MAU256 MAU256 komentáře u knih

Navždy buď mou vévodkyní Navždy buď mou vévodkyní Amalie Howard

Její smích zněl suše. Zavrtěla hlavou. "Všechno si koupit nemůžete, Vaše Milosti. Všechno není nahraditelné. Čím dřív to pochopíte, tím dřív vám dojde, proč by tohle nikdy nemohlo fungovat. To mezi námi."

Krásně čtivý romantický příběh - jak zde píše "biki" tisíckrát recyklovaná zápletka o falešném zasnoubení, ale napsaný tak, že jsem knihu nechtěla odložit. No, láska prostě dělá zázraky. Jsem ráda, že se mi knížka dostala do rukou.

13.10.2023 5 z 5

Marco Marco Marcy Jell

Čtivá romantická jednohubka s trochou erotiky z mafiánského prostředí. Moc se mi líbil vztah všech bratrů, bratři držící pohromadě společně s babi. Marco - na povrchu tvrďák, ovšem uvnitř milující. Těším se na příběh dalšího z bratrů.

12.10.2023 4 z 5

Zmetek Zmetek Elle Kennedy

Myslím, že tu zase máme další čtivou sérii od této autorky. Čtení je psáno z pohledu více postav, takže se můžeme doufám těšit na více dílů. Ač se na první pohled zdá, že v této škole jsou opravdu zmetci prachatých rodičů, mají v sobě něco zlomeného, doufám, že na každého čeká další šance, stejně jako ji dostal RJ a Sloane.

11.10.2023 5 z 5

Touha Touha Vi Keeland

Miluji knížky od této autorky. Donovan - na první pohled úspěšný, bohatý, sexy chlápek s tetováním, ale při dalším pohledu velmi citlivý, milující, pocházející z poměrů, ze kterých se jen opravdu výjimečným lidem podaří dostat se tam, kam se dostal on. Autumn - obětavá, milá, krásná, ale uvnitř zničená svou první láskou, kvůli které se bojí otevřít a uvěřit. Díky mylné výměně kufrů se tito dva potkají a prožijí spolu nádherný víkend. Jenže ona zpanikaří a bez jediného slova rozloučení se vypaří. Po 10 měsících se shodou okolností zase potkají. Ani jeden z nich na ten krásný víkend za celou tu dobu nezapomněl, co s tím udělají a jak to s nimi tedy dopadne? No, stálo za to si to přečíst :-). Bylo to krásné, romantické počteníčko s tím správným koncem.

30.09.2023 4 z 5

Nejtemnější úsvit Nejtemnější úsvit Aly Martinez

Příběh, který je plný boleti, lásky a statečnosti. Obdivuji hlavní hrdiny, jak se s tím vším snaží vyrovnat. Určitě jdu hned do druhého dílu, protože potřebuji prostě vědět, jak to s nimi dopadne.

09.07.2023 4 z 5

Graysonův slib Graysonův slib Mia Sheridan

Moje krásná čarodějka dokázala svou láskou proměnit místo kdysi plné osamělosti a bolesti v místo plné radosti a snů.

Oba byli minulostí zlomení, ale oba se snažili. Krásné romantické, smutné, plné snů a nadějí. To bylo čtení, které jsem od této autorky už párkrát četla a určitě si přečtu i nějaké další. Určitě mohu doporučit.

05.07.2023 5 z 5

Znovu od začátku Znovu od začátku Kylie Scott

Nějaké ruce zakrývají ty moje a on říká: "Puso. Zůstaň se mnou." Jestli to má být to poslední, co kdy uslyším, jsem s tím pitomě spokojená.

Snadno se nechá člověk přesvědčit, že ten, koho milujete, vás podvádí a než si to vyříkat, radši se sbalit, odejít a zlomit dvě srdce. Tak přesně tohle se stalo Clem, která se nechala přesvědčit, že Ed a Tessa jí podvádí. Odešla, ale to zřejmě nestačilo, proto byla napadena. Po útoku, který přežila, však ztratila paměť, změnila se. Dostala druhou šanci na život i na lásku. Knížka se moc hezky četla, malá zápletka a romantika, co víc si ještě přát?

