MAU256 MAU256 komentáře u knih

Boss Boss Marcy Jell

Další kniha této autorky a musím říci, že byla opět krásně čtivá. Tentokrát z prostředí ringu těžká váha. To, co vzniklo jako "láska na papíře" se stalo skutečností. Bavila jsem se, jak si Zoe nenechala nic líbit. Bylo mi líto Frey, ale jsem ráda, že se nakonec rozhodla a nastoupí na léčení. Vypít tolik vodky, co pila ona, divím se, že to přežila :-))).

11.03.2023 5 z 5

Aristokrat Aristokrat Penelope Ward

Krásně čtivý příběh letní lásky, která měla mít pouze určitý čas trvání. A vážně si myslíte, že to takhle se srdcem jde, dát mu jen vymezený čas a pak prostě jít dál? Byli naivní :-). Moc se mi líbil Sig, jak si Felicity stále dobíral, byl bezstarostný, až jednoho dne na něho přišla také řada. A poznal, jaké to je, když se člověk bezhlavě zamiluje, bohužel, jemu zrovna osud moc nepřál. Ale jinak byla knížka za mě super čtení, můžu jen doporučit.

03.03.2023 5 z 5

Co když uvěříme Co když uvěříme Sarah Sprinz

Třetí díl této série a musím říci, že všechny knížky se mi moc líbily. Tento díl byl příběhem o Hope a Sottovi. Hope už známe s předchozích dílů, je naprosto neuvěřitelná.
To co ve svém příběhu " Pretending" napsala, se najednou stalo skutečností. Ale jak se s tím vypořádat? A jaké to bude mít následky? Scott, ze začátku se choval dosti neurvale, možná že na to měl trošku nárok. Ale pak ho Hope změnila, ale vydrží to?

"Přečetl jsem ho celý. Začal jsem včera. Skončil jsem dneska ve čtyři ráno." Scott měl chladný pohled a já nevěděla, co to má všechno znamenat. Skutečně jsem se snažila slzy zastavit, ale bylo to marné. "Moje jméno je všude, ale moje duše není nikde," řekl Scott a já vzlykla. Nemohla jsem se na něj dál dívat. "Jak jsi mi to mohla tajit?" zeptal se. "Proč jsi mi nic neřekla, když já jsem ti o sobě řekl všechno?"

18.02.2023 5 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Další díl ze série "božský". Ruby, která byla už delší dobu zamilovaná do Nialla, se s ním po nečekané pracovní cestě sblíží. Niall byl svou bývalou manželkou zničený, ale Ruby se ho snažila vrátit zpět k životu. A jak to dopadne? No miluji krásné konce. Romantickým dušičkám mohu jen doporučit.

14.02.2023 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kelly Oram

Musím dát zapravdu většině komentářů, že první díl byl super a toto pokračování už tolik ne. Elle jsem samozřejmě fandila, aby se konečně postavila svému strachu. A Briana, tak toho by chtěla snad každá, byl prostě dokonalý, protože vydržet to, co dokázal on. I přesto byla knížka čtivá a jsem ráda, že jsem si jí přečetla.

05.02.2023 3 z 5

Ochraň mě Ochraň mě J. L. Beck

Druhý díl byl stejně rychlý jako první díl a musím říci, že i stejně čtivý. A stejně jako v prvním díle jde o přitažlivost protikladů: kriminálník a čistá duše. Násilí, vražda, sex a nakonec opět ... láska až navěky. A že je vše tak rychlé, no je zřejmé, že to autorka tak cítí - láska skoro na první pohled a kvůli ní i změna osobnosti. A konec, který očekává další díl.

27.01.2023 4 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

Gabriel versus Avery a jejich šachová partie. Knížka se četla velmi dobře. Musím říct, že už se těším na další díl. Tento skončil tak, že jsem zvědavá, jak bude pokračovat.

17.01.2023 4 z 5

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Příběh byl hezký, bylo to čtivé. Přišlo mi ale, že se v jednu chvíli dali moc rychle dohromady a Chris se sakra rychle změnil. Tara si prožila své a jsem ráda, že Bellows dopadl tak, jak dopadl, protože nic jiného si nezasloužil. No a samozřejmě si dokážu živě představit jejich vystoupení a být jednou z těch, které jim podstrkují bankovky :-).

06.12.2022 4 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

(SPOILER) Další příběh rodiny Royalových, tentokrát i s detektivní zápletkou. Tento díl se mi zatím asi líbil nejvíc. Jsem ráda, že "otec" Elly skončil tam, kde by měl být, vůbec se mi nezamlouval. A Ella a Reed, no co na to říct, těším se na další díly :-).

30.11.2022 5 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Krásný poslední díl série, škoda jen, že je poslední. Blake jsem si zamilovala už v předchozím díle, tak jsem ráda, že tentokrát to bylo jeho srdce, které se zacelilo. Mrzí mne, že se musím se všemi kamarády rozloučit, byli skvělí. Pro romantické dušičky mohu jen doporučit.

20.07.2022 5 z 5

Kniha života Kniha života Deborah Harkness

"To tajemství je, že já jsem sice hlavou rodiny Bishopových-Clairmontových, ale ty jsi její srdce," pošeptal mi. "A všichni tři se shodujeme na jednom: srdce je důležitější."

