Paja1709 Paja1709 komentáře u knih

Dlhá hra Dlhá hra Elena Armas

To bylo tak pěkné. Ja jsem si teda knihu užila.

21.05.2024 5 z 5

Láska na úteku Láska na úteku Melanie Harlow

Taková příjemná oddechovka.

05.05.2024 4 z 5

Kaviareň slečny Lulu Kaviareň slečny Lulu T.I. Lowe

To byl tak pěkný příběh. I když začátek začal hodně smutne a i slza ukapla.

26.04.2024 5 z 5

Predator Predator RuNyx

Me kniha bavila a těším se na další díl.

24.04.2024 5 z 5

S týmto mužom S týmto mužom Jodi Ellen Malpas

Toto byla pred x lety moje prvni serie zanr erotika a hned jsem si Jesse zamilovala.No cetla jsem ji 2x :-)Jsem rada ,ze konecne byl u nas vydan 4 dil.Opet skvele.

26.03.2024 5 z 5

Všetky cesty vedú sem Všetky cesty vedú sem Mariana Zapata

Po posledních dvou knihách od Zapaty jsem si řekla ,že do dalších se už pouštět nebudu jelikož jednu jsem nedocetla a druhá mi nesedla.Ale jsem rada,že jsem neodolala a začala číst tuto.To byl ,tak krásný příběh. Wouu kniha se četla úplně sama.Muzu jen doporučit .

23.03.2024 5 z 5

Holubí krev Holubí krev Dennis Jürgensen

U toho dílů mi trvalo strašně dlouho se zacist. Oproti prvního dílu to bylo slabší.

15.03.2024 4 z 5

Náhodný gól Náhodný gól Teagan Hunter

Tato série mě bavi.Me připadá o dost lepší než série Texting.Opet jsem se bavila.

27.02.2024 5 z 5

Ta druhá Belle Ta druhá Belle Whitney G. (p)

Tak asi po půl hodině čtení jsem knihu odložila a určitě se k ní vracet nebudu. Abych řekla pravdu moc jsem ani nechápala co vlastně čtu.

08.02.2024

Modrá zóna Modrá zóna Andrew Gross

Ja jsem se bavila.Libila se mi.Takova klasická krimi.

12.01.2024 5 z 5

Dcéra Paríža Dcéra Paríža Kristin Harmel

Od autorky mám přečteno vše a opět jsem moc spokojená. Příběh, který se četl úplně sám i když místy hodně smutný.

22.12.2023 5 z 5

Jediná šance Jediná šance Kendall Ryan

Příjemná jednohubka na jedno odpoledne.

25.11.2023

Vzostup kráľovnej Vzostup kráľovnej Rina Kent

Prvni dil se mi libil o trochu vice.Ale i tak jsem si cteni uzila.

27.09.2023

Znamení viny Znamení viny Sharon Dempsey

Ja jsem opět spokojená. Tak jako první díl se mi líbil i tento. Danny a Rose řeší spolu nový případ a k tomu se musí Rose vypořádat i s minulostí své rodiny. Ja bych řekla taková klasická krimi. Žádné zvracenosti nebo potoky krve.

24.09.2023 4 z 5

Noc tisíce hvězd Noc tisíce hvězd Andrea Yaryura Clark

Na toto téma jsem už kdysi cetla jednu knihu a musím říct, že jsem vůbec netušila co všechno se v 70 letech dělo v Argentině a úplně jsem z toho byla v šoku. Tato kniha se cetla úplně sama.I tady se hodně ukazuje a popisuje co vše se dělo za vlády Perona a po ní.Velmi smutný příběh a můžu jen doporučit.

08.07.2023 5 z 5

Veci, ktoré tajíme pred svetom Veci, ktoré tajíme pred svetom Lucy Score

Třetí kniha od této autorky a opět dobrá. Musím, ale říct ze první dil ze série se mi líbil o trochu víc.Za mě bylo 500 stran zbytečných. V první půlce knihy se skoro nic nedělo a až pak se to pěkně rozjelo.Uz se těším na třetí díl s Lucianem a se Sloan.

26.06.2023 4 z 5

Beatrice Beatrice Lina Bengtsdotter

Me se kniha líbila. Začátek byl trochu pomalejší, ale pak to dostalo spad a nakonec vše do sebe pěkné zapadlo.

01.09.2021 5 z 5

Obr z mlhy Obr z mlhy Jérôme Loubry

Po knize Útočiště jsem se na knihu těšila. Bohužel pro mě byla zklamáním.

20.08.2021 3 z 5

Přistižen Přistižen Harlan Coben

Kniha nebyla spatna,ale cetla jsem od Cobena lepsi.Ja se do prvni pulky nejak nudila coz se mi u jeho knihy stalo poprve.

08.10.2017 4 z 5

Příslib naděje Příslib naděje Tamara McKinley

Moje prvni kniha od teto autorka a urcite ne posledni.Pribeh byl krasny.Mam rada knihy kde jsou rodinne tajemstvi a zivotni pribehy.

22.08.2017 5 z 5