šipek šipek komentáře u knih

Stigma Stigma Karin Slaughter

Tuto autorku detektivních knížek mám moc rád, opět mě Karin nezklamala.

18.11.2013 4 z 5

Zasněžená žena Zasněžená žena Leena Lehtolainen

Dávám čtyři hvězdičky.Klasická detektivka .

11.11.2013 4 z 5

Ztracený přístav Ztracený přístav Tana French

Hrozně zdlouhavé a ty internetové debaty neberou konce.Čekal jsem daleko více od této knihy.

17.07.2013 3 z 5

Svazek noci a mlhy Svazek noci a mlhy David Morrell

Klasický Morrell opět vynikající.Přečetl jsem všechny tři díly - napětí,zápletka,strhující děj

27.03.2013 5 z 5

Čtyři slepé myšky Čtyři slepé myšky James Patterson

Má první kniha od tohoto autora a určitě né poslední.

17.03.2013 4 z 5

Jednooký králík Jednooký králík Christoffer Carlsson

Pomalu není co napsat. Nic moc to nebylo.

15.11.2016 2 z 5

Rudá jako krev Rudá jako krev Salla Simukka

Tak žádné mrazivé severské krimi se nekonalo. Dost slabé není ani co napsat.

22.08.2016 2 z 5

Vraždy ve Villette Vraždy ve Villette Ingrid Hedström

Tak průměrná detektivka, kterou jsem četl dost dlouho. To znamená, že mě moc nezaujala.

07.08.2016 3 z 5

Dramatik Dramatik Ken Bruen

Takové klidné čtení. Nějak mě to neoslovilo.

20.04.2016 3 z 5

Open – Otevřená zpověď Open – Otevřená zpověď Andre Agassi

Velice zajímavá kniha , reálný pohled do zákulisí tenisu , až jsem byl překvapen Andrého nenávistí k tomuto sportu. Velice silná osobnost.

15.12.2015 5 z 5

Až na popel Až na popel John Connolly

Pro mě byla tato kniha celkem zklamáním. Nijak moc mě neoslovila.

25.11.2015 3 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Tak koukám dost negativní komentáře. Tak z kraje jsem se ztrácel v názvech a jménech , ale nakonec se dalo dobře orientovat. Pro mě kniha povedená, jednu hvězdičku sundavám za konec knihy. Mohlo být tak o 30 stránek více (rychle ukončeno).

18.11.2015 4 z 5

Vražda na Den práce Vražda na Den práce Lee Harris (p)

Takové pohodové čtení na dovolenou. Nejvíce mě rozčilovaly pasáže s osmiměsíčním miminkem, kdo ho bude hlídat kam s ním ,jak se staví na nožičky.

29.08.2015 3 z 5

Zodiac Zodiac Robert Graysmith

Tak jsem dočetl tuto knihu, celkem zajímavé dost tajemné. Je divné, že nebyl nikdy dopaden, ale asi opravdu někdy chyběl malinkatý kousek k zadržení.

21.04.2015 4 z 5

Podivné hry Podivné hry Ian Rankin

Tak od Rankina jsem přečetl skoro celou serii s inspektorem Rebusem. Tato detektivka je jedna z průměrných. Styl psaní tohoto autora se mi moc líbí a prostředí skotského Edinburghu a inspektor Rebus patří k sobě.

25.03.2015 4 z 5

Pomsta Pomsta Val McDermid

Tak jsem se nějak nemohl do této knihy začíst.Hrozně se mi motala jména a závěr nic moc.

12.03.2015 3 z 5

Převzetí moci Převzetí moci Vince Flynn

Mé první setkání s tímto spisovatelem a byl jsem velmi překvapen.Nikdy bych nevěřil,že mě toto téma z politického prostředí osloví. Z rovna čteno v této době co se děje ve Francii. Již se chystám na další knihu tohoto autora.

11.01.2015 5 z 5

Podraz Podraz James Patterson

Pohodové čtení,odpočinkové.

11.01.2015 4 z 5

Konec vosí sezóny Konec vosí sezóny Denise Mina

Velice zajímavá kniha,přečetl jsem během pár dní. Z kraje knihy jsem se nemohl začíst,ale později jsem se zase nemohl odtrhnout.

26.11.2014 5 z 5

Čtvrtý v pořadí Čtvrtý v pořadí James Patterson