SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

Můj první přečtený horor,napínavé až až.Tohle bych nechtěla nikdy zažít osobně.Tesim se na pokračování.

25.05.2023 4 z 5

Jarní oběť Jarní oběť Anders de la Motte

Rituál,děti, vražda....a co se nakonec stalo?Kdo vraždil a proč?Kam zmizela celá rodina zavražděné?
To se dozvíte v knize :-)

21.05.2023 5 z 5

Mé lži Mé lži Heather Gudenkauf

Nebylo to špatně,za mě průměr.

19.05.2023 3 z 5

Chlapec s kamínky Chlapec s kamínky Sophie Loubière

Pro mě tady čtenářský zážitek.Knihu jsem zhltla jako bonbonek.

14.05.2023 5 z 5

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

Opět skvěle poctenicko.Klevisova je skvělá spisovatelka,každá její kniha je úžasná.Tesim se na další knihu.

07.05.2023 5 z 5

Hra o duši Hra o duši Javier Castillo

Mě zaujala kniha od první stránky.

30.04.2023 4 z 5

Černý kafe Černý kafe Sophie Loubière

Celkem zdlouhavá kniha o sériovém vrahovy z legendární Route 66.

19.04.2023 4 z 5

Chlapec s kamínky Chlapec s kamínky Sophie Loubière

Naprosto úžasná kniha.Pribeh který mrazí.Obycejna důchodkyně Elda ,hraje na klavír,občas chodí k lékaři,nakupuje a někdy pozoruje své sousedy.Dve sousedovic děti vypadají naprosto normálně,ale čas od času se objeví další chlapec.Dite, které vypadá že volá o pomoc.Je smutný, hubený...ven chodí jen občas.Skolu nenavštěvuje.Duchodkyne začne pátrat a více sledovat sousedy.

10.04.2023 5 z 5

Trosečníci Trosečníci Lucy Clarke

Po dlouhé době kniha která byla jiná.Vrah nebyl zahradník.Ne opravdu jiné kafe to bylo Proto mě to strašně moc bavilo.Co se může během letu stát a jak se člověk zachová sám z cizími lidmi na ostrově......to zjistíte v knize,která stojí za přečtení.

09.04.2023 5 z 5

Budu vším, čím mě chceš mít Budu vším, čím mě chceš mít Mindy Mejia

Dočetla jsem,nebavilo mě to.Nic pro mě.

04.04.2023 3 z 5

Drž se blízko Drž se blízko Harlan Coben

Zápletka sama o sobě je komplikovaná,ale když se vše propojí,dostane se vám skvělé odměny.

01.04.2023 4 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Za mě dobré čtení.Zamotane klubíčko v rodině.Klubicko se pomalu odmotava až je minulost na světě.

27.03.2023 4 z 5

Říkej mi Princezno Říkej mi Princezno Sara Blædel

Napínavé.Dobre napsané a poutavé až do poslední věty.

25.03.2023 4 z 5

Ztichlý dům Ztichlý dům Jenny Blackhurst

Velice povedená kniha.Namet úžasně napínavý....četla jsem jak napnutá struna až do konce.Urcite si ráda přečtu další knihy spisovatelky.

22.03.2023 5 z 5

Našeptávačova hra Našeptávačova hra Donato Carrisi

Případ mezi skutečným a virtuálním světem.

18.03.2023 4 z 5

Muž z labyrintu Muž z labyrintu Donato Carrisi

Chladná,nebo spíš chladnokrevna studie hlubin lidské duše.
Specialista na profitovaní pachatelů Green se snaží v mysli zmateně Samanthy,která byla 15 let nezvěstná, nalézt stopy,jež by policii přivedli k únosci.
Závěr úžasný,musela jsem přečíst konec dvakrát.....zda jsem to pochopila správně.

11.03.2023 5 z 5

Nadia Nadia Elizabeth Norebäck

Bohužel kniha mě nezaujala.

05.03.2023 2 z 5

Ztracena v bílém šumu Ztracena v bílém šumu Javier Castillo

Zdrcenemu páru přijde pět let po zmizení jejich dcerky záhadná videokazeta.Je na ni minutový záznam malé pohřešované dívky,jak si klidně hraje s domečkem pro panenky.
Léta potom,co vyšetřování skončilo ve slepé uličce,se případ opět dostává do středu pozornosti policie.

01.03.2023 5 z 5

Dívka u mostu Dívka u mostu Arnaldur Indriðason

Skvělé čtení.Spisovatel vytvořil dobře promyšlený příběh,který se hladce pohybuje mezi minulostí a přítomností.

26.02.2023 4 z 5

Gott: Československý příběh Gott: Československý příběh Pavel Klusák

Pro fanoušky Karla skvělá kniha.

23.02.2023 3 z 5