Linda007 Linda007 komentáře u knih

Belzebubové Belzebubové JP Ahonen

Vtipné a moc hezky nakreslené.

13.01.2022 5 z 5

Prolhané městečko Prolhané městečko Diane Chamberlain

Mám tenhle druh příběhů ráda. Úplně mě to neuchvátilo, ale četlo se to dobře a přečetla jsem to na své poměry rychle. Děj s Annou jsem neodhadla, ale s Morgan ano :).

04.01.2022 4 z 5

Láska k Vánocům Láska k Vánocům Karen Schaler

Hezký vánoční příběh. Všechny knihy od autorky se mi líbily, ale tahle se četla nejlépe.

15.12.2021 5 z 5

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Super. Moc se mi to líbilo. První díl byl asi o trochu lepší, ale tohle bylo taky dobré. Snad se dočkáme třetího dílu.

16.11.2021 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Dostala jsem od toho to co jsem čekala. Myslím, že kniha je zbytečně dlouhá. Trochu nereálná, nějak nevěřím, že by Kadenovi nevadilo, že tam Dawn vlezla bez dovolení a viděla ho nahého. Trochu mi i vadí, že šablona byla úplně stejná jako u prvního dílu. Nicméně je to zábavné a dobře se to čte. Časem se pustím i do dalších dílu.

03.11.2021 4 z 5

Knihkupectví u jezera Knihkupectví u jezera Jenny Colgan

Líbila se mi moc. Mnohem víc, než první díl. Autorka tedy postavám naložila hodně. Bylo mi jich fakt líto.

26.07.2021 5 z 5

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Skvělá, moc roztomilá a přinese vám dobrou naladu.

16.07.2021 5 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Nebylo to špatné, hlavně mám ráda Japonsko. Taková obyčejná oddychovka.

11.07.2021 4 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Páni, tak Nimbus byl mnohem lepší než Smrtka. Moc se mi líbily nové postavy a úvahy Nimba. A konec byl prostě pecka.

17.05.2021 5 z 5

Kruh Kruh Rona Halsall

(SPOILER) Líbilo se mi téma, ikdyž škoda, že to nebyla jejich pravá matka, bylo by to zajímavější. Ale jinak se mi to moc nelíbilo. Nudilo mě to, bylo to předvídatelné, žádné twist, šoky, nic. Nepřišlo mi to ani napínavé a hlavně jsem jim to nevěřila. A nějak jsem ani nepostřehla, proč se to jmenuje kruh.

04.05.2021 2 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Je pravda, že každým dalším dílem je to lepší. Líbily se mi všechny dějové linky. Bylo to dojemné, nečekané. Těším se na další díly.

19.04.2021 5 z 5

Po pravdě Po pravdě Gilly Macmillan

(SPOILER) Vzhledem k nic moc hodnocení na Databázi knih jsem neměla vysoká očekávání. Kniha se mi líbila. Konec bych více rozpracovala. Zajímalo by mě třeba proč Dan svoji ženu tak zradil. Přece jen bezdůvodně vám tohle manžel neudělá. Chtěla bych více vysvětlit psychickou poruchu Lucy. Imaginární přítel, který se po traumatu (nebo potom co možná zlomila vaz Teddymu) změnil časem v rozdvojenou osobnost?
Chtěla bych vědět více o vztahu Sashy s manželem atd..
Přemýšlím teď o názvu knihy, možná se mi ani moc k ději nehodí.

05.04.2021 4 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Moc se místo líbilo. Jen mě mrzí, že roztrhal dopisy a my nevíme, kdy to začalo. Šílená situace do které se Morgan dostala. Konec byl moc dojemný a hezký.

19.03.2021 5 z 5

Tenhle díl byl slabší.

29.01.2021 3 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Druhý díl se mi líbil více.

15.01.2021 5 z 5

Jak si zamilovat Vánoce Jak si zamilovat Vánoce Karen Schaler

Krásná, vánočně naladěná kniha.

27.12.2020 5 z 5

Černá a purpurová Černá a purpurová Wojciech Dutka

Konečně dotčeno. Další z mnoha knih o Osvětimi.. Neurazí, nenadchne. Velká část knihy je napsána dost necitelně. Hodnotím slabší 3*.

26.11.2020 3 z 5

Vánoce s vůní čerstvého chleba Vánoce s vůní čerstvého chleba Jenny Colgan

Miluju tuhle sérii je má nejoblíbenější. Doufala jsem, že na mě dýchne atmosféra Vánoc, což se bohužel nestalo. Polly je spíš z Vánoc nervózní a v knize se řeší spíše vážná témata. I tak se mi kniha líbila, ale vánoční sezónu nezahájila.

06.11.2020 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Smutný příběh, ale moc hezky napsané. Lince s Arturem jsem úplně nevěřila, přijde mi smyšlená ( možná není). Taky mi je líto pana Jurka, je to popsaný, jak kdyby na ni zbyl. Název mi přijde jako marketingový tah, paní se s Mengelem setkala jednou. Scény s dětmi jsou šílené.

06.10.2020 5 z 5

Skleněný oceán Skleněný oceán Lauren Willig

Obě linky se mi líbily. Takové milé čtení, trochu smutné. Nebylo to úplně předvídatelné. Jen mě tam naštvala ta zápletka na konci mezi Johnem a Sarah.

10.09.2020 5 z 5