SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Dvojice manželů mě nikdy nezklame.Opet originální, napínavé.....úžasné čtení.

03.12.2022 5 z 5

Raději zešílet v divočině Raději zešílet v divočině Aleš Palán

Já bych takhle žít nemohla,bez lidí...někde sama v lese.Bez vody, elektřiny.Vydrzela bych takhle sama možná víkend....jen bych si vyčistila hlavu,načerpala energii.Chvilku sama.
Pokud jim to takhle vyhovuje proc ne,je to jejich život a ví jak ho chtějí prožít.

26.11.2022 4 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna M. W. Craven

Mrtvá zona je parádní, krásně napsaná skládanka s geniálními postavami.

19.11.2022 4 z 5

Zlý vlk Zlý vlk Nele Neuhaus

Nemohla jsem se zorientovat.Bylo to moc roztahane.Nevim proč teď všichni píší knihu aspoň ze 400 stránky.Mene by stačilo.Tema knihy drsné.

12.11.2022 3 z 5

Zločiny beze cti Zločiny beze cti Lene Wold

Spisovatelka píše jako dítě.Ma tam nedostatky.I tak mě kniha celkem bavila.
Lidé tam žijí úplně jiný život.Jim tam připadá správné zabít své dítě za znásilnění v sedmi letech.Tohle já nepochopím.Proto tuhle zemi nikdy nenavstivim.

30.10.2022 3 z 5

Někdo tě vidí Někdo tě vidí Clare Mackintosh

První část knihy mě moc nebavila.Postupne to bylo čím dál lepší.Hlavne epilog výborný.A já přišla na řešení.....měla jsem tušení kdo to naplánoval.

26.10.2022 4 z 5

Beze svědků Beze svědků Lisa Jewell

Knihu jsem koupila s obavami zda mě bude bavit a musím říct to byla úžasná jízda.Tohle je kniha,která se čte jedním dechem.

23.10.2022 5 z 5

Greenwich Park Greenwich Park Katherine Faulkner

Četlo se to celkem dobře,mohlo být méně stránek.
Příběh vypráví o nadcházejícím mateřství,falešném přátelství a že tajemství může mít někdy příliš vysokou cenu.

20.10.2022 4 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Opět skvělé čtení.Takove klubko z minulosti dost zamotané,které se pomalu rozmotáva.

13.10.2022 4 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Vždy když si koupím knihu od Ch.Cartera vím že to bude nejlepší čtení....a opět mě nezklamal kluk jeden šikovná.

04.10.2022 5 z 5

Sérioví vrazi Sérioví vrazi Maurice Crow

Na knihu jsem se moc těšila.Bohuzel průměrné čtení.V knize bylo mnoho chyb,někde chyběli fotky.Podle mě jen stručný rychlý výpis těch nej nej vrahů.

29.09.2022 3 z 5

Synové člověka Synové člověka Arnaldur Indriðason

Severské krimi miluji ...tedy mě kniha velice bavila.Rozuzleni bylo silné jako dvojité preso.
Ale proč né,bylo to zase jiné čtení.

28.09.2022 4 z 5

Třetí na řadě Třetí na řadě Allison Brennan

Tak já sama nevím něco bavilo něco bylo moc zdlouhavé.Konecne rozuzlení skoro žádné.

23.09.2022 4 z 5

Pozvala mě dál Pozvala mě dál Lucy Clarke

Nakazlive čtivá kniha.Zacatek dost zamotaný,pomalu se rozmotávat.Zapletka skvělá.

12.09.2022 5 z 5

Slídil Slídil Tana French

Na mě byla kniha moc zdlouhavá.

11.09.2022 3 z 5

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

Čtivá oddechová detektivka.Vynikajici vysvětlení na konci knihy proč,kdo,jak.

07.09.2022 5 z 5

Černý korál Černý korál Andrew Mayne

Příběh ujetý,dost překombinovaný....asi proto mě hodně bavil.Potapeni, hledání důkazů pod vodou mě dost zajímalo.Plus bonus navíc mnoho informací o aligatorech.Tesim se na další díl.

30.08.2022 5 z 5

Dívka pod hladinou Dívka pod hladinou Andrew Mayne

Mě tedy kniha docela bavila,zatím jsem nečetla příběh co se děl hlavně pod vodou.Prace hlavní hrdinky mě zaujala,hledat důkazy či mrtvoly ve vodě.

23.08.2022 4 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Mám přečtené všechny detektivky od M.Klevisove a vždy mě kniha vtáhne do děje.Kazda její další kniha je lepší a lepší .Těším se na další várku napětí:-)

18.08.2022 5 z 5

Sedm hrobů a jedna zima Sedm hrobů a jedna zima Christoffer Petersen

Zklamaná.... průměr.Uz od poloviny se ví kdo je vrah.

13.08.2022 3 z 5