lucakuca Online lucakuca komentáře u knih

Kanálníčci: Strašidla z podzemí Kanálníčci: Strašidla z podzemí Michaela Fišarová

Vypadá hrůzostrašně, ale je děsivě miloučká a třaskavě chechtací!
Kanálníčci jsou božáci a tak děsivě rozmanití :-) :-)

14.07.2021 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Je špatnej plán lepší než žádnej? NĚJAK SI TÍM NEJSEM JISTÁ!
Pěkná duchařinka s méně povedeným koncem. Jako jo, ale u hororu to tak přece nedopadá, se ztrátami se přece vždy počítá...

27.06.2021 4 z 5

Kdo se postará o Annu Kdo se postará o Annu Kateřina Pantovič

Zajímavé! Téma - příběh - a ten chutnej konec! :-) :-) :-)
"Jenže tohle není film od Tarantina, takže ze mě není bujabéza a režijní vedení vypjaté scény v obýváku se ujímá Bohouš. Takže z Tarantina nezbude ani Troška."

18.04.2021 4 z 5

Perunova krev II. Perunova krev II. František Kotleta (p)

"No tak jsi teď dvojitej bůh kámo, se z toho neposer, " zamumlal jsem sám k sobě a konečně se vymočil."
Konečně se ke mně dostal 2.díl a jsem moc spokojená. Díky za hlášky a brutální akce. Bavila jsem se a opět vrním blahem jak hladový kotě :-) dostala jsem svoji famózní kotletku.

21.02.2021 5 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Ooooooooo krásně uzavřené!! Tentokráte Sněhurka se pouští do boje po boku Popelky, Lociky a Karkulky. Promyšlené, akční, romantické. Jedná z nejlepších sci-fi sérii pro YA. Všechny 4 díly jsou úchvatné a udržet si laťku kvality hodně vysoko u všech dílů? To se povede málo komu.

09.02.2021 5 z 5

Obhájce Obhájce Victor Methos

179 stran napětí! Mně se to líbilo. Kus masa bez omáčky. Proč ne, taky z toho bývá dobrý oběd. :-)

28.11.2020 5 z 5

Dalajlamova kočka Dalajlamova kočka David Michie

Kočičí průvodce základy Buddhismu. Co zážitek to učení. Jemné, milé a čtivé.

15.11.2020 4 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Jojo, studená polívčička to je. Prvok a spol bylo jiný kafe. Přitom se to četlo dobře, ale tak nějak jsem každé vyrušení vítala slovy:"Jo jasně, nerušíš. Dočtu to pak..."

30.10.2020 3 z 5

Lvářka Lvářka Tereza Janišová

Je jako duha - nádherná a pro všechny. Pohádková, magická... Prostě pohlazení duše.

12.10.2020 5 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Zvláštní. Zvláštní příběh, zvláštní hrdinka, zvláštní uchyl, zvláštní konec. Je to celé zvláštní...

23.09.2020 4 z 5

Jedna malá lež Jedna malá lež Kathleen A. Tucker

Rosa, duha, sluneční svit, měsíční procházky - tak tohle v tom vážení nehledejte, i když je to romantika na jedničku. Vtipné i smutné, hluboké i kyčovité. No prostě láska...

15.09.2020 5 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

No to byl guláš! Jsem se ztratila a ztracená jsem dodnes. Ještě teď mě hledají. 2 země, 2 případy, 2 policejní skupiny s adekvátním množství vyšetřovatelů, hromada podezřelých, kteří mají jméno a 9 hrobů - ti lidé měli taky jméno, jo a ještě žili než se stali součástí názvu knihy a taky měli nějaký ten příběh a třeba sestru, manžela.... Zmatek nad zmatek, ale sakra čtivé to je, doporučuji si vytvořit mapku postav :-), a pak z toho bude úžasná dobrota jako od maminky.

25.08.2020

Jáma Jáma C. J. Tudor

Čtivá kniha, to tedy je. Ale! Tady bych pro změnu přidala klidně dalších 300 stránek a víc se do všeho ponořila. Očekávala jsem přes noc bublající, silný vývar a dostala masox zalitej studenou vodou z konvice.

31.05.2020 3 z 5

Muž, který už nezavolal Muž, který už nezavolal Rosie Walsh

Tato kniha je testem trpělivosti. Četla se tak dlooooouuuuhooooo…… O polovinu ubrat, byl by to hit roku. Zajímavý konec, který to už nezachránil.

25.04.2020 3 z 5

Svatba naoko Svatba naoko Jo Watson

Třpytivé, milé, sladké a mořsky voňavé :-). Taková návštěva mé milované cukrárny a přitom zábavná, čtecí a dojemná. A ta falešná svatba … hm jako bych tam byla – ještě teď mám písek a paví bobky ve vlasech. :-) :-)

25.04.2020 4 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Četla jsem jedním dechem a byla jsem uvězněna příběhem až do hluboké noci. Další autor, který pro originální brutalitu nejde daleko.

28.03.2020 5 z 5

Pojízdný krámek snů Pojízdný krámek snů Jenny Colgan

Jsem na nějaké "sladké" vlně. Milé, příjemné, čtivé, lákající do Skotska. Šílených nápadů není nikdy dost, hlavně nezkostnatět a nebát se.

16.03.2020 4 z 5

České poklady UNESCO pro děti České poklady UNESCO pro děti Jana Jůzlová

Bezvadná kniha pro malé cestovatele. Stručně, jasně, vystižně s krásnými kresbami seznámí nejen děti, ale i dospěláky s českými poklady.
Tleskám!

24.06.2024 5 z 5

Magická swingers party Magická swingers party František Kotleta (p)

Je to zase pecka. Přiznám se, musela jsem si "mezi knihami" dělat pauzy a číst jiný žánr. On by mi v hlavě bůh Bakulga udělal pěknej guláš.
:-)
Kaluže krve, spermatu a potu, kde ženy vědí, co je správné při záchraně světa, že si musejí strhat šat a nabídnout své tělo na oltář magie,
doktoru Koskovi a dalším božským bestiím v okolí.
Krev cáká, kosti se drtí, mozek se lepí
na paty a boje proti všem magiím jsou pěkně drsné!

12.06.2024 4 z 5

Cesta kocourka Chloupka Cesta kocourka Chloupka Jondžu Čche

Cesta o hledání, navazování přátelství a zbavování předsudků.
Láskyplné čtení... Po přečtení nějak nemohu a nechci sundat úsměv z obličeje, jako přilepený... Den pořádně nezačal a už je báječný :-)

05.06.2024 5 z 5