popeluška popeluška komentáře u knih

Děvčata první republiky Děvčata první republiky Dita Pepe

Moc pěkně napsané, čte se to jedním dechem. Skvělé dámy, klobouk dolů.

19.06.2021 5 z 5

Větrným Pobaltím do Petrohradu Větrným Pobaltím do Petrohradu Ivan Burkert

Opět jsem spokojená. Fotografie kam se člověk podívá , jsou nádherné a umocní pocit ze čtení. Palec nahoru autorovi. A velký obdiv !

31.03.2021 5 z 5

Koláčky a spiklenci Koláčky a spiklenci Theo Addair (p)

Kniha byla naprosto úžasná.Budou mi všichni chybět :-) chtělo by to další díl :-)

24.03.2021 5 z 5

Kouzlo měsíční záře Kouzlo měsíční záře Linda Chapman

Roztomilá knížečka, která se moc pěkně čte :-) a krásné ilustrace jen dokreslují pocit ze čtení. Určitě si přečtu i další díl.

27.01.2021 5 z 5

Sladké odpuštění Sladké odpuštění Lori Nelson Spielman

Krásná kniha, mám z ní pěkný pocit.Četla se lehce, oddechově :-). Co víc si přát ? snad jen další knihu od paní autorky :-)

06.07.2020 5 z 5

Příběhy včelích medvídků Příběhy včelích medvídků Eva Košlerová

Krásný komiks, který vyloudí na tváři úsměv. Co víc si přát :-)

14.04.2020 5 z 5

Svět démonů Svět démonů Sally Green

Druhý díl byl opět úžasný. Jsem moc spokojená a zvědavá na závěrečný díl :-)

10.10.2021 5 z 5

Příliš vysoká očekávání Příliš vysoká očekávání Karolina Hošek

Tak tohle bylo super čtení. Hodně jsem se nasmála a odpočinula. Co víc si přát.....podařená kniha.

16.06.2021 5 z 5

TGM TGM Zdeněk Ležák

Komiks se mi moc líbil. Maximálně jsem si ho užila a hodně se dozvěděla. Ilustrace jsou nádherné.

07.05.2021 5 z 5

130: Čas hvězdoplavců 130: Čas hvězdoplavců Nikkarin (p)

Třetí díl opět naprosto úžasný :-) Moc a moc se těším až vyjde další díl.

02.03.2021 5 z 5

Amálie Zubatá a jednorožčí páni Amálie Zubatá a jednorožčí páni Laura Ellen Anderson

Opět nádherné oddechové čtení, plné ilustrací.

01.08.2020 5 z 5

A zavaž si tkaničky A zavaž si tkaničky Roman Szpuk

Knihu jsem si četla s manželem a moc se nám líbila.Opravdu klobouk dolů, popisy deště, ptáčků, bouřky, sněhu........překrásné. Ilustrace dokreslovaly moc hezký pocit ze čtení. Ale ne každému kniha sedne...

02.06.2020 5 z 5

Svádění a láskominky Svádění a láskominky Tara Sivec

Knihu jsem si vzala jako oddechovou a to jsem také v rámci možností dostala. Dala bych tři a půl *, ale tak jo zasmála jsem se tak ****

19.03.2020 4 z 5

Neuvěřitelné příhody z hor Neuvěřitelné příhody z hor Martin Úbl

Tak tato kniha je tak suprově napsaná, že jsme se s manželem nasmáli a užili si ji co to jen šlo :-) určitě si pořídíme i další knihu od autora.

02.08.2019 5 z 5

Drama Drama Raina Telgemeier

Já jsem si komiks maximálně užila. Krásně oddechový, líbil se mi. Takže za mě plný počet *****

24.03.2021 5 z 5

Polibek v Paříži Polibek v Paříži Catherine Rider

Druhý díl série byl opět pěkný.Pohodové čtení které jsem si maximálně užila :-)

13.12.2020 5 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Chtěla jsem pohodovou knihu a to jsem také dostala:-) Kniha se mi moc líbila.Čte se moc krásně :-)

07.11.2020 5 z 5

Kniha ztrát a nálezů Kniha ztrát a nálezů Lucy Foley

Knihu mám doma už nějakou dobu a nějak se mi do ní nechtělo. Ale nakonec jsem spokojená, četla se hezky....oddechová kniha :-)

17.05.2020 4 z 5

Slečny Slečny Barbora Baronová

Tak tohle je moc zajimavě napsaná kniha. Opravdu stojí za přečtení......dlouho mi bude doznívat v hlavě. Deset hvězdiček kdyby to šlo :-)

21.02.2020 5 z 5

Čarodějnice Čarodějnice Camilla Läckberg

V pořadí desátá kniha opět bodovala.Autorka umí čtenáře zaujmout,její knihy se čtou krásně.Nemůžu jinak než dát opět plný počet *****

08.10.2019 5 z 5