Krásný závěrečný díl. Škoda, že série už skončila. Určitě se k ní ještě vrátím. Celou sérii mohu jen doporučit.

09.07.2022 5 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Zavřel jsem oči a poslal tichý vzkaz: Tady jsou tvé polibky, Poppymin. Slíbil jsem, že k tobě přijdou. Že najdu způsob jak ti je poslat.

Tak tohle byla srdcovka. Myslím, že se mi srdíčko rozbilo na tisíc kousků a zítra mě bude bolet hlava z těch tisíců prolitých slz.
Zamilovala jsem si Poppy za její odhodlání žít a prožít každý okamžik. Milovala jsem Runa za to, jaký tu byl pro Poppy.
Tato knížka byla plná lásky, neskutečné bolesti ze ztráty poloviny srdce, které tepe pro druhou osobu. Pokud máte pocit, že máte dostatek slz, které se potřebují dostat ven, tak doporučuji tento příběh, je tomu stvořený.

09.06.2022 5 z 5

PS: Chybíš mi PS: Chybíš mi Winter Renshaw

Další díl série "PS" jsem slupla jak malinu. Jsem ráda, že se v tomto díle malou částí zmínila i o Aerin, Maritze a Isaiahovi. Mít takového spolubydlícího jako byl Sutter, by brala snad každá. Nevím, jaký díl bych ohodnotila, že byl nejlepší, svými příběhy se mí líbily všechny části. Mohu jen doporučit.

27.03.2022 5 z 5

Ty nejsi moje spřízněná duše Ty nejsi moje spřízněná duše Ilsa Madden-Mills

Na knížku jsem narazila na stránkách databáze. Je krásně psaná a čte se sama, dost jsem se nasmála. Giselle mě párkrát trošku štvala a Devona by brala snad každá. Byl dokonalý. Kdo má rád romantické knížky doporučuji si ji přečíst. Už se těším na další knížku této autorky.

12.03.2022 5 z 5

Iluze Iluze Jeffery Deaver

Knížka se mi moc líbila. Byla to fakt "ILUZE", knížku mohu jen doporučit.

12.07.2021 5 z 5

Pokřivená zrcadla Pokřivená zrcadla Amanda Quick (p)

Knížka se mi líbila. Ohledně hlavních hrdinů sice bylo hned od začátku jasné, co se stane, ale do posledního okamžiku odhalení vraha jsem netušila, že by to takhle mohlo dopadnout.

17.05.2021 5 z 5

Rodinná msta Rodinná msta Jayne Ann Krentz

Kniha byla super, až do poslední chvíle jsem netušila, kdo před osmi lety vraždil. A samozřejmě jsem ráda za tak romantický konec, prostě super čtení. Už se těším na druhé pokračování trilogie.

04.04.2021 5 z 5

Budoucí paní Russoová Budoucí paní Russoová Jana Aston

"Jsi blázen," konstatuje, ale rukou si zakryje úsměv. A upřímně řečeno se nemýlí.
"Nicméně tobě se to líbí," oplatím mu úsměv.

Audrey, je maličko, no možná něco více než maličko, praštěná, ovšem neskutečně šikovná módní vintage upcyklovačka. A Warren? Guvernér s pokerovou tváří. No, protiklady se prostě přitahují, i když se jim musí malinko pomoc. Což je práce pro paní Bianchiovou a také Millera.
Knížka byla čtivá, já se bavila, určitě můžu doporučit.

26.08.2024 4 z 5

Omega Omega Jasinda Wilder

"Co nám chceš říct?" zajímal se Roth. "Co se děje, Harrisi?" Harris pokrčil rameny. "Nic". Propálila jsem ho pohledem. "Nic? To myslíš kur.a vážně?" Zlostně mi ho oplatil. "Nikomu nedlužím vysvětlí, do koho se zamiluju."

Poslední díl série, ve kterém se tentokrát unesená ocitla Layla. Byla neuvěřitelná. Do pátrání a záchrany se opět vložil Harris, jenže tentokrát to bylo s ještě větším nasazením, protože do toho vložil mnohem víc - srdce. I tento díl se mi líbil stejně jako předchozí a jsem ráda, že to nakonec skončilo tak, jak mělo, a já měla možnost si tuto sérii přečíst.

14.06.2024 4 z 5

Okouzlení Okouzlení Helen Hardt

Strčil mě dovnitř garáže, až jsem padla na auto, a strčil mi před obličej klíčky. "Bez těchhle klíčů nedokážete otevřít dveře a vypnout motor. A představte si, co udělám! Vezmu si je s sebou." Srdce se mi prudce rozbušilo a v žilách mi pulzovala ledová hrůza. "Pusťte mě! Pusťte mě!" "To bohužel neudělám, paní doktorko. Vy tady totiž zemřete. V téhle garáži, vydaná napospas tomuhle autu. Přesně jako Gina Catesová."

No začíná se nám to pěkně rozjíždět. Jeden z únosců je již ve vězení, u dalších dvou je velká pravděpodobnost, že bratři vědí, kdo by to mohl být, ale potřebují důkazy. Jonah a Melanie se začínají sbližovat, jenže oba si nesou velkou zátěž, takže bylo by dobé být spolu...? No a ten konec? Ještě že mám po ruce další díl ;-).

03.05.2024 4 z 5