LucySmile LucySmile komentáře u knih

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Velmi náročné a emotivní téma. Do teď nevím, co je vlastně správně. Stejně jako Anna, pro svou sestru bych udělala vše. Ale byla bych ochotná postupovat toto celý život? Konec naprosto šokující.

22.04.2023 5 z 5

Máme na vybranou Máme na vybranou Edith Eva Eger

Neskutečně silný a motivující příběh! Edith má v sobě neskutečnou sílu žít a má kolem sebe lidi, kteří ji milují. I když to někdy nevypadá, opravdu máme na vybranou a je potřeba na to myslet. Všem moc doporučuji!

06.02.2023 5 z 5

Sněhulčiny Vánoce Sněhulčiny Vánoce Kristen McKanagh

Roztomilý vánoční příběh akorát do předvánočního shonu. Hlavní postavy mě sice občas štvaly s tou jejich nerozhodností, ale Sněhulka byla naprosto úžasná.

08.12.2021 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Skvělé pokračování, i když musím říct, že první díl mě bavil víc. Příběh je trochu obyčejnější a Grace mi nebyla úplně sympatická. Knihu jsem si však užila dostatečně jako vždy u této skvělé autorky.

22.05.2021 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Kniha se četla velmi lehce, byla vtipná a nechyběla ani erotika. Nataša a Bruce se k sobě hodně hodili. Jen mi chybělo něco víc o dalších postavách. Škoda, že konec je trochu uchvátaný.

29.08.2020 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Jsem naprosto nadšená. Čtivé a děj má rychlý spád. Ze začátku jsem se i dost bavila. Obě hlavní postavy jsem si zamilovala a vůbec bych nepohrdla pokračováním. :)

08.08.2020 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Krásný příběh ale velmi zdlouhavý. Dlouhou dobu jsem nevěděla o co tam vlastně jde a čekala jsem to lepší. Na druhou stranu mi zase ukázal některé věci o válce, o kterých jsem neměla ani ponětí.

29.12.2019 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Oddechové čtení, děj téměř žádný, jen sex a sex. Postavy jsou ale sympatické a bavilo mě jejich škádlení. Jsem zvědavá na další díly, zatím jsem spokojená.

12.02.2023 5 z 5

Prázdniny v Evropě Prázdniny v Evropě Ladislav Zibura

Ladislav Zibura mi byl doporučován ze všech stran a i přesto, že si ze školních let vybavuji velmi nudné přednášky o cestování, do této knihy jsem se pustila. Jak se ukázalo, tohle není můj šálek kávy. Cestování mám ráda, ale v knize mi chybí, co láká mě cestovat. Příběhy řidičů nudné, vyrážení do lokalit kde "nic" není nepochopitelné. Zároveň nám nesdělil, jak dlouho kde zůstal, kolik to stálo atd. Prostě moje první a poslední kniha od tohoto autora.

27.05.2022 1 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Další skvělé pokračování této úžasné série, dokonce lepší než Omyl. Dean i Allie jsou sympatický lidé a oba jsem si hned zamilovala. A závěr? No teď hned se musím vrhnout na další díl!

01.06.2021 5 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Budu se opakovat, ale tyto dvě autorky jsou sázka na jistotu. Není to sice jejich nejlepší dílo, ale i tak tomu není co vytknout. Hravý, zábavný, vzrušující, trochu klišé, ale hlavně skvělé odreagování. Gay romance jsem si oblíbila a školní prostředí mi není cizí. Těším se na další a další díla!

07.03.2021 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Detektivky normálně nečtu, tuto knihu jsem si vybrala na základě čtenářské výzvy a jsem za to ráda. Kniha je dobře napsaná, ale ke konci jsem se spíš nudila. Taky mě mrzí, že je na mě celkem brzo odhaleno, kde je ukrytá a kdo ji unesl. Určitě to není moje poslední detektivka.

18.10.2020 4 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

Jsem mile překvapena. Nečekala jsem od této knihy moc. Téma je trochu jiné než jsem zvyklá číst a dost dlouho mi trvalo, než jsem tuto nádhernou knihu vzala do ruky. Láska dvou lidí z naprosto jiných společenských vrstev je opravdu psaná životem sama. Těžko si představit situaci Ruth a Christmasovu odvahu. Dobro ale musí zvítězit na zlem, že?

28.07.2020 5 z 5

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Velmi náročná kniha na čtení a kdybych před čtením neznala děj, asi bych ji nepochopila. Tleskám autorovi za nádhernou a rozmanitou češtinu, na tu dobu naprosto famózní.

07.11.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Nechápu, proč je kolem této knihy takové haló. Čím víc chvále, tím větší zklamání. Koncentrační tábor vyobrazen jak nějaký hotel. Nepřijde mi to reálné. Nedočteno a to jsem se na ni tak těšila :/

30.10.2019 odpad!

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Moc fajn kniha, splnila mé očekávání :)

15.07.2023 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Krásné čtení, nemohla jsem se od knížky odtrhnout. Obě hlavní postavy byly sympatické a vtipné, dost jsem se nasmála u jejich hádek. Moje první kniha od této autorky a určitě ne poslední.

15.06.2022 5 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Pěkný, čtivý, plný sexu - přesně jak je slibováno. Postavy sympatické, děj se skvělou zápletkou, klasická oddychovka. Možná obálku bych změnila.

28.04.2022 5 z 5

Když jsme se skrývali Když jsme se skrývali Sarina Bowen

Za mě mnohem lepší, než předchozí kniha. Bridger i Scarlet byli skvělí a moc jsem si je oblíbila. Jediné, co bych vytkla, je až moc náhlých zjištění o Scarlet a její rodině. Jinak za mě super oddechovka a jdu na další díl série.

12.03.2022 5 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

Páni! Jsem naprosto nadšená. Řekla bych, že tato kniha patří mezi ty nejlepší díla autorky nebo je možná tou nejlepší. Splňovala vše, co si představuju u hororu: husí kůže, duchové, napětí, zvraty a neočekávaný závěr. Tady je také vidět, jak se autorka s každou knihou zlepšuje. Situace už nejsou až příliš vyhrocené a rozuzlení je více "reálné". Tuto knihu opravdu doporučuju!

20.02.2022 5 z 5