MAU256 MAU256 komentáře u knih

Jiskření Jiskření Penelope Douglas

Knížka byla velmi čtivá. Tento díl byl vyprávěn z pohledu jak Madoca tak Fallon, to se mi líbilo více než v prvním díle. Bylo zde více sexu než v přechozím díle, ale asi taky více zrady a bolesti. Nechápala jsem, jak se mohla matka takhle zachovat. Ale vždycky se nějaká mrcha najde. No a teď bych uvítala i příběh Jaxe, ten by byl asi taky hodně zajímavý.

"Ty tři propletený trojúhelníky," lapala po dechu a vrhla na mě zoufalý pohled. "Znovuzrození, těhotenství, reinkarnace. Moji odvěcí průvodci, Madocu."

"Madocu?" zašeptala a natočila hlavu ke straně. "Co znamená ten nápis "Faleš"? Co ho máš vytetovanej na zádech...?" Zase nějaké otázky. "Tam ale není vytetováno "Faleš"." Posázel jsem jí záda polibky, ale odtáhla se a otočila se ke mně, v očích měla slzy. "Tak "Fallon"?" Tvářila se vážně na znamení, že to pochopila. Vzal jsem jí hlavu do dlaní a políbil na koutek pusy. "Nechal jsem si to vytetovat už před lety," vyprávěl jsem. "Nezapomněl jsem na tebe. Nikdy jsem tě nepřestal milovat."

21.02.2024 4 z 5

Poslední svobodný miliardář Poslední svobodný miliardář Pippa Grant

"Zvonečku, ty jsi mi pomohla udělat tolik zásadních kroků, o nichž jsem si nikdy nemyslel, že jich budu schopný. Občas ti to taky musím oplatit." Begonie se zasměje. "My jsme tak divní." "Jsme to prostě my."

Musím souhlasit s komentáři, že to byla fakt sranda. Marshmallow - ten mě dostával svými kousky. Begonii nešlo nemilovat a Hayes, když ho člověk poznal lépe, nebyl to takový bl..ček. Nenechte se odradit obálkou, knížka určitě stojí za přečtení.

27.01.2024 5 z 5

Lovec Lovec L. J. Shen

"Princ tě nezachrání, aingeal dian. Je uvězněný ve svém zámku a bojuje vlastní bitvu. Jsi připravená vystoupit ze svojí komfortní zóny a žít?" zeptal se téměř zlomeně. Nikdy jsem ho neviděla tak obnaženého. "Musíš dovolit životu, aby se tě dotýkal. Zlato, potop se trochu se mnou."

Opět další dokonalé čtení od této autorky, ve které máme další generaci. Hunter zazobaný spratek, kterému vše prochází, až do jednoho okamžiku, kdy to vážně přehnal. Sailor žije pro jedinou věc, a to dostat se na olympiádu. A z těchto dvou se stanou díky dohodě mezi jejich rodiči spolubydlící, kteří si navzájem pomůžou do života. Od knížky se nešlo odtrhnout, doufám, že nám autorka brzy dá další takto poutavé počteníčko.

18.11.2023 5 z 5

Svědek v pokušení Svědek v pokušení Jennifer L. Armentrout

Líbat se s Chasem, milovat Chase - to se jí nikdy neomrzí. Na chvilku přestal usmál se na ni a řekl: "... protože to je navždycky."

Krásné oddychové, romantické, ale straně moc rychlé, čtení. Než jsem se nadála byl náhle konec. Ale i tak se mi to moc líbilo, i když téma je profláklé - mladší sestra nejlepšího kamaráda. Ale určitě romantickým dušičkám tuhle jednohubku můžu jen doporučit.

17.10.2023 4 z 5

Lucas Lucas Marcy Jell

Další čtivý příběh, který tentokrát popisuje Lukase a jeho měnící se život, když do něj vstoupila Valentina. Ta mne ze začátku vadila, ale když se o ní dozvíte víc, zjistíte, proč se chovala tak, jak se chovala. A úplně si dokážu představit toho malého andílka, který si všechny omotal kolem prstu.

