MAU256 MAU256 komentáře u knih

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Taková romantická nenáročná knížka. Ian, po nečekaném ukončení své nadějné kariéry v NFL, se svým kamarádem založí firmu - Dohazovači s.r.o.. Ta je zaměřená na pomoc nešťastně zamilovaným klientkám, aby dostaly svého vyvoleného. A jednou z klientek je také Blake. Dohazovači s.r.o. mají svá pravidla, jenže Ian to nejzákladnější poruší... A jak to celé dopadne? Těším se na pokračování, ve kterém hlavní roli získává Lex.

28.06.2024 4 z 5

Jedna noc s vévodou Jedna noc s vévodou Jodi Ellen Malpas

Mnu si spánky, cítím, že mě začíná bolet hlava. „Já byla součástí tvé pomsty.“ „Byla, Elizo. Teď už nejsi.“

No, tak tohle bylo krásné. Miluji historické romance s trochou padoušství, pomstou, ale nakonec se šťastným koncem. Tak tady bylo vše. Elizu jsem si hned oblíbila. Období, ve kterém žila, bylo pro ni utrpením, protože ona sama jako žena nemohla vlastně nic, takže zásluhu v psaní, které tolik milovala, bylo připisováno jejímu bratrovi. Johnny - no tak to bylo něco jiného. Byl poháněn pomstou, ale bohužel s něčím nepočítal - zamiloval se. Knížku jsem si užila, určitě pro romantické dušičky mohu jen doporučit. Už se těším na další díly…

11.06.2024 5 z 5

Propast mezi námi Propast mezi námi Tess M. Puffrová

Bylo jedno, že je bohatá, že mě její mafiánskej otec neschválí i to, že je její otec vážně mafián. I kdybych měl prodat ledvinu a do konce života žít na útěku, udělám cokoliv, abych mohl bejt s ní.

Pěkný romantický příběh, který vám uteče, ani nevíte jak, a jste u konce knížky. Donna - bohatá dcera mafiána, ale v citové oblasti jen schránka. Sebastian - ten rozhodně v bohatství nežil, ale měl kamarády a rodinu, kteří ho milovali a on miloval je. Nemohli být rozdílnější, a přesto si je láska našla. Jenže cesta k jejich šťastnému konci není bez překážek.

06.06.2024 4 z 5

Gól mého života Gól mého života Kendall Ryan

Nikdy nezapomenu na jeho hluboký, burácivý smích, s nímž mě chytil za ruku. "Po všech těch letech tě konečně doopravdy mám, Saro. Čtyři roky jsou jen začátek. Nikdy tě nenechám odejít."

Tak tohle byla taková jednohubka a jako i předchozí díly, i tento byl krásně čtivý. Teddyho i Saru jsem si oblíbila a přála jim šťastný konec navěky. Škoda, že to nebylo více rozpracované, přišlo mi, že to autorka chtěla mít co nejrychleji za sebou. Souhlasím s komentáři, že to mohla více rozvinout. Tak se třeba dočkáme v další knize, vždyť nezadaných hokejistů ještě pár v zásobě má... :-).

05.06.2024 4 z 5

Niccolo Andretti Niccolo Andretti Parker S. Huntington

"Zrušil jsem odměnu za tvou hlavu. Andrettiovi už ti nebudou působit potíže." Zaváhá. "A jestli chceš, můžeš se vrátit domů, bratře." "Ale co Králova vůle," namítnu. Ranie se hořce zasměje. "Tátovou vůlí nebylo, abych tě zabil, Niccolo. Měl jsem ti odpustit. Já jen... nedokázal jsem to, protože jsem příliš zuřil."

Jedno rozhodnutí, které musel udělat, a změnil se mu celý život. Jeho bratr na jeho hlavu vypsal odměnu, proto se skrývá. Novou rodinou se mu stane rodina nepřítele. Avšak zjišťuje, že zlí, jak jim to bylo od mala vtloukáno do hlavy, oni nejsou. Taky se zde dozvíme, proč byla Minka v prvním díle tak příšerná. Tento díl se mí líbil asi o kousek víc než předchozí. Jsem zvědavá na pokračování...

27.05.2024 4 z 5

Beta Beta Jasinda Wilder

Vzala jsem mu skleničku z ruky, postavila ji na stůl a propletla si s ním na stole prsty. "Protože ty jsi celý můj svět." Mávla jsem volnou rukou kolem. "Ta jachta? Je ohromná. Báječná, stejně jako tvůj mrakodrap a vinice a ten dům na ostrově. Všechno je to báječné, ale víš co, Valentine? Na ničem z toho nezáleží. Já potřebuju jen tebe."

