SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Gott: Československý příběh Gott: Československý příběh Pavel Klusák

Pro fanoušky Karla skvělá kniha.

23.02.2023 3 z 5

Slib Slib Sharon J. Bolton

Originální námět zpracovaný s pořádnou dávkou napětí.

20.02.2023 5 z 5

Rozpuštění Rozpuštění Sara Blædel

Mě se kniha líbila a četla se dobře.Zajimava a jiná byla.Urcite sáhnu po další knize autorů.

17.02.2023 4 z 5

Šachy pod sopkou Šachy pod sopkou Håkan Nesser

Tentokrát jen tři hvězdičky.Nemohla jsem se pořádně začíst,dost zdlouhavé.

12.02.2023 3 z 5

Bouře Bouře Kristina Ohlsson

K.Ohlssonovou mám velmi ráda,vždy čtu napínavě její knihy. Bouře byla trošku jiná kniha od autorky ...taková klidná bouře.Bavila mě,ale byl to jiný styl psaní od autorky.I tak se těším na pokračování.

09.02.2023 4 z 5

Terezina dobrodružství Terezina dobrodružství Tereza Tobiášová

Známá moderátorka Tereza Tobiášová má děti a hromadu pracovních povinností,ale cestování se kvůli tomu nehodlá vzdát.
Tak se inspirujte jejím cestovním deníkem.Je plný zábavných fejetonů, postřehů i tipů pro cestování v rodinném stylu, které se hodí jak na letní dovolenou k moři,tak na zimní lyzovacku do hor.Dobrodruzne zážitky totiž čekají o na ty,kdo pořád nemají čas.

03.02.2023 4 z 5

Na kočku a na myš Na kočku a na myš Helen Monks Takhar

Nechápu že jsem to vůbec dočetla.Kniha úplně o ničem.

02.02.2023 1 z 5

Říkejte mi Win Říkejte mi Win Harlan Coben

Trošku jiná kniha od autora.Zapletka brilantní,hlavní hrdina celkem povedené kvítko.

28.01.2023 4 z 5

Zázraky se dějí Zázraky se dějí Mary Kay Ash

Věřte ve velké věci a velké věci se budou dít....zázraky se dějí Mary Kay Ash a opravdu se jí to povedlo.Mary Kay je jednou z nejdynamičtějsich žen amerického podnikatelského světa.Diky svému jednoduchému receptu na úspěch - Bůh na prvním místě,rodina na druhém a kariéra na třetí -dosahla svého snu.Byla inspiraci.Byla motivaci.Byla starostlivá.
Jeji moto Chovej se k lidem tak jak by jsi chtěla aby se chovali oni k tobě.
Úžasná žena,šla za svým cílem.Zacatky nebyli lehké.S pomocí rodiny to dokázala.

21.01.2023 5 z 5

Červený pokoj Červený pokoj Kerstin Signe Danielsson

Chybějící srdce.Neobvykly kamen.Vrah, který zmizí beze stopy.Dva případy,které se protnou.Drsné,napínavé čtení a to já můžu!!!Těším se na další knihu autorské dvojice.

15.01.2023 5 z 5

Superpotraviny: Kuchařka plná zdraví Superpotraviny: Kuchařka plná zdraví Hans Gerlach

Super potraviny kuchařka plná zdraví .....opravdu to bude zdravé vaření.Najdete zde dostatek informací pro ulehčení práce a hlavně vyzkoušení něčeho nového.Energie pro buňky,fantastické antioxidanty, lehký detox se superpotravinou atd.Kniha obsahuje krásné fotky
Osobně některé věci jsem vůbec neznala třeba irský mech,teff,Amaranth,canihua.Lze objednat na internetu nebo sehnat v obchodě
se zdravou výživou.
Já osobně chci vyzkoušet Quinoovy burger se špenátem,Špenátová lasagne s tofu a kurkumou,Gratinovaný tymianova dýně,Super energetické kuličky s datlemi,Mandlová panna Citta s Matocha práškem.

12.01.2023 4 z 5

Ani slovo Ani slovo Patricia Gibney

Při čtení knihy jsem měla husí kůži.Hodne drsné čtení.

11.01.2023 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Brilantní závěr knihy.Precteno na jeden zátah.

09.01.2023 5 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Budu se opět a to po 12 opakovat Skvělé čtení.

07.01.2023 5 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Opět skvělá jízda

02.01.2023 5 z 5

Poslední hřebík Poslední hřebík Stefan Ahnhem

Opět velká spokojenost.Cetlo se to samo.Napinave až až.Posledni díl a poslední hrebik je zatlučen.

31.12.2022 5 z 5

Vrah andělů Vrah andělů Andrew Mayne

Čtení úžasné.Jen ten useknuty konec nechci....tedy bude asi pokračování.

26.12.2022 4 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Úžasné,napínavé čtení.

17.12.2022 5 z 5

Katka Katka Michael Třeštík

Katka byla kdysi krásná.Ted je to troska.Drogy ji vzali život.Zije jen pro drogy.Je to smutné čtení a navíc i děsivé.Po přečtení této knihy by určitě mnoho mládeže nikdy žádnou drogu ani nezkusili.

10.12.2022 4 z 5

Temná cesta Temná cesta Linda Castillo

Z vražd mezi amisi vždycky mrazí a Linda Castillo je v tomto žánru opravdovou mistryní.

06.12.2022 5 z 5