13.10.2023 4 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Tak u téhle knížky jsem se tedy nasmála. Jedna lež a už se s Poppy táhla a jen se nabalovaly další. Jak se z této situace dostat ven, když se zamilujete do šéfa a on do vás, jenže to vlastně nejste vy? Oddechové, legrační a zároveň romantické čtení, určitě doporučuji.

18.09.2023 5 z 5

Kráska a hráč Kráska a hráč Ilsa Madden-Mills

Další krásně čtivá knížka této autorky. Jedna společná noc v New Yorku, která jim změnila život. Ronan se po tragédii stal trenérem na střední škole v Blue Belle. Do města se také vrací Nova, která se musí postarat po smrti matky o sestru. Ani jeden v tu dobu netuší, že jsou sousedé. Knížka byla vtipná, romantická, erotická, prostě pro romantické dušičky jako stvořená, určitě doporučuji její přečtení.

18.07.2023 5 z 5

Ocelová princezna Ocelová princezna Rina Kent

"Proč nechceš, abych tě milovala?" zašeptám. "Když mě začneš milovat, není cesty zpět, miláčku. Nemůžeš se vrátit. Nemůžeš přestat. Je to trvalé a na celý život."

Tak tohle byla zas jízda. Už se zde pár věcí objasnilo. A zas tu máme ten konec. Kde je další díl???

18.04.2023 5 z 5

Ďábel nosí černou Ďábel nosí černou L. J. Shen

Další krásně čtivá knížka této autorky. Mad byla super, trošku ztřeštěná, nerozhodná, ale s velkým srdcem, které nedokázalo říci ne, hlavně pro ty, které miluje. Chase, no co k němu dodat, ze začátku jsem ho nenáviděla kvůli tomu, co provedl Mad, ale postupem času, kdy jsem zjistila, proč to udělal, jsem si ho prostě zamilovala stejně jako Mad. Zato Amber a Juliana bych nejraději zašlapala do země. Co mě však dostalo, byly dopisy, které napsala Maddie maminka. Romantickým dušičkám by tato knížka neměla chybět v kolonce přečtených :-).

29.03.2023 5 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

To bylo syrové, tajemné, manipulativní a strašně dobře čtivé. I když s takovýmto manipulativním typem bych já nechtěla mít nic společného, oni se k sobě hodí. A když už si myslíte, že vše bude super, tak bože, kde je další díl. Takhle ukončit knihu, to je snad zločin :-) !!!

02.01.2023 5 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

Smutný příběh o smrti a o tom, jak se ti, kteří tu zůstali s ní musí vyrovnat. Každý se se svým smutkem vypořádává jinak, každý se s tím snaží vyrovnat, ale nemusí na to být sám. Je to čtivá knížka, i když se smutným příběhem, kterou mohu jen doporučit.

"Co je tvoje dnešní jediná maličkost?" zeptám se, zatímco přecházím po sousedovic trávníku směrem k naší zahradě. "Ty".

Políbím ho. Před svými rodiči. Před Jeffem. Před všemi, kdo nás možná míjejí. Líbám ho, protože to je na dlouhou dobu naposledy.
"Počkám na tebe," zamumlám. "Budu tam, až budeš připravený. Až budeme oba připravení."

28.12.2022 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Říkal jí, ať se od něj drží dál, neposlechla, zamilovala se a teď sedí v autobuse uplakaná, se zlomeným srdcem. Ella je neuvěřitelná, po smrti své matky se snaží s padělanými doklady přežít. Jenže jednoho dne do školy zavítá Callum - boháč, který prohlašuje, že je její opatrovník. Byl to nejlepší kamarád jejího otce, odveze ji ke svým synům do svého "paláce". A právě jeden z jeho synů jí zlomí srdce.
Jenže nic není takové jaké se zdá, musela jsem začít číst druhý díl, protože jsem potřebovala vědět, co teď bude s Ellou, takže ... Knížku mohu jen doporučit.

