Monni Monni komentáře u knih

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Opět musím říct, že super. Jen mi chyběl Wolf, ale nahradil ho skvěle Rouche, kterého jsem si zamilovala. Byl hodně podobný Wolfovi. Jediné co mě tam děsně, ale opravdu děsně štvalo bylo, jak se tam pořád dohadovali jak se vyslovuje Rouche. Ten jim to řekl a ani ho furt ,,opravovali". Proboha snad ví jak se vyslovuje jeho příjmení. U toho jsem vrčela, koulela očima, nadávala i smála se zároveň jak mi to přišlo šílené. Rozhodně je ale kniha a celá série zatím super a rozhodně se těším na poslední díl, který by měl být nejlepší.

14.04.2020 4 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Kniha se mi rozhodně líbila. Podle obrovské propagace jsem od ní nic moc nečekala. Jelikož jsou přehanané propagace u knih, které za nic nestojí, ale tahle se mi líbila. Wolfa jsem chvílemi zbožňovala a chvilkama jsem ho nechápala a klepala si u něj na čelo, že vydržel u policie. Občas jsem se u jeho poznámek smála. Pro mě to je takový nepochopený vlk. Bxterové bych občas dala nejraději pěstí, ale i tak se mi kniha hodně líbila a byla čtivá. Jen musím souhlasit s množtvím postav, které mě chvilkama mátlo a i to, jak někdo používal příjmení a někdo jméno. Chvilkama jsem myslela, že si je vypíšu na papír abch věděla kdo má jaké jménu, protože příjmení jsem si pamatovala :D

30.03.2020 4 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Musím říct, že po sérii padesát odstínů, jsem od této knihy neměla moc velká očekávání. Každopádně se mi kniha líbila, jelikož jsem věděla, že autorka se vyžívá v myšlenkových pochodech postav, tak mi to nepřišlo tak hrozné. Naštěstí se tady nekonala žádná vnitřní bohyně odpočívající s knížkou na lenošcde, která si posunuje brýle na hlavě (50 odstínů) to bylo naprosto příšerné :D. Takže samozřejmně jsou i lepší romanťárny, ale tohle nebylo špatné. Klidně bych si přečetla i pokračování. Dala bych 3,5-4

29.03.2020 4 z 5

Doufejme v to nejlepší Doufejme v to nejlepší Carolina Setterwall

Noooo... bohužel musím dát jen 3*... Doufala jsem, že to bude ,,lepší". Autorka neboli hlavní hrdinka mi prostě nesedla. Celou dobu jsem si říkala, že ona a Aksel spolu vůbec neměli být, natož mít spolu dítě. Styl psaní mi taky neseděl a kniha mohla být ukončena jakmile se dozvěděla na co vlastně Aksel zemřel. Osobně bych za to dala asi hvězdičku navíc, protože zbytek mě jen ubíjel a ,,nebavil". Na druhou stranu si mohla na konci zkusit jaké to bylo pro Aksela, když ho pořád tlačila do něčeho co nechtěl.

Rozhodně chápu jak musí být strašné přijít o partnera, kterého miluje a navíc má malinké dítě, se kterým si po narození nevěděla rady, ale taky si myslím, že se klidně mohla jen vypsat do deníku tak, jak do knihy a nechta si to hezky uložené jen pro sebe v šuplíku, popř. pro rodinu a nedělat z toho knihu. Můj názor.

25.03.2020 3 z 5

Hra na nikdy Hra na nikdy Jeffery Deaver

Musím říct, že kniha byla naprosto super. Je to moje první kniha od autora a já jsem nadšená. Colter je prostě borec a vraha jsem teda netušila. Už se těším na další díl série a budu se snažit co nejdříve si od autora přečíst dalš jeho knihy. Dávám 4,5* a zbytek si nechám na ostatní knihy

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Knihu jsem dlouho odkládala a nemohla jsem se do ní dokopat, ale nakonec jsem byla vlastně hodně příjemně překvapená. Styl psaní se mi hodně líbil a příběh vlastně taky. Jelikož jsem v nemocnici nějaký čas pracovala, tak jsem si situace z nemocničního prostředí skvěle užívala. Knihu můžu opravdu doporučit.

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

další naprosto bravurní kniha. Proboha jak to jen autorka dělá to opravdu nechápu a je naprosto nemožné vybrat od ní nejlepší knihu. Prostě opět naprostá pecka.

Pýcha a rozkoš Pýcha a rozkoš Sylvia Day

Mslím, že tato kniha se taky moc nepovedla. absolutně mě nechytla a já se u čten nudila. Vlastně mi bylo jedno jak to dopadne. Jestli ji chce opravdu někdo zabít a jestli se jí opravdu něco. Prostě mi to bylo fuk, ale knihu jsem nějak doklepala do konce a už vlastně ani pořádně nevím kdo tam co vlastně udělal.

