Kiwicatko Kiwicatko komentáře u knih

Jezdec Jezdec Skye Warren

No ty blaho….fakt bych nechtela zjistit to, co ona. Az se mi udelalo z toho spatne.
No a Gabriel stale zahadny a sem tam problesknou svetle stranky. Ale opravdu velmi vyjimecne.

06.02.2023

Nespoutaná dáma Nespoutaná dáma Jo Beverley

Pobavila jsem se :D

06.02.2023 5 z 5

Setkání Setkání Lydia Strong

Parada…nektere povidky jsem jiz cetla, ale to mi vubec nevadilo. Nektere pary mely pekny rozsireni.
Aaaaaale nastvana teda jsem. Chci vedet jak to pokracovalo u dvojce V pasti :) takze sup sup :)

06.02.2023 4 z 5

V pokušení V pokušení J. D. Hawkins

Jsem v pokuseni sestrojit stroj casu, abych se k tehle knizce vyhnula. Boze to bylo neco tak nudneho. A slovo prcinka to dorazilo. Nevim jestli to bylo prekladem nebo originalem, ale tohle me uplne rozlozilo a ja chtela okamzite skoncit se ctenim. Nicmene jsem se hecla a bohuzel jsem si potvrdila, ze jsem na te 88 strance mela skoncit.

08.07.2022 1 z 5

Území vlků Území vlků J. R. Ward (p)

Tak jako vlkana jsem teda tipovala nekoho jineho. A v prubehu cteni jsem to asi dvakrat zmenila :) nakonec jsem byla dost prekvapena.

Nicmene co mi vadilo bylo propojeni s Bratrstvem. Ale ne proto, ze by bylo spatny a vadilo by mi, ze chce autorka vyuzit jeho slavu, ale proto, ze i presto jak paradni to je serie se nejsem schopna prehoupnout dal nez ke ctvrtemu dilu. Takze mi momentalni zminky dost kazi zazitek z pribehu.

Jinak na deuhy dil jsem zvedava, zajima me kam se to bude ubirat.

01.07.2022 3 z 5

Láska cez správy Láska cez správy Teagan Hunter

(SPOILER) Ja sem se bavila, chechtala jsem se pri cteni jejich zprav, u toho jak porad zkousel “sex po telefonu” a pokazde ho setrela Bylo to super. Jen ten bracha by mel dostat poradne pres drzku!

02.04.2022 5 z 5

Zrcadlo Zrcadlo Lydia Strong

(SPOILER) Zas dalsi autorcina knizka, ktera me dostala. Jeji pribehy dokazou krasne vtahnout a clovek primo proziva osudy hrdinu.

Bylo mi strasne lito Calvina, byl tak hodnej a nakonec ostrouhal. A jeste takovym zpusobem. A zajimalo by me, jak prisel Calvin na to, kdo je Slon.

Kazdopadne pro me zjisteni Slonovy identity bylo dost velkym prekvapenim a loc jsem jeho chovani nerozumela.

Knizku doporucuju kazdemu, kdo tuhle autorku miluje a kdo ma rad jeji styl podavani pribehu :)

17.12.2021 5 z 5

Pravda o lásce Pravda o lásce Laura Lee Guhrke

Bylo to pekny, ale serie girl-bachelor se mi libila mnohem vic.
Tady mi lezlo na nervy neco, co ani nejsem schopna definovat

27.04.2021 3 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Nebylo to spatne, ale tak ku.evsky moc jsem nesnasela postavu Brianny a vsechno, co sebou prinesla. Chapu, ze chtela byt nesobecka, ale tohle rozhodnuti nebylo jen na ni a navic pak spoustu veci znicila a zamotala.

Nejvice me dojala matka Seana, kdyz mluvila o synovi, to ze me vymacklo slzy. Ale Brianna? Ne...

Premyslela jsem spis nad vedlejsimi postavami, nez ustredni dvojci.

05.01.2021 3 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Asi jsem od toho cekala neco trosku jineho. Tohle me az tak moc nezaujalo. Jeho dilema kvuli veku jsem nechapala. Propleteni se sestrou jsem cekala daleko vetsi. A jeji posedlost pisnickama z devadesatek nebyla az tak zajimava.

