oresvo oresvo komentáře u knih

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Přečetla jsem prakticky jedním dechem . Dle recenzi jsem se na to velmi těšila.
Bylo to vtipné , žádný dramatický zvrat se ale nekonal. Bylo to takové milé čtení.

23.05.2022 5 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

3.díl s za mě nejlepší. Bylo to vtipné, místy napínavé i romantické.
Henry je plyšák , Emily je dobrodruh.
Ona se chce vymanit z otcovi náruče a on její bodyguard .
Příběh se četl velmi pěkně. Můžu doporučit.

31.03.2022 5 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Knihu jsem četla několik let před seriálem . Ale o tak se mi líbila. Bylo to poutavé čtení. Možná se mi kniha líbila víc.
Miluji všechny bridgertonovi. Hlavně jak jdou pěkně podle abecedy .

29.12.2021 5 z 5

Milovaný soused Milovaný soused Penelope Ward

Kniha byla pěkná , ale na plný počet to nebylo.
Svižný vtipný začátek , ale jak se daji hlavní postavy dohromady už mi to přišlo příliš sladký. On se tváří jako chlap co ho nic nerozhodí a pak je tak sladkej až to snad není reálný.
Celkový dojem je dobrý ale konec mě už trochu nudil.

29.11.2021 4 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Z téhle knihy mám hodně rozporuplné pocity.
Začátek mě nebavil, prvních 100 stran ( minulost )jsem přečetla spíš z donucení, poté přišla na řadu současnost a to už mě začalo bavit. Mnoho okamžiků bylo silně emotivních. Pár slz ukáplo. Ale přiznám se, že mi tam chyběla určitá vášeň. Příběh byl spíš smutný, šedý i když tam byl pěkný konec .

16.05.2021 4 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Skvělá knížka, romantika s trochou humoru ale i vážné téma .
Děj měl zápletku, trochu tajemství , romantiku , pěkně to plynulo, žádné zdlouhavé prázdné místa.
Bavilo mě to od začátku až do konce.

03.04.2021 5 z 5

Tyran Tyran T. M. Frazier

Sice nemám rada ,, sprostou ,, mluvu v knížkách ale tady mě to bavilo.
Moc jsem byla zvědavá jak to dopadne a nezklamalo mě to.

29.03.2021 5 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Tak tohle se mi vážně líbilo. Cain byl sice rádoby drsňák ale s dobrým srdcem, Rachel některý věci moc analyzovala ale jinak to bylo napínavé a humorné.

21.02.2021 5 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Tahle série je vážně dobrá, tenhle příběh jsem hltala. Bylo to napínavé, vtipné a romantické. Reece jsem si hned oblíbila , Roxy je střevo ale chápala jsem její bolest.

12.01.2020 5 z 5

Ryanova pomoc Ryanova pomoc Leila Meacham

Zatím nejlepší knížka od této autorky.

Četlo se jedním dechem, ukaplo par slz. Ale stejne je to knížka, kterou si určitě znovu přečtu.

21.03.2019 5 z 5

Černý rytíř Černý rytíř Rina Kent

(SPOILER) Tohle opravdu není pro každého. Je to hodně silný příběh. První polovina knížky je velmi temná, skoro až depresivní, dokonce mi nad Kim ukápla i slza. Postupně se odkrývá celý příběh a je to silné.
Kim je svou matkou šikanována, týrána, dohnána k poruše příjmu potravy .
Xander je alkoholik co si nese v sobě temné tajemství.
Jakmile čtenář odkryje tyhle skutečnosti je to pak jízda.
Autorka se dotkla citlivých témat, ale zpracovala je dobře , čtivě. Po přečtení nemam v sobe pachuť deprese ale jedno velké ,, WAU ,, .
Nedoporučuji těm, co chtějí čist romantický, milý příběh.

V každé tmě je střípek světla. Je důležité se ho držet a nepustit.

