Loola Loola komentáře u knih

Sestry Chanelovy Sestry Chanelovy Judithe Little

Opravdu hezký příběh. Historický román, který měl spád i děj. Kniha rozdělena do kapitol, takže čtení bylo velmi pohodlné. Kniha se mi líbila moc.

25.10.2022 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Celá série je skvělá...ale popravdě, zrovna ten třetí díl mi trval na přečtení nejdéle. Určitě stojí za přečtení.

08.09.2022 5 z 5

Najdeš mě ve tmě Najdeš mě ve tmě Vlastina Svátková

Právě dočteno a pro mě jako pro matku samozivitelku dost podobné cteni jaky můj život sám. Ženy jsou silné a souhlasím, že i ve tmě budou svítit na cestu. Zpověď reálného života, reálné silné ženy, která si mě v knihkupectví našla uz podle obalu a věděla proč...za lásku se prostě neprosí ani neni potřeba si ji zasloužit.

30.09.2020 5 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Knížku jsem zhltla za 3 dny, četla se sama a neustále mě držela v napětí co bude dál.

25.08.2020 5 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Moje první kniha od tohoto autora(autorů). Jednu chvíli jsem přeskakovala, ale to proto, že popis boje byl pro mě moc detailní. Myšlenka druhého břehu byla super!

12.01.2020 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Lepší než film

04.09.2019 5 z 5

Skříň plná Diora Skříň plná Diora Natasha Lester

Od této knihy jsem kvůli názvu čekala tak trochu něco jiného, trochu víc Diora a světa kolem něj. Byla tam hezká romantická zápletka, zároveň pohled do koncentračního tábora. Nad mnoha detaily člověk nesměl přemýšlet, protože by mu nedávaly smysl a knihu by nesjpíš odložil. Líbilo se mi rozluštění na samotném konci - kdo byl vlastně kdo. Dočetla jsem ji, ale znova už bych ji nečetla.

28.04.2023 4 z 5

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

Trvalo dlouho než jsem se k ní dostala, ale byla to slušná jízda. Krátké kapitoly pro lepší čtení. Thriller, který se četl rychle a myšlenka PŘEDÁ TI SVÉ DÍTĚ A PAK SKOČÍ byla za mě super změnou oproti ostatním autorům.

28.04.2023 5 z 5

Chci sníst tvoji slinivku (komiks) Chci sníst tvoji slinivku (komiks) Joru Sumino

Knížku mi půjčila moje 13ti letá dcera hned po tom co mě přišla obejmout a říct, že mě má ráda. Kdo přečte, pochopí. Je potřeba užívat si každičkou chvilku.

25.10.2022 5 z 5

Hrob mé sestry Hrob mé sestry Robert Dugoni

Skvělá a chytrá detektivka, určitě stojí za přečtení.

19.08.2022 5 z 5

Ve jménu Gucci Ve jménu Gucci Patricia Gucci

Tvrdá dřina, velká píle, vytrvalost a pak také další ukázka toho, co se stane, když je v rodině nějaké jmění. Vztah Alda a s matkou Patricie byl obdivuhodný. Gucci byla pro mě do přečtení této knihy jen další módní značka. Doporučuji.

21.02.2022 3 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Takové jednoduché čtení, ale žádné wau ve mě nezanechala. Spíš jsem se potýkala s otázkou, proč to vše nakonec zrovna žena? Taková vražda v Orient expressu s nevěrohodným vrahem (podle brutality vylíčení činů).

19.07.2021 2 z 5

Chata u jezera Chata u jezera Edwin Hill

nedočetla jsem :-( , v půlce jsem odložila

24.02.2020 1 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Na zacatku jsem se s ní trochu prala a měla zmatek v postavách ???? v pulce tak nejak pospichala, ale ke konci..."oko za oko" me dostalo ???? ...urcite od teto autorky zkusím dalsi ????

11.01.2020 4 z 5

Moje máma Jana Brejchová Moje máma Jana Brejchová Tereza Brodská

Nedočetla jsem, ale doprohlédla jsem do konce. Občas jsem měla chaos v tom, kdo to zrovna říká, jestli matka nebo dcera.

28.04.2023 2 z 5

V pasti V pasti Lilja Sigurðardóttir

Super, byly očíslované krátké kapitoly, vždy z pohledu jedné osoby. Kniha se četla díky tomu snadno a kdykoliv. Knížka se mi líbila, konec žádný krvák, ale očekávala jsem trochu jiný...takhle...to vše dobře dopadlo

13.01.2023 4 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Od věty "Nikomu nevěř" jsem prostě musela číst a číst.

02.01.2023 5 z 5

Dítě ohně Dítě ohně S.K. Tremayne (p)

Tak teda mě se kniha líbila moc. Závěr nečekaný. Líbily se mi Ledové sestry i tato kniha. Psychologický román to byl a na konci jsem skoro zapomněla vystoupit z vlaku, jen abych to dočetla jak to doopravdy dopadlo.

19.08.2022 5 z 5

Myší díra Myší díra Simona Votyová

Tak nějak jsem ji nosila s sebou, až jsem ji dočetla. Taková "hezká a milá" knížka. Chyby v textu (jsme jen lidi). Občas mi problesklo hlavou, jak že se tam ta myška vlastně na konkrétním místě vlastně objevila?

08.06.2022 3 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Před asi 2 lety jsem ji začala číst, ale z důvodu jiných starostí a stěhování ji odložila (zašantročila). Od té doby jsem přečetla spoustu jiných a nechtělo se mi znova začínat, jenže zvědavost byla větší. Pořád jsem kolem ní chodila a musela jsem po ní nakonec sáhnout a začít od znova, neustále jsem přemýšlela nad tím, co že se vlastně mohlo stát. Četla se rychle a líbila se mi.

21.02.2022 5 z 5