veronika9761 veronika9761 komentáře u knih

Naučte se investovat Naučte se investovat Daniel Gladiš

Nedivim se, ze knizka neni prilis doporucovana zacatecnikum (narozdil od stejne starych - nebo starsich - titulu, jako je treba Inteligentni investor nebo Teorie a praxe firemnich financi). Podle me jsou v knizce jen dva poly - sucha teorie, kterou se bez pokrocile znalosti ekonomie neprokouses, a na strane druhe tipy sice prakticke, lec zoufale zastarale. Vzhledem k tomu, ze je to jedna z mala puvodne ceskych knih o investovani, mela jsem očekávání trochu vyssi.

22.11.2023 3 z 5

Vinen či nevinen Vinen či nevinen Felix Francis

(SPOILER) Nejplossi francisovka, jakou jsem kdy cetla (a to jsem cetla vsechny). Autor by se za me mel drzet toho, co dostalo jeho otce jako autora dostihovych detektivek na vrchol - pomalu se odkryvajici pribeh, kde jsou vsechny postavy jasne, az na jednu, ktera se s utokem vuci hlavnimu hrdinovi vyjevi ke konci pribehu. A taky kone, zavodiste, sazkari a vubec dostihovy svet. Tady bylo vsechno hned jasne, dostihy se v knizce jen nedulezite mihly, a cele to působilo jako pomerne nepovedeny Grisham. A odhaleni z poslednich stranek tomu šťávu nedodalo.

07.11.2023 2 z 5

Kam se poděla Kam se poděla Amber Garza

Zas tak napinavy thriller to teda nebyl. Ale tema je rozhodne zajimave.

12.10.2023 3 z 5

Pro tvoje dobro Pro tvoje dobro Ellen Marie Wiseman

Zacatek byl nabity, ale konec zoufale zdlouhavy.

01.10.2023 2 z 5

Digiděti Digiděti Jan Kršňák

Cekala jsem neco jako Hry, site a porno nebo Digitalni demence, uzpusobene ceskym realiim. Dostalo se mi more abstraktnich myslenek, ktere mohou znamenat cokoliv, vcetne energii proudici obema smery. Za me ne.

21.09.2023 1 z 5

Démoni balkánské války (komiks) Démoni balkánské války (komiks) Zdeněk Ležák

Muj první komiks :) je to neuveritelne silny příběh, podany velmi jednoduchou formou.

13.09.2023 5 z 5

Návod na vraždu pro hodné holky Návod na vraždu pro hodné holky Holly Jackson

Spis nez thriller jde o young adult roman.

22.08.2023 3 z 5

Netečnost Netečnost Camilla Grebe

Moje nadseni z prvniho dilu serie s kazdym dalsim upada. Jsem rada, ze mam knizku konecne doctenou a dalsi dily uz cist nebudu.

19.08.2023 2 z 5

Její keřík Její keřík Penelope Bloom

To nejde ani docist.

13.08.2023 1 z 5

Deník mého mizení Deník mého mizení Camilla Grebe

Po ultrafajnovym prvnim dile mi prisel Denik strasne slabej. S zadnou postav jsem se nezzila, takze cely pribeh jen tak plul kolem me. Nic moc.

08.08.2023 2 z 5

Ven z bludiště Ven z bludiště Spencer Johnson

Stejne jako Kam se podel muj syr mi knizka prijde strasne trivialni. Uvidim s odstupem casu.

24.07.2023 3 z 5

Kam se poděl můj sýr? Kam se poděl můj sýr? Spencer Johnson

Velmi jednoduchy pribeh, temer trivialni. Budu o nem muset jeste premyslet.

24.07.2023 3 z 5

Liliana Liliana Anna Szafrańska

Zacatek neskutecna pecka, konec ne tak dobrej. Dalsi dil serie ještě necham uzrat.

20.07.2023 3 z 5

Ti, co vidí Ti, co vidí J.R. Erickson

Zacatek me moc nebavil, neorientovala jsem se v postavach. Kdyz jsem pochopila zapletku, uz to slo samo. Teda ale horor to moc neni.

16.07.2023 3 z 5

Jet Jet Jay Crownover

Z jednicky sem nadsena nebyla, dvojka je o malilinko lepsi, ale taky max na 2 hvezdy. Dal tuhle serii pokouset nebudu. Nebo mozna jeste naposled zkusim Asu, to snad bude jiny pocteny nez tyhle sladkobolny příběhy o tetovanych "drsnacich" .

26.06.2023 2 z 5

Rule Rule Jay Crownover

(SPOILER) Tak trochu jednoduchy pribeh, s ocekavatelnym koncem. Pro me az moc ruzovy. Zkusim jeste dvojku, protoze mi mnohem vic prirostla k srdci Ayden misto Shaw a uvidim, jak se serie vyvine.

25.06.2023 3 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Napad zajimavej, provedeni ne az tak dobre.

24.06.2023 3 z 5

Zlá krev Zlá krev John Carreyrou

Pokud by to byl roman bez inspirace skutecnosti, zdal by se mi dej pritazenej za vlasy uz v první tretine. Naprosto famozne napsáno, chytne a nepusti.

21.06.2023 5 z 5

Jeho balík Jeho balík Penelope Bloom

Myslim, ze uz neni moc co originalniho do knizek tohodle typu napsat. P. Bloom pro me byla vzdycky zaruka lehkyho sveziho cteni, bohuzel uz ji nejak dosel dech.

08.06.2023 2 z 5

Umírající dandy Umírající dandy Mari Jungstedt

Strasne zdlouhavy, vetsinu knizky se vlastne nic nedeje.

04.06.2023 2 z 5