Peetullka Peetullka komentáře u knih

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

Začala jsem tuto sérii číst, kvůli Šarlatovému závoji (který jsem nečetla, ale chtěla jsem se seznámit s tímto světem). A upřímně, velice mě to příjemně překvapilo. Lou je mi velmi sympatická a její kámoška Coco také. Ale o Reidovi to toto říci nemohu, ale třeba se to v dalším díle zlomí.
Děj je docela svižný, až na pár věcí, které byli zbytečně zdlouhavé - hlavně flirtování mezi Lou a Reidem, to bych klidně zkrátila a pak mi přišel moc rychlý konec. No tak uvidíme, zda tato autorka udrží laťku i v dalším díle. Pátou hvězdu jsem ubrala za ty hluché místa. Ale pokud o tom přemýšlíte, ten čas za to stojí. Lou je fakt sympaťanda a s ní se nudit nebudete :-)

06.09.2024 4 z 5

Zachraň se Zachraň se Mona Kasten

Tento díl byl hodně slabý. Věřím ti, nevěřím ti, miluju tě, ale neodpustím. Táhlo se to.
Ale příběh se rozšířil o pohled dalších postav, což se mi líbilo. Tak uvidíme, co další díl.

25.08.2024 3 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Mám ráda Monu Kasten a hlavně její sérii Začít znovu.
Toto je jiné, ale čte se samo a klasické klišé - bohatý bad boy a chudá šedá myš Ruby jako premiantka. Roztomilé !
Přečteno za jediný nedělní večer a k tomu, hned rozečten druhý díl, protože ten konec ... prostě mějte po ruce hned další díly... protože budete chtít vědět, jak to bude dál.
Seriál jsem neviděla.

12.08.2024 4 z 5

Dvůr stříbrných plamenů Dvůr stříbrných plamenů Sarah J. Maas

Skvělé jako celá série, sice pomalejší rozjezd, hodně erotiky a pak epický konec !!!
Nestu jsem v předešlých dílech nesnášela a teď jsem ji i docela oblíbila. Cassian, je prostě Cassian :-) Možná až na můj vkus nadržený. A chtělo by to více prostoru pro Rhyse s Feyre.
A k sakru co ta Elain, Lucien a Azriel ... ? No tak, třeba se někdy dočkáme nějakého pokračování.
Každopádně, tato série je skvělá a určitě se ji přečtu někdy znovu ! Prostě WOW !

12.08.2024 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Nervové zhroucení jsem měla asi tak x-krát. Použitých kapesníků taky bylo dost. V tomto díle zase více napětí a akce a těch zvratů. Naprosto skvělé ! Za mě je pět hvězd málo :D. Tak teď na tu jednohubku a poté na poslední díl.

12.06.2024 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Tak tento díl je skvělý! Skvělý! Skvělý!

04.06.2024 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Moje první kniha od Maas a stojí to za to!

28.05.2024

Fakt šílená jako já Fakt šílená jako já Jo Watson

Mám ráda knihy od Jo Watson, ale tuto jsem málem nedočetla. Začátek byl pro mně moc zdlouhavý a Frankie mě moc štvala - hashtag sem, hashtag tam , hashtag .... no, ale pak se to malinko otočilo a začalo to být čtivé i zábavné. Mark je sympaťák.
#dočteno, #3***

22.05.2024 3 z 5

Dvůr hurikánů Dvůr hurikánů Victor Dixen

I tento díl mě velmi bavil. Je to prostě svižně napsané i když se to místama vleklo, ale konečně máme nějaké odpovědi. Ale zase to není ukončené. Předpokládám další díl.

12.05.2024 4 z 5

Dvůr zázraků Dvůr zázraků Victor Dixen

Tento díl je určitě lepší, než první. Čte se samo a sviźně a dokonce mi Johana i začala být i sympatičtější, než to mu bylo u prvního dílu. Francie zahalená Temnotou je skvělý a nevšední nápad. Romantickou linku stále u této YA nehledejte.

05.05.2024 4 z 5

Dvůr temnoty Dvůr temnoty Victor Dixen

Čte se svižně a samo. Hlavně začátek je plný akce, který Vás ihned vtáhne, který potom začíná stagnovat až se možná i začnete malinko nudit. Johana mi jako postava není moc sympatická, jen hlavní cíl - pomsta. Romantickou linku tady nehledejte.
Ale zajímavé prostředí upírů, vampírů. To se mi líbilo hodně.

03.05.2024 3 z 5

Každý tvůj nádech Každý tvůj nádech Jennifer L. Armentrout

Skvělá série. Škoda, že už je konec.
Jsem ráda, že si Layla vybrala hned na začátku a za mě dobře. Vše bylo vysvětleno. Ale kam se poděl ten skvělý Roth, tento díl mě štval, byl moc lidský.

28.04.2024 4 z 5

Dotek jako led Dotek jako led Jennifer L. Armentrout

Dobré, hezky to navazuje! Ale ten konec? Ještě, že se můžu hned pustit do dalšího dílu.

Jsem team Roth. Zayne maximálně k Bambi, která je skvělá.
Tak jsem zvědavá na celé rozuzlení a doufám, že si Lalinka vybere dobře.

24.04.2024 4 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Super vtipně napsané, sice samé klišé, ale vždyť je to pohádka :-) Velmi jsem se bavila a měla jsem občas záchvaty smíchu. Škoda, za ten šíleně přeslazený konec, to prostě nedávám i když mě to překvapilo, nečekala jsem to.

05.04.2024 4 z 5

Truly Truly Ava Reed (p)

Prostě klasika, vždy víte jak dopadne. Ale Cooper mi byl velmi nesympatický. Ale ostatní postavy jako June a Mason, Jack byli skvělé.

02.04.2024 3 z 5

Nové šance Nové šance Lilly Lucas

No co dodat, prostě úžasná atmosféra Green Valley. Leonie i Sam jsou sympatické postavy, jako celá parta.

12.03.2024 4 z 5

Jak ulovit boháče Jak ulovit boháče Evie Dunmore

Celá série je skvělá a tento díl nezklamal. Dva skvělé večery s Hattie a Lucianem.
Závěr bych přepracovala, ale nevadí.

22.12.2023 5 z 5

Nové vyhlídky Nové vyhlídky Lilly Lucas

Miluju Green Valley a jeho obyvatele. Jako u předešlých dílů, čte se samo a svižně. Jen mě překvapil, podle mě, uspěchaný konec.

12.11.2023 4 z 5

Princezna klamu Princezna klamu Danielle L. Jensen

Kniha mě bavila a velmi mile překvapila. Pořád se něco dělo a děj ubíhal až moc rychle. Skvělý humor.
A velmi mě mrzí, že jsem to přečetla moc rychle, tak snad se dočkáme brzy dalšího dílu.

11.11.2023 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Nečekala jsem od této knihy vůbec nic. Ani jsem neměla v plánu ji číst. Dostala jsem tento titul ve formě e-knihy jako dárek.
Spousty klišé. Ale k odpolední kávě, když nechcete přemýšlet a jen vypnout , se to hodí.
Taková prostě novodobá harlekýnka.

06.11.2023 2 z 5