SusanneDreaming SusanneDreaming komentáře u knih

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Film mě donutil zkuist i knížku. Bylo to úplně skvělý. Kniha mě bavila víc než film a to horory tolik nečtu. Spíš oddechovky pro holky. Ale ta atmoféra a napětí v knize byly alarmující úplně :))

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Film dokonalý, kniha dokonalejší. Bulela jsem i bála se.

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Řvala jsem u filmu, řvala jsme u knížky. Nemůžu říct,co mě bavilo víc jestli knížka nebo film. Oba se mi líbily jiným způsobem. Asi jsem u žádné knihy nebrečela víc :)

Pozvánka Pozvánka Vi Keeland

Další od spisovatlky, která mi bodla. Mně to od začátku do konce bavilo bez omezení. Přečetla jsem to během víkendu a nebudu se váhat ke knize opětovně vrátit.

26.08.2024 5 z 5

Projekt šéf Projekt šéf Vi Keeland

Byla skvělá. Nelituju peněz, který jsem do ní investovala. Byl přítomen vtip, postelové scény i drama. Nemám vůbec co bych odepsala z hvězd.

26.08.2024 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Tuhle knižku jsem si hodně užila :) Skvělá erotika, legrace a konec byl taky super :)

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Z filmu jsem měla větší zážtek, ale kniha mi film zajímavě doplnila. Je to psaný skvěle.

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Miluju Kaze. Je to největší baddass :))) V seriálu byl ten herec tak svkělý že jsem musela poznat i toho z knížky. A tam se mi líbil snad ještě víc. Je to skvěle napsaný. Člověk si všechno živě při čtení představuje :)

Divergence Divergence Veronica Roth

Film se mi líbil kvůli hlavnímu herci, jinak mě moc neuchvátil, proto jsem zkusila knížku. Ta byla mnohem lepší. Tam mi ani nevadila Beatrice, která se mi ve filmu vůbec nelíbíla :) Je to ale zajímavé, ikdyž jsem si knihu hodně užila, další díl už jsem si nekoupila

09.09.2024 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Vůbec mě nebavila. Film se mi moc líbil. Teda jen první díl, ale knížka byla hrozná. Povrchní a než došlo na erotiku, málem ji přestala číst :)))

09.09.2024 2 z 5

365 dní 365 dní Blanka Lipińska

Bylo to dobrý :) Pěkná eroťárna. Někdy trochu výstřední a přehnaný, ale mě tohle baví. Tenhle díl mě bavil nejvíc.

09.09.2024

Švadlena Švadlena Rosalie Ham

Film mě bavil víc asi proto že tam byla Kate Winslett. Kniha se mi nečetla špatně :) ale myslela jsem si, že si jí užiju víc.

09.09.2024 4 z 5

Báječný svět shopaholiků Báječný svět shopaholiků Madeleine Wickham

Film se mi líbil víc. Kniha je ale taky pěkná :) Oddechovka na tři dny. Líbí se mi, že je o módě. Takové knihy mám nejradší :))

Vysněný cíl Vysněný cíl Kate Stewart

Mně tohle vůbec nesednulo. Nějak se to pro mě táhlo. Dějově jsem se na to nedokázala nějako naladit. Dočetla jsem to jen tak, že jsem ke konci už přeskakovala.

26.08.2024 2 z 5

Dvě tváře lásky Dvě tváře lásky Marie Hamáková

Autorku sleduju na instagramu a byla jsem na její knížku zvědavá. Objednala jsem e-book a přečetla jsem jí jedním hltem. Napsala to krásně. Je šikovná. Líbilo se mi to. Někdy to na mě bylo náročnější, čtu spíš oddechovky, ale tady mi to nevadilo

19.08.2024 5 z 5

Placebo On Placebo On Baja Dolce

Jo tohle jsem si užila. Baja píše skvělě :) Bylo to romantický, vypjatý a super konec.

Dej mi Království Dej mi Království Marcy Jell

Nelíbil se mi začátek, přišlo mi trapný, jak se začala hned fotit. Ale jinak mě to docela bavilo :)

16.09.2024 4 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Skvělý zážitek. Zhltáno za pár dní. Bylo to opravdu dost dobrý :)

Šach a mat Šach a mat Ali Hazelwood

Koupila jsem si ji, protože mě lákal ten barevný hřbet, takových knih doma moc nemám. Ale asi šachové prostředí není nic pro mně. Nebylo to špatně napsaný, to ne, ale kdykoli tam byla zmínka o šachách, tak mě to prostě nebavilo.

16.09.2024 3 z 5

Bella Figura: Jíst, milovat a žít po italsku Bella Figura: Jíst, milovat a žít po italsku Kamin Mohammadi

Hrozně milá kniha. Líbila se mi proměna a uzdravení psýchy hlavní hrdinky. Koupila jsem ji za pár korun ma facebook markteplace, ale klidně bych si jí koupila i za plnou cenu.