Ticiana Ticiana komentáře u knih

Nekonečný příběh Nekonečný příběh Michael Ende

První půlka se mi líbila. Druhá půlka a některé rozhodnutí Bastiana mi přišli až strašný. Ale kniha je to dobra i kdyz postav je tam strašně moc.

20.10.2019 4 z 5

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

Nevim, kolik z knihy bylo pravdiveho. Kniha se da rozdelit v podstate na dve casti, v prvni jde o podezirani a o opis rezimu a taky se neco dozvidame o Bily Ruzi. Druha cast je hodne akcni, dokonce mistami az neuveritelna, ze meli tolik stesti. Kniha stoji za precteni, ale na plnych 5 hvezd to za mne neni.

04.10.2019 4 z 5

Tenhle dil ubíhá rychleji. Je v něm hodně akce a celkove se hodně dobre čte. A ted do finále Harryho Pottra.

28.09.2019 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Chtěla jsem dat 4* ale nakonec jsem si to rozmyslela. Kniha hlavne teda první půlka plyne ale noc extra se tam neděje. Spis jsem měla sto chuti některým postavam hodně ublížit i kdyz to není možný. Druhá půlka je plna akce a kvůli ni dávám i tu poslední hvězdu. Jsem zvedava na další dil jelikoz filmy si moc nepamatuju.

24.09.2019 5 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Tohle bylo pro mne nepochopitelne. Hlavne teda první část jsem nepobrala vubec. Pribeh pro mne nebyl uvěřitelnej a ani konec to nezachranil.

18.08.2019 3 z 5

Zapomeňte, že jste měli dceru Zapomeňte, že jste měli dceru Sandra Gregory

Kniha je velice ctiva. Pribeh jedny ženy a toho, jak moc se platí za chyby. Porovnání věznice v Thajsku a v Británii. Moc se mi líbilo, jak k tomu přistupovala. Drsné podmínky a prislo mi teda, ze v Británii to měla těžší. Knížku doporucuju.

09.06.2019 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Tentokrat 4*. Zacatek docela pomaly a konec zas fakt rychlej. Libili se mi dve dejove linky na zacatku a premyslela jsem, co ma Nina a Max spolecnyho s vrazdami. Ale netrvalo to dlouho. Bylo to dobre vymyslene. Max byl pro mne prehnanej. Tesim se na dalsi dil.

30.05.2019 4 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Vic nez pulka knihy a stale jsem nechapala, o co vlastne jde a jak toho dosahli, ze se vsichni spokojili s rolami, ktere jim byli prisouzeny. Cekala jsem, ze se to jeste zmeni, ale spis jsem docetla knihu, protoze mi zustavalo malo stranek. Pribeh by mne mozna i zaujal, kdyby byl jinak podan. Nevim, sklamani. Asi si dam serial. Bohuzel.

13.05.2019 2 z 5

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Krásná knížka s úžasnými ilustracemi. Myslim si, ze je i pro dospělé. Každý se podle mne potýká se svými myšlenkami, které si někdy úplně odporujou. Ale patří to k životu.

02.05.2019 5 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Za mne supr.

23.01.2019 4 z 5

Dítě ohně Dítě ohně S.K. Tremayne (p)

Kdybych mohla, dala bych i vic hvezdicek. Pro mne naprosto strhujici. U knizek se vetsinou nebojim, ale tady ano! A jsem rada, ze to nakonec celkem dobre skoncilo. Pro mne uplna spokojenost.

03.01.2019 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Musim rict ze prvni pulka byl docela boj. Rikala jsem si... co se tam tak mohlo stat, ze to melo takove nasledky. A druha polovina? Ta se mi moc ale moc libila.

29.11.2018 4 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Čtvrtá v pořadí a naprosto mně dostala. Za mně stejně dobrá jako Sedmilhářky.

12.11.2018 5 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Tak zas velice ctive. Autor mne tak popletl, ze jsem se musela az smat. Ale co ten konec? Jsem zvedava na dalsi dil a na to, jak to mohl prezit.

10.11.2018 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Druhý díl se mi líbil méne. Nevím proč. Zápletka skvělá, ale něco mi tam chybělo.

14.10.2018 4 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Tak tahle se mi líbila zatím nejvíc. Leopoldovo jablko... nevím, jak to někoho může napadnout. Líbili se mi i zvraty a samozřejmě Harry zas unikl smrti.

03.10.2018 5 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

Krasne momenty stridaji momenty hruzy. Takova mi prisla prni polovina knihy. Nerekla bych to na knihu s takovou obalkou. Postavy krasne vykreslene.

16.09.2018 4 z 5

Benátská zrada Benátská zrada Steve Berry

Kniha je ctiva. Konecne dokoncena i ctenarska vyzva. Namet se mi libil. A libili se mi i postavy. Presne vzbuzovali, co meli. Dobrodruzne a hlavne autor popise, co presne je fikce. Tesim se na dalsi dil.

27.06.2024 4 z 5

Zatmění Zatmění Jo Nesbø

Tak a dalsi HH. Nevim predesly dil se mi libil mnohem vic. Tady mi prijde, ze uz autor iba na tom chce vydelat. Ale ctive to bylo.

11.06.2024 4 z 5

Alexandrijská knihovna Alexandrijská knihovna Steve Berry

Druhy dil mi prisel lepsi. Libi se mi u autora to, ze napise, co jsou fakty a co fikce. Pribeh mel spad, od pulky jsem to nemohla odlozit. Cotton, Cassiopea, Stephanie a Henrik jsou skvely tim. V tomhle dile bylo hodne politiky. Tesim se na dalsi dil.

18.04.2024 5 z 5