SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Iluze Iluze Camilla Läckberg

Originální námět.Detektivky jsou skoro pořád stejné,ale zde ne.Vrazdy podle kouzelnických triků.
Kniha má skoro 600stran,přesto jsem ji sebou všude nosila a musela číst a číst...... nakonec dočetla.

21.10.2023 5 z 5

Osobní asistentka Osobní asistentka Renée Knight

Kniha mě moc nezaujala,nuda.Az konec knihy byl trošku lepší.

08.10.2023 2 z 5

Fitness jóga Fitness jóga Sarah Stork

Chceš se zbavit přebytečných kilogramů,vyrysovat svaly nebo se prostě jen dostat do té správné formy?Vyzkoušejte fitness jógu,která je ideálním nástrojem k procvičování celého těla.Telo posiluje,zvyšuje jeho pružnost a ohebnost.Rovnezpovzbuzuje kardiovaskulární system,což současné podporuje látkovou výměnu a urychluje spalování tuků.

03.10.2023 5 z 5

Vrahova žena Vrahova žena Victor Methos

Velice napínavá kniha,kterou musíte dočíst hned.

03.10.2023 5 z 5

Nečistá hra Nečistá hra Victor Methos

Spisovatel jenž se drží faktů.

29.09.2023 4 z 5

Křehkost Křehkost Betsy Reavley

Úžasně napínavá kniha.Tohle jsem nečekala a ten konec brilantní.Precteno za den,to nešlo přestat číst.

24.09.2023 5 z 5

Co oči nevidí Co oči nevidí Betsy Reavley

Temný, zamotaný psychologický thriller.

23.09.2023 4 z 5

Kořeny zla Kořeny zla Antoine Renand

Drsný thriller,který musíme přečíst jedním dechem do konce.

20.09.2023 5 z 5

Nejkrásnější výlety autem Nejkrásnější výlety autem Vladimír Soukup

Skvělé mapy a typy na výlety.

16.09.2023 5 z 5

Nikdy Nikdy Andreas Pflüger

Mě kniha vůbec nebavila.

15.09.2023 2 z 5

Co ukrývá jezero Co ukrývá jezero J. D. Kirk (p)

Na břehu jezera Loch Ness je nalezena mrtvola umučené ženy.Detektiv Jack Logan se těšil na venkovský klid,místo toho se musí poprat s dalším strašlivým případem.Behem pátrání nakonec přijde řeč na strašidelný dům, spiritistické tabulky,exorcismus i ruského mafiána.

03.09.2023 4 z 5

Noc, kdy zemřela Noc, kdy zemřela Jenny Blackhurst

Opět skvělá kniha od autorky.Vzdy mě moc baví číst její trilery.

31.08.2023 4 z 5

Fresh kuchyně Fresh kuchyně Zdeněk Pohlreich

Kuchařka pro milovníky Zdeňka Pohlreicha.Odlehcene recepty,zajímavé kombinace,úžasné fotky a určitě výborne jídlo.Musim sama vyzkoušet uvařit podle knihy.

26.08.2023 5 z 5

Najdi mě Najdi mě Anne Frasier (p)

Super čtivý psychotriller.

23.08.2023 4 z 5

Přírodní louka na zahradě Přírodní louka na zahradě Simone Kern

Naučná kniha jak si doma založit svou louku.Krasne fotky,rady co kde roste.Co se k sobě hodí.Co je třeba udělat.

19.08.2023 5 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Nejdřív přišla série vražd.Kazda byla spáchána jinou metodou.Zda se,že napodobuje nechvalně proslulé sériové vrahy -Mansona,Dahmera,Keplera a další.Vyslouzil si proto přezdívku Kopírák.....a teď hodlá šokovat celý svět.Jeho krutost totiž nezná hranic.

19.08.2023 5 z 5

Zrádná paměť Zrádná paměť Lisa Gray

Detektivka na ten nejlepší způsob: odvážná, realistická a poutavá s brilantně napsanou hlavní postavou.
Odsouzená Rue Hunterova je vinná.Nebo to aspoň všichni tvrdí.Ona sama si nic nepamatuje.Jeji sestra je však jiného názoru,a proto se rozhodne požádat o pomoc Jessiku.Ktera je soukromé očko.Jessika musí začít s vyšetřováním okamžitě a dopátrat se odpovědí dříve,než bude Rue popravena.Zavod s časem začíná.

15.08.2023 5 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Zatím nejlepší kniha od autora co jsem četla.Strhujici od začátku do konce.

09.08.2023 5 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Bravo,to byla scifi jízda.Vytvorit si svoji umělou ženu v těle robota.Nakonec robot který měl emoce.Robot zázrak vědy.Ovsem když se robotovi začnou vybavovat střípky vzpomínek, zjišťuje,že její předchozí život asi nebyl tak úžasný,jak ji manžel tvrdí.

07.08.2023 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Mě se kniha četla celkem dobře.Sice to bylo celkem hodně překombinované,ale četla jsem horší nudné knihy.Mozna ten konec byl už moc přitažen za vlasy.

04.08.2023 4 z 5