Tak tento díl už není takový neviňoučký jako předchozí. Ježiši, čím si museli oba projít? Když Kyrie našla na polštáři vzkaz: PATŘÍ MĚ, zachvátila jí panika, Roth byl unesen. S pomocí Harrise se jí naštěstí Rotha podaří zachránit, jenže se v nebezpečí ocitá zase Kyrie. Záchranná mise se zdařila, jenže ani po záchraně nebudou v bezpečí, protože za smrt přichází pomsta... No, jsem zvědavá, jak to celé dopadne.

23.05.2024 4 z 5

Candy Candy Baja Dolce

Osud měl skvěle načasovaný harmonogram. Tak skvěle, že zkurvil dva vztahy na jeden pokus a já jsem mu k tomu dopomohl.

Opět se ocitáme v klubu LocalX, ovšem nyní jsou jeho majiteli Dorian alias Candy a Virginie. Candy má své plány a pomocí Giy se je snaží uskutečnit. Jenže se zamiloval, a to v jeho plánu nebylo. A pak to celé posr..l. I tento druhý díl byl neskutečně čtivý, ale Habibi se mi líbil víc. Doufám, že nás autorka nenechá moc dlouho čekat a naservíruje nám další díl, protože tyhle konce - to jsou infarktový stavy ;-)...

10.05.2024 4 z 5

Mstitelé Mstitelé Tijan (p)

Zadívala se mi do obličeje, zakláněla hlavu. Zvedla ruku a položila mi dlaň na spánek. "Co máš v hlavě?" "Tebe."

No tak tento díl, tak to bylo něco. Spousty odkrytých tajemství, zvratů, nově objevené tváře. A konečně zjištění, proč ta nenávist, tolik krveprolití a těch zmařených let a životů...

Díky za epilogy po letech ....

25.04.2024 4 z 5

Posedlost Posedlost Helen Hardt

Teď nadešel okamžik pravdy. Čas zúčtování. Čas, abych se ze všeho vyzpovídal.

Už si začínám na rodinu Steelových zvykat, mají spousty tajemství, která se začínají pomalu odkrývat. Talon díky Jade začíná bořit hradby, které si kolem sebe vystavil, začíná se otevírat nejen bratrům, ale vrací se i k dr. Carmichaelové. No a jako vždy, velice otevřený konec, který vás nutí sáhnout po dalším pokračování.

05.04.2024 4 z 5

Láska z jiného života Láska z jiného života C. J. Connolly

Musím přiznat, že to byla zvláštní kniha. Obsahem by se mi líbila, ale styl psaní mi vůbec nesedl. Kdybych nebyla tak zvědavá, jak to celé dopadne, asi bych knihu nedočetla.

30.03.2024 2 z 5

Ochrana tygra Ochrana tygra Anna Lowe

A máme tu další díl, ve kterém se tentokrát tygří měňavec Cruz dostane do situace, kdy se musí rozhodnout: zabít nebo nechat žít a zachránit? Jako i v přechozích dílech, tak i v tomto díle Cruz získá svou "osudovou družku" a s ní i další kámen duchů. U této série nemusíte nijak přemýšlet, prostě se jen nechte unášet. Je to takové pohádkové pro dospěláky, ale mě se to líbí, už se těším na příběh Silase. Doufám, že jeho zlomené srdce se zase uzdraví, a získá to, co všichni ostatní.

26.03.2024 4 z 5

Okouzlení medvěda Okouzlení medvěda Anna Lowe

"Opravdová láska je, když ti stačí být tomu druhému nablízku." Dawn a Hunter se do sebe vpíjeli pohledem a čas se zastavil. "Láska je o maličkostech, ne o velkých gestech," dodala žena. Dawn se chvěly ruce a rozpálily tváře. Láska by měla být neurčitá, nedefinovatelná věc, a přesto se právě teď zdála zcela hmatatelná.

Další krásně čtivý díl, ve kterém si tentokrát Hunter vybere svoji vyvolenou družku. Ale nejen to, ke dvěma kamenům, které se jim podařilo získat, přibyde další, takže teď už zbývají poslední dva, stejně tak tu máme ještě dva nezadané měňavce. Takže, jde se na další díl :-).

24.03.2024 5 z 5

Výkřik do ticha Výkřik do ticha Amo Jones

Ramena mi poklesnou a z hrdla mi unikne vzlyk. Po tvářích mi stékají slzy a dopadají na onyxový kadeře pode mnou. Nepřestávám se třást a slzy mi nespoutaně klouzají po obličeji. Lilith zůstává nablízku a nechá mě, ať to ze sebe všechno dostanu. Je mi fuk, kdo tu je a pozoruje mě, jak to ze sebe konečně vyplavuju ven, protože on je pryč. Miloval jsem ho a už tu není.