19.11.2022 5 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Zase jeden krásný romantický příběh milostného trojúhelníku. Rory, Amber a Channing - kamarádi už od dětství. Rory a Channing se do Amber oba zamilovali, ale dohodli se, že dají ruce pryč. Channing odjel a Rory dohodu porušil. Jenže po devíti letech je vše zcela jiné, neboť Rory Amber opustil a na scénu se vrací Channing. Jenže nic není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Amber jsem situaci vůbec nezáviděla, ona milovala oba, jenže srdíčko si nakonec vybere jen jednoho. Hezké počteníčko, mohu jen doporučit.

12.10.2022 5 z 5

Milovaný soused Milovaný soused Penelope Ward

Nedokázala jsem odhadnout, jak dlouho jsem spala, ale když jsem se vzbudila ucítila jsem hlavu na svém břiše. Pohladila jsem jeho vlnité vlasy a tiše řekla: "Vrátil ses."

Krásný příběh. Určitě ale doporučuji nejprve si přečíst knihu: Milovaný nevlastní bratr. Budete mít potom jiný náhled na postavy. Dostat do kupy zlomené srdce není nic jednoduchého. Ale se sousedem, který vypadá tak sexy a má dva krásné psy, se to nakonec podaří, i když to nebude tak jednoduché. Miluji knihy od této autorky, jsou krásně čtivé a romantické, mohu jen doporučit.

05.10.2022 5 z 5

Sváděj mě Sváděj mě Stacey Kennedy

Krásný erotický románek. Co se stalo Zoe, bylo odporné. Její pomstou bylo "vystoupení" v erotickém klubu, před těmi, kteří jí tolik ublížili. Tímto se chtěla odprostit od minulosti a s penězi, které za vystoupení dostala, začít nově žít. Jenže s jejím "vystoupením" se nejen jí změnil život jiným směrem. Rhys, majitel erotického klubu, který byl zlomený smrtí své přítelkyně, měl svá pravidla. Jenže vstupem Zoey do jeho světa se změnila i jeho pravidla. Bylo krátké, erotické, velmi čtivé. Doufám, že autorka bude pokračovat příběhy i jejich přátel. Je to taková jednohubka, pokud chcete nepřemýšlet a vypnout v tomto uspěchaném světe, je to ideální knížka.

05.10.2022 5 z 5

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Tak tohle byla krásná jednohubka. Bylo v ní vše. Drogy, násilí, sex, zlomená srdce, odpuštění, no a samozřejmě nakonec nechyběla ani láska. Můžu jen doporučit.

10.09.2022 5 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

"Rose!" Oči se jí zavřely, dveře se otevřely, zvuk z monitoru začal táhle pískat a moje srdce se rozpadlo. Jeden kousek. Druhý kousek. Srdce se mi rozpadlo kousek po kousku.

Krásně čtivé, ale tak emočně vyčerpávající. Chápala jsem Deana, proč se utápěl v chlastu, děvkách a sebelítosti. Ale naštvalo mne, když ji zanechal bez klíčů a ona dopadla tak, jak dopadla. Ale naštěstí - díky za epilog. Už se těším na další díly. Autorka píše vážně skvěle.

19.08.2022 5 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Hezký příběh o Heather, která to v životě neměla jednoduché, žila jen s matkou, její sestra se zabila v den jejích narozenin. Avšak jednoho léta si jejich loděnici pronajal Noah a začíná "jejich" příběh. Bylo to čtivé, romantické.

15.08.2022 5 z 5

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Druhý díl slupnut jak jednohubka, ale bože ten konec, to je o infarkt. Tak honem sem s dalším dílem :-).

31.07.2022 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Krásný příběh, jak jedna noc dokáže převrátit celý život. Ale Gia a Rush se s tím nějak vypořádají. Byl úžasný, to, jak se k situaci, které nastala postavil, je neskutečný. Jen málo chlapů by toto dokázalo. Už se těším, jak bude jejich příběh pokračovat. Knížka byla čtivá, mohu jen doporučit.

31.07.2022 5 z 5