14.05.2023 5 z 5

Král Král Devney Perry

Čtivý příběh členů bývalého motorkářského gangu, kteří se snaží po jeho skončení žít spořádanými životy. Jenže hříchy minulosti nejde jen tak vymazat a očividně je někdo, kdo na ni taky nezapomněl. Je zde romantická linka, taky kriminální zápletka, kterou se však v tomto díle nepodařilo rozlousknout a vrah je stále na svobodě. Oblíbila jsem si Dashe a to jak jeho motorkářskou tak i jeho romantickou stránku. Moc se mi líbily epilogy. Určitě si přečtu další díly, neboť jsem zvědavá, jak budou příběhy všech pokračovat.

06.03.2023 5 z 5

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

"Ne. Upřímně řečeno, na vás jsem si ani nevzpomněl. Soustředil jsem se jenom na Grace. Záleželo mi jedině na ní." To ho vyvedlo z míry. Podíval se na Katy, pak se zase rozzuřil a protlačil se kolem mě dovnitř. "Kde je?" Chtěl jsem ho vykopnout. Vynadat mu a vyhodit ho z bytu, jenže pak jsem si všiml, že se mu v hnědých očích lesknou slzy. Poznal jsem ten divoký strach - stejný, jako jsem cítil já, když jsem ji nemohl najít. Byl to její otec a strachem o ni byl celý bez sebe.

Další krásně čtivé pokračování série. Moc se mi líbí vztah otec-dcera a celá jejich obrovská rodina. Jaxson to neměl v životě jednoduché, je s podivem, že se dokázal dostat tam, kde nyní je, jenže s jeho minulostí je spojen pocit, že není schopen milovat. Avšak naštěstí pro něj mu cestu zkříží Grace, které nedokáže odolat ani se jí vzdát. Pro její dobro jí však musí nechat jít, jenže jí zraní moc na to, aby mu odpustila. Zjistí nakonec, že bez sebe nemůžou být? Doporučuji přečíst, je to zase dokonalé. Už se těším na další pokračování.

22.02.2023 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Krásný příběh Oakleyho a Vanghn. On byl až moc známý rocker a ona byla úplně "obyčejná" dívka. Z předstíraného vztahu, který měli mít, se však stalo "něco skutečného".
Je to samozřejmě romantická knížka, která je předvídatelná, ale krásně čtivá. Romantickým dušičkám mohu jen doporučit.

Dávám přednost noci, temnotě a stínům, koutům a skrýším, kde tě nikdo nezná. Kde všichni jen předstíráme, kde masky všichni nosí, všichni nosí do samého konce.

Něžně mě políbí. "Jsi můj, Oakley Forde." "Jo, jsem tvůj." Usměju se jí do úst. "A ty, Vaughn Bennettová, jsi moje."

22.01.2023 5 z 5

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

Krásně čtivá romantická knížka. Moc se mi líbila povaha Sorayy, nenechala si nic líbit. Ale její pochybnosti a její láska, kterou sama od svého otce neměla, a chtěla jí dopřát Chloe od Grahama, jí málem zničila. Graham, ač byl v práci takový jaký byl, měl srdce na tom správném místě, ovšem schované před světem. Bylo super, že se tam objevil i Chance s malou poznámkou o Aubrey a jejich domácím "mazlíčkovi".

Ke stolu přistoupila servírka a zeptala se nás: "Je všechno v pořádku?" Chloe hrdě prohlásila: "Ano. Bude ze mě starší sestra a mám dva taťky. Jsem gay!"

Graham poznamenal: "Víš, Chloe, to slovo gay znamená šťastný." Chloe se s hlavou stále položenou na mém bříšku široce usmála: "Tak to já jsem hrozně, hrozně moc gay!"

18.01.2023 5 z 5

Moderní džentlmen Moderní džentlmen Meghan Quinn

Musím říci, že jsem se párkrát uculovala, no asi jako puberťačka :-). Párkrát mi přišla June nesympatická, no ale kdo by nechtěl Wese? Takový moderní džentlemen by se přece nedal odmítnout. Nečekané setkání, úkol v práci, no a co z toho vznikne, co by řekly romantické dušičky, přece láska - i když měla namále. Jako jednohubečku, při které se pobavíte, mohu jen doporučit.

07.01.2023 5 z 5

Navždy a věčně Navždy a věčně Jennifer L. Armentrout

Díval se mi do obličeje a pak sklouzl pohledem na knihu, kterou jsem pořád tiskla k hrudi. "Jsem skutečný."