Další díl, který jede ve stejném duchu, jako díly předchozí. Možná je ještě víc brutálnější, se spoustou sexu, plný klamu, chaosu, ti, kdo měli být mrtví, ožívají... Je to nepředstavitelné, ale neskutečně čtivé. Jsem zvědavá, co nám přinese poslední díl...

14.03.2024 4 z 5

Kontrakt 3 Kontrakt 3 Melanie Moreland

"Vy jste můj otec," zasyčela jsem. "A já vás nenávidím."

Krásně čtivé pokračování životního příběhu Richarda, Katy a jejich veliké milující rodiny. Nastal čas odchodu do důchodu a vše by mělo být už jen lepší. Jenže na oslavu, kterou pro Richarda připravili, se dostaví i Luc se svojí novou přítelkyní. A do Richardovy přítomnosti se vrátí jeho minulost, na kterou není zrovna hrdý. A jejím příchodem se rozbíjí vztahy celé jeho rodiny. A dát vše zase dohromady nebude mít Richard vůbec jednoduché.

Knížku jsem nemohla vůbec odložit, miluji díla této autorky, měla jsem z ní strach, že milující rodina, kterou si vybudovali, bude trpět. Ale ukázalo se, že k ní naopak přibyl další milující človíček. Určitě doporučuji přečíst celou sérii, a to nejen Kotraktu.

13.02.2024 5 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Začínám další sérii a myslím, že bude stejně čtivá jako série "božský".

Mia měla svůj sen, který se po nehodě rozpadl na kousíčky a ona se stáhla do sebe. Jenže jeden výlet do Vegas, aby oslavila se svými kamarádkami ukončení školy, a u baru on. Už se těším na příběh jejích kamarádek, protože příběh Mii se mi moc líbil.

30.01.2024 5 z 5

Quaid Quaid Jay Crownover

"A vždycky půjdu tam, kam půjdeš ty. To taky víš, že?" Přikývla a sykla bolestí, protože si sáhla na krvácejí ránu na hlavě. "Ty jsi za mnou nejen přišel, ale taky skočil."

V předchozích dílech mi Avett moc nesedla, prostě spratek, který si neumí vážit lásky, kterou jí všichni dávají, ani druhých šancí, které jí nabízejí, prostě sáhne vždy po špatných rozhodnutích a dostává se tím do problémů. Jenže když vypoví svůj příběh, proč se tak chovala, už to člověk vidí jinýma očima. A i Quaid díky ní začíná vidět svět zase úplně jinak. Byla jako růžové tornádo, které mu převrátilo celý život. Jenže teď jí musí přesvědčit, že si jejich lásku zaslouží.

Byla zde zmínka nového souseda, takže doufám, že Churchem autorka nekončí. Těším se na příběh dalšího z jejich partičky.

21.01.2024 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Calvin mi rukou otírá slzu pod okem. "Žádnou přítelkyni nemám, Holland. Ale zato mám manželku, pokud si pořád ještě vzpomínáš." "Já vím, ale - " "Která mi neposlala jedinou zprávu, jedinkrát nezavolala zpátky a nechtěla mě vidět." Když slyším jeho tón, zvedám hlavu a dívám se mu do tváře. Vůbec poprvé bez strachu a ublíženosti, která mi tak dlouho zastírala zrak. Stojí tu proti mně v prázdné strohé chodbě a působí zoufale.

Nějak jsem se do knihy nemohla začíst. Ale nakonec to nebylo zase tak špatné. Určitě nikdo nečekal, co Holland udělá. Ale pro své strýčky by udělala cokoli, aby jim alespoň trošku oplatila jejich pomoc a lásku. A nakonec to dopadlo pro všechny tak, jak mělo, i když v obráceném pořadí ;-).

06.01.2024 3 z 5

Asa Asa Jay Crownover

Zase čtivý díl jednoho z dalších chlapců z party. Tentokrát příběh o Asovi, bývalém kriminálníkovi a Royal, která byla na opačné straně zákona. No a že se protiklady přitahují, zase je to zde jasně vidět, ač se Asa snažil, aby to tak nebylo, nakonec stejně podlehl. A už se nám krásně jejich "rodina" rozrůstá, už se těším na příběh dalšího jejich člena :-).

25.12.2023 4 z 5

Osudové pouto Osudové pouto Elizabeth Briggs

Druhý díl série se nese v duchu prvního - velmi čtivé. No samozřejmě, že jsem se nepoučila a začala číst sérii, u které nemám všechny díly, jenže další díl prostě nutně potřebujete :-)))))). Doufám, že nás autorka nenechá moc dlouho čekat.

13.11.2023 5 z 5

Znamení vlka Znamení vlka M. T. Majar (p)

Krásná vlčí fantasy. No, ale co ten konec? Copak od ní Eliah potřebuje, že se odhodlal k takovémuto činu? Takže šup na druhý díl.

06.11.2023 4 z 5