L.Ady L.Ady komentáře u knih

Velký Gatsby / Poslední magnát Velký Gatsby / Poslední magnát Francis Scott Fitzgerald

Velký Gatsby je pro mě srdcovka. Miluji dobu v které je celý děj situovaný i charakteristika všech postav. Konec mě překvapil, rozhodně si ji někdy přečtu znovu.

01.10.2022 5 z 5

Válka s Mloky Válka s Mloky Karel Čapek

Vím, že na tuto knihu je spousta dobrý recenzí, každopádně jsem ji četla k maturitě a opravdu mě neoslovila. Zdlouhavá kniha za mě o ničem.. Rozumím pointě a poselství knihy ale jsem toho názoru, že jsou mnohem lepší knihy do povinné četby.

01.10.2022 2 z 5

Tuhle knížku jsem dostala asi ve 13 letech k narozeninám. Ilustrace, popisy.. vlastně všechno je krásné a velmi detailně popsané. Určitě fanouškům stmívání doporučuji :).

29.09.2022 3 z 5

Tanec skalpelů Tanec skalpelů Jenny Milewski

Tato kniha je podle mého spíše thriller než horror, ale to ji vůbec neubírá na hodnotě. Maličko mi vadilo natahování začátku, než se děj rozjel, jinak jsem byla velmi překvapená koncem. Určitě bych ji doporučila dál.

27.01.2022 3 z 5

Knihožroutka Knihožroutka Ivan D. Hladík

Krátká povídka která není moc zajímavá. Mít doma manželku a balit někoho v kavárně.. asi to není můj šálek kávy.

25.09.2024 1 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Další díl této série mě nezklamal. Dávka brutality a zápletek je skvělá, těším se na další díl.

25.09.2024 4 z 5

Proč máma nadává Proč máma nadává Gill Sims

Neurazí a ani nenadchne. Občas jsou zde opravdu vtipné chvilku ze života, nad kterými se fakt zasmějete.

27.08.2024 3 z 5

Poslední opuštěná dívka Poslední opuštěná dívka Lisa Unger

Nebylo to špatné. Dělalo mi problém se začíst, protože některé pasáže byly velmi zdlouhavé. Konec knihy mě ale dost překvapil.

30.06.2024 4 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Fajnová knížka. Člověk si u ní odpočine i zasměje. Romantický příběh který ale není jen růžový, prostě ze života.

31.05.2024 3 z 5

Byt v Paříži Byt v Paříži Lucy Foley

Za mě je to fajn knížka i když jsem určitě už četla napínavější. Konec byl takový trochu nevěrohodný, pochybuji že by se vše vyřešilo tak jednoduše. Bylo to ale fajn počtení.

03.04.2024 4 z 5

Králíček Sameťáček Králíček Sameťáček Margery Williams

Moc hezká knížka, která vás vtáhne zpět do dětství.

15.02.2024 4 z 5

Skryté obrázky Skryté obrázky Jason Rekulak

Tahle knížka mě po dlouhé době opravdu moc bavila. Super obrázky a velmi napínavý příběh. Doporučuji.

22.11.2023 5 z 5

Coco Chanel Coco Chanel Megan Hess

Opravdu krásně ilustrovaná zábavná kniha. Moc doporučuji.

19.10.2023 5 z 5

Poprvé mámou - Základy péče o dítě Poprvé mámou - Základy péče o dítě Olivia Toja

V téhle knize se přeskakuje od tématu k tématu, i různě od věků dítěte atd. Není to špatná kniha ale nepřinesla mi mnoho nových informací.

18.10.2023 2 z 5

Léto lásky Léto lásky Helen Paris

Moc hezký příběh. Opravdu se mi líbilo prostředí a vývoj postav. Hezké milé čtení, které stojí za to :).

27.08.2023 5 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Na oddech je to fajn kniha, avšak děj je pořád to samé dokola. Jakoby autorka neměla nové nápady. Občasné vtipné hlášky to zachraňují. Děj je ale dost nereálný :D.

16.08.2023 2 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

K této knížce jsem se dostala díky výzvě. Řekla bych že neurazí ani nenadchne. Taková romanťárna pro teen :).

09.07.2023 3 z 5

Vše o koních Vše o koních Judith Draper

Moc hezká a povedená knížka. Všude jsou ilustrační fotky a popisy, které ale nedělají knihu nudnou "příručkou". Doporučuji :).

26.04.2023 4 z 5

Opravdové zločiny 2 Opravdové zločiny 2 Lucie Bechynková

Druhý díl opravdových zločinů mě nezklamal, i přes fakt, že většinu příběhů znám z podcastu :). Velký plus za mě jsou rozhovory se zajímavými lidmi na konci.

08.04.2023 4 z 5

Štěně Štěně Katharina Schlegl-Kofler

Hezká přehledná knížečka pro všechny začátečníky :).

29.03.2023 3 z 5