26.12.2020 3 z 5

Trochu moc Trochu moc Lydia Strong

Tak konecne vime proc je Mike takovej hajzlik. Nemel to jednoduchy, tak se vubec nedivim, ze ma problemy s duverou, intimitou a “normalnim” chovanim.
Zdalo se mi, jako by ho nejak nevedomky Tristan utvarel “k obrazu svemu”.
Me se asi nejvic libila cast s tou kytkou :) to bylo fakt toztomily a dost jsem se u toho zasmala. A nejvic me stvala ta cast, po svatbe. Doufala jsem v trosku vetsi drama. Jo a mozna mohlo byt i neco vic o Peterovi, i kdyz chapu, ze to bylo hlavne o Mikovi.

Jsem moc nadsena, ze se v knizce objevuji i dalsi casti pribehu Evana a Dana. Protoze ackoliv jsem Mika precetla schuti raz dva, stale je topkou Evan s Danem.

02.08.2020 4 z 5

Kdo chytá v síti Kdo chytá v síti Marika Pecháčková

Tak tohle bylo sileny. Clovek by nejradsi deti zabarikadoval doma, aby byly bez kontaktu se svetem (myslim hlavne predatory).

04.06.2020 5 z 5

Srdcerváči. Kniha 1 Srdcerváči. Kniha 1 Alice Oseman

Tohle bylo i na me az prilis jednoduche. Kdyz nad tim popremyslim, tak me to asi ani nezaujalo.

10.10.2019 2 z 5

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

Tak ja byla trochu zklamana. Cekala jsem vic. O dost vic od Lexe i Gabi. Oba pro me meli daleko vetsi naboj v predchozim dile a to tam byly o nich jen zminky.

06.07.2019 3 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Nahradni Bradley......jo, tak ten byl bozi :D

07.06.2019 4 z 5

V objatí manžela V objatí manžela Emily D. Beňová (p)

Tak tohle byla uz jen pomyslna tresnicka na pripalenem dortu.
Ta k.ava se nepouci a zas mlci jak zarezana. Blbka jedna...
Neskutecne pritazene za vlasy. Spis to melo skoncit uz predchozim dilem. Tohle opravdu nebylo treba.

30.04.2019 1 z 5

V objatí nepriateľa V objatí nepriateľa Emily D. Beňová (p)

Boze, ta zenska je ale k.ava!!!

SPOILER
To je fakt tak blba, ze mu o tom znasilneni nerekne a spoleha na tom, ze Kyle bude drzet papulu zavrenou? A este si mysli, ze si nikdo nevsimne jak cudne se chova?

Uz se mi dlouho nestalo, ze bych hlavni hrdinku nesnasela tak moc.

30.04.2019 2 z 5

Boss Boss Alexander Stainforth (p)

Mam rada knizky s timhle zamerenim. Ale tady ze me ta radost hodne rychle vysumela. Pribeh na me pusobil az neprijemne, hlavni postavy jsem mela chut proplesknout (a ne v tom dobrem slova smyslu) a uveritelnost byla pro me naprosto minimalni (a to mam teda dost bujnou fantazii).

28.04.2019 2 z 5

Absint Absint Winter Renshaw

Asi jsem cekala trosku vic rozpracovanou minulost Absint, nebo alespon castejsi zminky. U Forda jsem teda cekala taky vetsi podrobnosti.
Nebo alespon nejakou delsi a vetsi zapletku s Masonem.
Nabeh dobrej, ale pak to spisovatelka poslala do kopru.

21.04.2019 3 z 5

London Road London Road Samantha Young

Tady to pro me vsechno zachranuje Cam, protoze Jo mi k srdci neprirostla ani v prvnim dile, natoz tedka. I kdyz jsem chapala, proc se chova tak, jak se chova, tak jsem ji proste nesnasela. A z Malcolma jsem mela teda super osypky.
V tomhle dile zkratka vedl Cam, braska Cole a Joss :)

14.04.2019 3 z 5