Krásně čtivý silný emoční příběh o Mallory "Myšce" a jejím zachránci Riderovi, jejichž životy se na pár let rozdělí, avšak osud je zase svede dohromady. Hned při prvním setkání však oba zjistí, že i když už nejsou těmi dětmi, kterými bývaly, tak jejich srdce se nikdy nerozdělila. Bylo mi líto Paige, neboť ona ho milovala. A Jayden, takhle by neměl skončit nikdo. Knížku můžu jen doporučit.

07.01.2023 5 z 5

Královsky v háji Královsky v háji Emma Chase

Krásná pohádka o princi a jeho popelce. Olivia, která peče koláčky v rodinném pekařství, které je zadlužené. Nicholas, princ WESSCA, jemuž babička královna dala 5 měsíců, aby si mezi 12 vybranými dámami s "modrou" krví, vybral svojí ženu. Jenže osud má jiné plány - lásku. Čtivé, romantické dílko, sice předvídatelné, ale krásné.

02.12.2022 5 z 5

Výměna rolí Výměna rolí Melanie Moreland

Hezký příběh "popelky" :-). Shelby byla dokonalá, jen si vzala neskutečného pitomce, který jí srazil až na dno. Jeden telefonát bratrovi a celý její život se úplně změní. Liam sice idol, krasavec a suverén, ale v soukromí absolutně nepoužitelný chlap. Ještě že existuje láska, která dokáže zázraky. Bylo to krásně čtivé, romantickým dušičkám mohu jen doporučit.

27.11.2022 5 z 5

Sandy Sandy Melanie Moreland

Krásné zakončení série Vested Interest. Sandy jsem si zamilovala hned na začátku, jak se o všechny starala, všechno zvládala, ač sama děti neměla. Mrzela mě její ztráta, neboť taková láska, jaká jim byla přána, se jen těžko hledá. Ale všichni z BAM, hlavně v neposlední řadě Jordan, jí ze smutku dokázali nakonec dostat. Už se těším na další knihy této autorky, jsou čtivé. Celou sérii mohu jen doporučit.

25.11.2022 5 z 5

Tři drsné lekce Tři drsné lekce Nikki Sloane

Musím říci, že první díl se mi líbil o kousek víc. Tentokrát tam bylo snad sexu ještě více a ani romantická linka nechyběla. Dominik - samozřejmě krasavec a sexuální bůh a Payton - pro něj stvořená. A že může taky milovat, tak uvědomit si to, jí trvalo dost dlouho.

17.11.2022 4 z 5

Skandální noc Skandální noc Elle Kennedy

Další krásná jednohubka. Reed byl super, marně se snažil zamaskovat, jak moc ho Darcy přitahuje. I její tehdejší přítel AJ, který je jeho kamarád, si toho všiml. Aj se s Darcy rozešli, ale jako přátelé, oba usoudili, že to bude lepší. Takže teď má Reed šanci dostat svoji lásku, ale nebude to jednoduché. Nechce zradit svého přítele AJe, když by si s ní začal. A dokázat Darcy, že on je ten pravý pro ni, zvládne to? Můžu jen doporučit, knížka je kraťoučká a čtivá.

23.10.2022 5 z 5

Anti-přítel Anti-přítel Penelope Ward

Zase krásně čtivé romantické dílko od této autorky. Carys jsem obdivovala a přála jí jen štěstí a lásku. Ve chvíli, kdy to člověk nejvíc potřebuje, najít přítele, který je váš sexy soused, co by si člověk měl víc přát? Horší je to však se srdcem, kdo by mohl odolat? Deacon byl neuvěřitelně laskavý, pozorný, no a taky samozřejmě sexy. Drtila ho jeho minulost, pro níž si myslel, že není schopen ochránit ty, které nadevše miluje. No, ale je to romantická knížka, tak co myslíte, jak to dopadlo? Zase romantickým dušičkám mohu jen doporučit.

04.10.2022 5 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Krásný romantický příběh. Láska, která vykvetla z přátelství, jež vzniklo posílám psaných dopisů dvou školáků, kteří se nikdy nepotkali. Po dlouhé odmlce v dopisování, která vznikla z velké katastrofy na straně Lucy, se jednoho dne opět objevil dopis od Griffina, byl plný bolesti. A celý příběh se začne odvíjet. Bylo to krásné, romantické, smutné, ale nakonec se šťastným koncem, jak to u romanťáren bývá, díky za ně. Mohu je doporučit.

28.09.2022 5 z 5