19.03.2020 2 z 5

Očarovaná Očarovaná Sylvia Day

Tak tohle se autorce prostě nepovedlo... Po dočtení knihy byla má slova ,,Proboha co to bylo?". Naprostý děs a úlet. Teď při vzpomínce na knihu se musím opravd smát jak byla kniha příšerná :D

19.03.2020 1 z 5

Tohle všechno je pravda Tohle všechno je pravda Lygia Day Peñaflor

Tuhle knihu ponechám bez hodnocení, protože opravdu nevím jak ji hodnotit. Hlavní postavy by mojly mít vzhledem k věku opravdu více rozmu na to, aby poznali, že spisovatelka je doopravdy divná. Co se tyče stylu psaní, tak tam jsem u slova nevím. Celkově bych knihu označila slovem zvláštní a rozhodně jsem rádá, že sem ji měla jen půjčenou z knihovny a nekoupila jsem si ji domů, jak jsem měla původně v úmyslu. Opravdu by mi bylo líto peněz. Ještě musím podotknot, že z chyb, které jsou v knihe jsem opravdu rostla...tohle se vážně nepovedlo

19.03.2020

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Dalš super knížka od skvělá knížka od skvělé autorky. Ačkoli byla tahle o něco sladbší, tak byla stále super. Už se těším až si přečtu další její knihy. Naprosto ji obdivuji za to, jak dokáže skvěle pracovat s emocemi a tak nádherně to popsat a podat čtenáři. Kniha mě opět rozbrečela. Stejně jako všechny jej knihy, které jsem od ní četla. 4* dávám jen ve srovnání s jejími ostatnimi knihami.

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

U téhle knihy platí nesuď knihu podle obalu. Obal je otřesný, ale příběh je opravd hezký. Jen teda nevím jstli budu číst i drhý díl. Přišlo mi to zakončené dobře a myslím, že pkračování nebude potřeba. Dala bych 4,5*

19.03.2020 4 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Hezká nenáročná romatika. Oddechová jednohubka na jeden den. U hlavní hrdinky mi občas její chován přišlo trochu přehnané. Sem tm nějaké to nevyhnutelné klišé. Takže klasika :)

Lháři, lháři Lháři, lháři Sarah Flint

Další super kniha od autorky. Tahle mi přišla malinko slabší než ostatní, ale i tak byla pořád dobrá. Vraha sem opět netušila, ale to už se dá u této autorky očekávat.

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Já nemám slov. Kniha byla naprosto super a styl psaní úžasný. Do děje sem se okamžitě vžila a Dana si totálně zamilovala. Líbilo se mi jak to bylo podané...láska za druhé světové války a láska teď. Krásně bylo popsané to, co je pro nás teď zcela běžné bylo v minulosti naprosto nemyslitelné a nemožné. Nádherná kniha.

Romance na tři doby Romance na tři doby Milena Holcová

Moje první setkání s autorkou a musím říct, že super. Je to příběh o zkušenostech, které získaných za spoustu let, naivitě a nevědomosti mládí, stereotipu a jeho rozbití, zároveň i dobrodružství a hledání sebe samích. Vážně super příběh. Do postav jsem se dokázala vcítit. Dávám 4* a zkusím i její další knihy.

Sněhová víla Sněhová víla Daniela Krolupperová

Moc hezká vánoční pohádka. Dětem se moc líbila. I já si čtení užila, jen mi přišla trošinku roztáhlá a konec zase moc hrr. Mohla být pozvolnější. Musím pochválit, že ilustrace jsou opravdu krásné.

Sběratel trofejí Sběratel trofejí Sarah Flint

Další super kousek od autorky. Postavy naprosto zbožňuju a hrozně fandím Benovi a Charlie. Už by to konečně mohli dát dohromady. Přběh zase ohromný, jen ubírám jednu hvězdičku. Jelikož jsem první dílu dala tuším 4,5, tak tady dávám 4, protože jsem pachatele tušila a moc se těším na třetí díl, který už mám nachystaný.

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

Po posledních třech knihách, které mě zklamaly jsem potřebovala něco milého a oddechového a to jsem přesně dostala. Kniha se mi líbila, ačkoliv mi bylo celkem jasné, jak to s tou její nemocí bude, ale i tak jsem byla spokojená. Taková jednohubka na jedno odpoledne. Spousta hezkých ilustrací. Kniha ukazuje, že přehnaná láska opravdu škodí. I když nejsem tak úplně cílovka, tak mě tyhle knihy baví a už se chystám na film. Dávám 4,5*

31.01.2020 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Za mě si jedna z nejslabších severkých detektivek jakou jsem četla. Thullinová mi vyloženě nesedla, stejně jako většina postav v knize. Zbytečně moc dlouhá. Myslím , že 300 stran by bohatě stačilo a možná by to mělo i lepší hodnocení. Za mě moc postav, sotva jsem si zvykla, tak tam přidali další, a tak to bylo celou knihu a vrah mi naprosto neseděl a prišlo mi to až moc nereálné. Nemůžu se rozhodnou, ale asi bych hodnocení viděla spíše na 2,5*

31.01.2020 3 z 5