04.05.2024 5 z 5

Asher Black Asher Black Parker S. Huntington

Mě se to teda líbilo.
Příjemná romantika, se špetkou humoru. Zápletka nebyla nijak valná, ale tady mi to snad ani nevadilo.
Četlo se to velmi dobře, vše bylo smysluplné.
Asher je vlastně jiný jak se na první pohled zdá, Lucy je taky fajn i když na luxus si zvykla hodně rychle .

01.11.2023 5 z 5

Knihomolka Knihomolka M. K. Hardy

Tohle byla má druhá kniha autorky. Po Haka pro lilii je tohle spíš pro náctileté. Ale příběh se mi libil . Jak nemusím české prostředí příběhu, tohle se mi líbilo. Mělo to reálný děj , romantiku i vtip.
Taková ta oddechovka .
Niki je knihomolka a je vidět jak se mění když pozná fajn kluka .
Lukáš je frajer, na nic si nehraje.
Nacházejí si k sobě hezkou cestu.
Žádné drama ale nečekejte. Je to milý příběh co pěkně plyne .

10.02.2023 5 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Kniha se mi líbila. Mělo to šmrnc, vtip , romantiku .
J. byla vlastně velmi silná osobnost, starala se o nemocného tátu, vzala na sebe veškeré starosti , finance. Byla dost schopná i pracovně.
C. Je bohatý , mocný ale není zlý, možná trochu arogantní a moc sebevědomý. Vyrost v rodině bez lásky. A J. ho dokázala otevřít a pustit ven jeho lepší já.
Jejich příběh je pěkný, hřejivý. Se šťastným koncem .
Nečekejte nic složitého.

07.02.2023 5 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

Tenhle příběh byl takový milý.
Jax je vlastně hodný člověk, jen nezvládl slávu. Ale snaží se , Stella je bojovník. Sice jsem nepochopila tu profesionální kamarádku ale proč ne.
Je super číst o celé skupině . Jak pokračují vztahy z předešlých knih.

10.04.2022 5 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Druhý díl se mi líbil víc jak žen první.
V prvním díle byl Robert popisován jako mafián.
V tomhle díle ale už tak tvrdě a neustupně nepůsobil.
Bylo to velmi humorné, hlavně hlášky s Johnym.
Pěkně se to četlo. Až jsem překvapená.
Jo na mě působila ze začátku jako hysterka ale chápu, že strach o dítě udělá své.
Už se těším na další díl.

27.03.2022 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Bylo to zajímavé.
Vtipné, romantické, ale i jsem si pobrečela. Ten konec stal za to.
Stránečka si velmi oblíbil svého nového klienta, dospělého muže s duší dítěte.
Nejprve ho má ráda co by dítě ale později i coby muže.

Těším se na další díl.

24.03.2022 4 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Jo tak tohle se mi líbilo.
Krásně se to četlo, plné humorných frází, erotiky.
Mělo to vše co jsem očekávala.
Pen je sice ,, křupanka,, a vetřela se Jakeovi do bytu , mluví jak nejakej hodlám, ale jejich výměna názorů mě bavila.
Svým způsobem je svěží vítr do umělého a bohatého světa.

02.12.2021 5 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

První kniha od téhle autorky a jsem nadšená. Příběh mě bavil od začátku do konce.
Nathana jsem ze začátku moc nemusela, přišel mi jako namyšlený vůl ale postupně si mě získal, Candence na mě nejdřív působila , že nemá žádnou sebeuctu ale postupně se mi líbila i ona . Trochu mě štvalo , že si něco začala s Druem ale chápu, že chtěla cítit nějaký lidský kontakt, že je chtěná.
Každopádně se to četlo moc dobře, mělo to zápletku, erotiku, i dobrý konec.

23.07.2021 5 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

2. Díl byl taky super. Celá ta série se mi líbila. Mount byl čím dál větší klaďas. Ona se rychle vžila do role královny. Každá knížka nabídne jisté překvapení.

09.07.2021 5 z 5