Linda007 Linda007 komentáře u knih

Mrazivé vraždy Mrazivé vraždy Agatha Christie

Stará dobrá klasika.

12.12.2021 5 z 5

Návrat Návrat Nicholas Sparks

Trevor mi byl hodně sympatický, navíc mám ráda knihy z amerického jihu. Všech postav mi bylo líto hrozný osud. Úplně mi tam neseděla ta velká láska, co vznikla během pár dní.

07.12.2021 4 z 5

Milostný dopis Milostný dopis Tracy Rees

Tohle se mi hrozně moc líbilo. Zasáhlo mě to, tolik dobrých lidí. Bohužel jsem to četla ve špatné době, tak jsem to dočetla až teď.

27.11.2021 5 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Tohle byla skvělá kniha. Moc se mi líbila. Bylo to překvapivé, romantické, napínavé a super se to četlo. Nemůžu se dočkat dalšího dílu.

23.11.2021 5 z 5

Co se stane na Twitteru... Co se stane na Twitteru... Emma Lord

Tak tohle bylo skvělý. Moc se mi to líbilo a prosím, upečte mi někdo zrůdoláček!

02.10.2021 5 z 5

Časy se mění Časy se mění Anne Jacobs

Moc se mi to líbilo, celá série je krásná. Líbí se mi i vykreslení postav, kdy například paní baronka je sympatická, ale opravdu kouká na lidi trochu zvrchu. Bylo mi líto Kacpara, kdyby chvíli počkal, tak se mohl dočkat, ale možná by byl stejně nešťastný.

02.05.2021 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Moc se mi to líbilo. Je to milounké a roztomilé. Pořídila jsem po přečtení i domů.

29.04.2021 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Nebylo to vyloženě špatný, ale ani skvělý.

19.04.2021 4 z 5

Milion světů s tebou Milion světů s tebou Claudia Gray (p)

Moc hezká série. Bude mi chybět.

14.03.2021 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Takový průměr, překvapilo mě, že to nemá děj.

01.01.2021 3 z 5

Pravá čarodějka Pravá čarodějka Nora Roberts

Čistou romantiku jsem nečetla už tak dlouho. Hezké, plynulé. Kniha je poměrně krátká, ale děj to nijak negativně neovlivnilo. Moc milá magická romantika. Jsem zvědavá na další díly.

29.09.2020 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Příjemná mrazivá atmosféra. Kniha se dobře čte, postavy sympatické. Bohužel je to kapku přitažené za vlasy a předvídatelný konec.

22.06.2020 3 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Novela ze světa Dvorů. Mě se to líbilo. Hlavní hrdinové slaví slunovrat (nikoli Vánoce, jak se zde zmiňuje v komentářích). Kniha je o tom, jak mají všichni posttraumatický syndrom. Jen mě mrzí, jak dopadl Tamlin a jak se k němu chovají.

09.06.2020 5 z 5

Zlaté časy Zlaté časy Anne Jacobs

Nejdříve jse četla sérii Panský dům a ta se mi zdála mnohem lepší. Čekala jsem, že linka z minulosti bude obsáhlejší. Bohužel z minulosti tu téměř nic není. Bohužel mi všechny postavy jsou nesympatické. Ani téma Východního Německa mě moc nezaujal. Kniha to není špatná a na čtení jsem se těšila. Další díl si přečtu.

08.06.2020 3 z 5

Panský dům a jeho dědictví Panský dům a jeho dědictví Anne Jacobs

Poté co jsem dočetla druhý díl, tak jsem se moc těšila na tento. Kniha mě bavila. Paul se choval jako blbec a Marie mu to moc neulehčovala. Závěr mi přišel trochu rychlý. Konec s Kitty byl pro mě příjemné překvapeni. Líbilo by se mi i kdyby byl další díl.

21.04.2020 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Průměrné pohádky.

03.02.2020 3 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Kniha se mi líbila. Je to moje druhá od autorky. Hvězdičku dávám dolů za to, že je od začátku jasné, jaké je to velké tajemství.

24.10.2019 4 z 5

Velká kniha o matce a dítěti Velká kniha o matce a dítěti Elizabeth Fenwick

Skvělá kniha. Bohatě by Vám stačila tahle jedna jediná. Je tu, jak info o těhotenství, tak o porodu, péče o dítě, první pomoc atd. Jsou zde i různé ulevové techniky, cvičení, možnosti tišení bolesti.

14.10.2019 5 z 5

Půlnoc je osamělé místo Půlnoc je osamělé místo Barbara Erskine

Knížka je poměrně dobrá a bavila mě. Autorka má i lepší knihy. Jednu hvězdičku dolů za to, že se děj dost opakoval (např. autonehoda). A druhou hvězdičku odebírám za konec. Přišlo mi, že kniha pořádný konec ani nemá. Děj je poměrně rozjetý, říkáte si, jak to hlavní hrdinové asi vyřeší a jak to s nimi dopadne a najednou je konec. Na říjen dobré čtení, poměrně mrazivá duchařina.

11.10.2019 3 z 5

Ostružinové víno Ostružinové víno Joanne Harris

Prvních 80 stran se to četlo špatně. Je to hodně podobný styl psaní jako v Čokoládě. Odehrává se to i ve stejném městečku. Knihy od autorky mají v sobě zvláštní kouzlo, které ve vás zůstane dlouho po přečtení. Naprosto úžasná atmosféra.

24.08.2019 4 z 5