,lásky,mateřství,mezilidské vztahy,,

03.04.2023 5 z 5

Okno s dívkou a ptáčkem Okno s dívkou a ptáčkem Dagmar Digma Čechová

Myslím,že moje třetí kniha autorky a líbila se mě,,nevšední příbeh,moc mě to bavilo,byla jsem zvědavá jak to vše dopadne,,těším se na další knihy,,myslím,že dvě mě chybí,,skvělá česká autorka,,moc doporučuji..

27.10.2022 4 z 5

Slzy a smiech Slzy a smiech Táňa Keleová-Vasilková

Moje oblíbená autorka a další skvělá ačtivá kniha..No při čtení mě běhal mráz po zádech,,jak máma tohle dopustí,to prostě nepochopím,,,

24.07.2022 5 z 5

Byli jsme tu vždycky Byli jsme tu vždycky Filip Titlbach

Na knihu jsem byla hodně zvědavá,,a překvapila mě jak zpracováním,tak rozhovory,tématy,otevřeností,,,Knihu by si měl přečíst každý,,každý má své trapení,starosti,myšlenky...Kniha má zajímavou ružovou obálku,plná fotek,popisku,bočních psaných vysvětlivek..moc se povedla,,

03.07.2022 5 z 5

Druhá tvář Druhá tvář Ashley Audrain

Knihu jsem poslouchala na doporučení,a je skvělá,,hlas J.Strykové vybrán skvěle,,,mateřská láska,skvělé a zajímavé téma,,je to mrazivé,psychologické,,

15.05.2022 5 z 5

Kdo zabil Snížka? Kdo zabil Snížka? Petra Soukupová

Po audioknize Nejlepší pro všechny,tu jsem i četla,,jsem šla i do Kdo zabil snížka,,a bylo to skvělé,,hlavně díky namluvení M:Issové,,moc mě to bavilo,,skvělé doplnění knihy očima dětí,,,

14.05.2022 5 z 5

Dívka č. 37 Dívka č. 37 Christian Gálvez

Na knihu jsem byla nalákána a byla jsem překvapena,čekala jsem asi něco trochu jiného,,Dvě časové linie,,to mám moc ráda,,jedna věta Hannah,dívka č.37 G:Wolf,,v prukazu nacistického vojáka a příběh muže začít,,místy to bylo drsné,krutost doby ale i lidskost,statečnost,,bylo to zajímavé,čtivé,,,husí kuže a slzy,,,

18.03.2022 5 z 5

Štěstí má barvu levandule Štěstí má barvu levandule Pauline Mai

Na knihu jsem dlouho čekala v knihovně a těšila se ni,milá oddychovka,štěstí čeká za rohem,moc pěkné,,krásná obálka,

23.01.2022 4 z 5

Příběh Arthura Truluva Příběh Arthura Truluva Elizabeth Berg

Z knihy jsem nadšená,,,myslela jsem,že do ní nepujdu,byla jsem na ni nalákána a jsem ráda,že jsem si ji přečetla..To je tak milé,plné naděje ale i smutné čtení,,měla jsem slzy v očích a na konci už kapaly proudem,to se mě už dlouho nestalo,,slzy v očích to jo,,ale ne potoky ,,Je to příběh ze života,stáří čeká uplně všechny,,a nikdo nevíme jaké bude,,myslím,že Artur měl štěstí na lidi kolem sebe,,,za mě skvělé,,a to je kniha,na kterou nezapomenu a taky hodně pohladila po duši...

07.01.2022 5 z 5

Majonéza k snídani Majonéza k snídani Markéta Lukášková

Moje druhá kniha od autorky ,moc jsem se na ni těšila,napřed jsem ji četla a trošku zklamání,ale pak ji poslouchala a nadšení veliké,,,temata zajímavá z realného světa,moc mě to bavilo a těším se na další knihy autorky

25.12.2021 5 z 5

Ani později, ani jinde Ani později, ani jinde Delphine de Vigan

Moje třetí kniha autorky,,opět depresivní,tentokrát šikana v zaměstnání,deprese,problemy ve vztazích,,čte se to těžko,ale spisovatelka prostě umí,,,ale Pouta a Vděk ve mě zanechaly víc i slzy proběhly,,

18.12.2021 4 z 5

Neviditelný strážce Neviditelný strážce Dolores Redondo

Na knihu jsem byla nalákána a jsem ráda,moc mě to bavilo,2 linie,,osobní i pracovní,,těším se na další díl.....

18.11.2021 4 z 5

Opuštěný dům Opuštěný dům Mirka Skočílková

Na knižku jsem se moc těšila,mám od autorky vše přečtené a vše se mě moc líbilo,,no a Opuštěný dum je krásná,místy smutná ale i milá kniha,ukápla mě i slza,krásná obálka,,za mě spokojenost a jsem nadšená.....

18.11.2021 5 z 5

Kruh Kruh Rona Halsall

Kruh jsem viděla všude,četla,že je to super čtení,,a najednou byl v knihovně,tak jsem do něho šla,,a jo líbilo se mě to,zvrat-y co jsem moc nečekala,bylo to napínavé,jsem ráda,že jsem si ji přečetla...

18.11.2021 4 z 5

Klíč Klíč Kathryn Hughes

Kniha se mě líbila moc,,to jsem vubec nečekala,prolínání minulosti a součastnosti mám ráda,ale osud Amy,,ten mě teda dostal,,měla jsem i slzy v očích,,moc krásná obálka i kniha,,

30.10.2021 5 z 5

K moři K moři Petra Soukupová

Moje oblíbená spisovatelka,,další výborná kniha o životě obyčejných rodin,,tajemstvích,vztazích,,moc mě to bavilo,ale najednou byl konec,a já bych poslouchala dál,,,,
Audiokniha.

21.08.2021 5 z 5

Olga Olga Bernhard Schlink

líbila se mě moc,,zajímavý děj,,místy smutný,co dokáže láska,,překvapily mě ty dopisy,,dost toho vysvětlily,,interpretace M.Táborského,L.Trmíkové je výborná,,
Audiokniha

21.08.2021 5 z 5

Můj příběh Můj příběh Michelle Obama

je to skvělé,čtivé,dětství,dospivání,seznámení s Barackem,život s ním,s dětmi,,život v Bílém domě,,poslouchala jsem Audiokniha.

09.05.2021 5 z 5

Daleko od stromu Daleko od stromu Robin Benway

Sice nejsem cílovka,ale kniha se mě moc líbila,zajímavé téma,,,takové mám v knihách ráda,rodina,vztahy,adopce,tajemství atd,,,

17.04.2021 4 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

skvělá,výborná,čtivá,odpočinková i napínavá,,,,moc se povedla,,,četla jsem na ni chválu a vubec se nedivím,,Kye jsem moc fandila,,prožila jsem s ní skoro celý život....
Audiokniha.

15.04.2021 5 z 5