popeluška popeluška komentáře u knih

Hluchavky Hluchavky Luboš Panda (p)

Kniha se čte jedních dechem.Moc se nám s manželem líbila.Hodně zajímavé téma,které nám rozhodně něco dalo ....jsme rádi, že máme knihu v naší knihovničce, velké díky. A už teď se těšíme na další knihu od autora.

15.05.2019 5 z 5

Vlasy dryád Vlasy dryád Renata Štulcová

Pátý díl opět nezklamal :-) kniha je velmi krásná, čte se jedním dechem :-) tato série mě moc a moc baví.

27.01.2021 5 z 5

Nádherná kniha...dostala jsem se k ní jen a jen díky Čtenářské výzvě. A jsem za to opravdu ráda :-) Kniha je tak krásně napsaná, čte se suprově od první až do poslední stránky.Dlouho na ni budu vzpomínat :-) a to se mi do knihy vůbec nechtělo :-)

10.07.2018 5 z 5

Vánoční zázrak Vánoční zázrak Jay Asher

Čekala jsem od knihy krásný vánoční příběh a ten jsem také dostala. Milé, pohodové čtení.

14.11.2020 5 z 5

Amy a Roger: Na cestě Amy a Roger: Na cestě Morgan Matson

Kniha se moc dobře četla, na to že se mi do ní nějak nechtělo...tak jsem velmi spokojená :-) líbila se mi. A jako bonus krásné zpracování knihy. A Rogerův playlist úžasný :-)

19.06.2020 5 z 5

Pidilidi Pidilidi Mary Norton

Kniha je moc pěkná a nádherné ilustrace umocnily jedinečný zážitek z knihy :-)

14.04.2020 5 z 5

Jak začíná láska Jak začíná láska Meg Cabot

Kolem knihy jsem chodila hodně dlouho a vůbec se mi po ní sáhnout nějak nechtělo.Obálka se mi moc nelíbí.... A teď mám dočteno a jsem naprosto nadšená :-) Kniha je úžasná, styl psaní e-mailem mi nevadil spíše naopak.Super zpestření a bezvadné čtení.

12.02.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, stejně jako ty předchozí od Ládíka :-) četla se velmi hezky.Už teď se těším na další knihu :-) Grafická stránka knihy tak to byla třešnička na dortu :-)

05.10.2018 5 z 5

Amálie Zubatá a zloděj paměti Amálie Zubatá a zloděj paměti Laura Ellen Anderson

I ve třetím díle jsem strávila moc hezké chvilky :-) opět úžasné

17.11.2020 5 z 5

Možnosti milostného románu Možnosti milostného románu Jan Němec

Hodně ale opravdu hodně zajímavá kniha. Ale líbila se mi ....a dlouho na ni nezapomenu :-) Grafické zpracování knihy moc hezké.

16.08.2020 4 z 5

Měsíc Gomrathu Měsíc Gomrathu Alan Garner

Druhý díl byl také pěkný, ale první díl se mi líbil malinko víc :-) Ale i tak se čte kniha dobře a bavila mě....

31.03.2020 4 z 5

Rohy faunů Rohy faunů Renata Štulcová

Třetí díl byl opět nádherný, moc krásná série která se čte velmi dobře. Poklad v mé knihovničce :-)

14.03.2020 5 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Další kniha od mé oblíbené autorky mě opět nezklamala :-) Kniha se čte moc hezky. Těším se na další knihu, která by měla v září vyjít.

31.07.2019 5 z 5

Čekání na kocoura Čekání na kocoura Michaela Klevisová

Moc krásné povídky, které mě potěšily a vyloudily úsměv :-) Kočičky a kocouři jsou prostě úžasná stvořeníčka, která si člověk prostě zamiluje. Kniha má překrásnou obálku.

22.10.2018 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Kniha se četla naprosto úžasně. Nemohla jsem se od ní téměř odtrhnout :-) I předchozí dva díly byly super...Už teď se těším na další knihy od autora.

12.01.2018 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Kniha se mně moc a moc líbila. Opravdu vydařená, čte se naprosto sama.

20.02.2016 5 z 5

Temné království Temné království Carmen Bin Ladin

Kniha se mi velmi líbila. Byla hodně moc zajímavá a četla se hezky. Jsem ráda, že jsem si jí mohla přečíst :-)

08.11.2020 5 z 5

Pramen života Pramen života Thomas Thiemeyer

Třetí díl, se mi líbil úplně stejně jako dva předchozí. Kniha se četla moc pěkně, splnila mé očekávání.Takže plný počet *****

16.07.2020 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Právě jsem dočetla a jsem velmi překvapená. Kniha se četla naprosto úžasně od začátku až do konce. Kniha si určitě zaslouží plný počet *****

31.03.2017 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Druhý díl opět nezklamal.Stejně luxusní jako první :-) nádherné čtení

30.05.2016 5 z 5